Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc21

Szukam dojrzałej kobiety na pierwszy raz

Polecane posty

Gość gosc21

Hej mam 18 lat i szukam dojrzałej kobiety(najlepiej Warszawa i okolice),która zapłaci za moje dziewictwo.Jeżeli chodzi o mnie, jestem wysokim dość przystojnym ciemnym blondynem o przeciętnej budowie ciała oraz wysokiej kulturze(ale lubię też zaszaleć ).Interesuje się sportem,kinem,historią i polityką.Co do kobiety której szukam nie mam wielkich wymagań,po prostu chcę przeżyć to z kimś doświadczonym kto mnie czegoś nauczy i kogoś komu będę mógł zrobić przyjemność.Od zawsze podobają mi się kobiety po 40-stce,ponieważ wydają się bardziej kobiece i delikatniejsze a zarazem szukają nowych przygód.Co to Pań niezdecydowanych-proszę się nie bać umiem w każdej kobiecie dostrzec piękno.Co do kwestii finansowych,najważniejsza jest przyjemnosc i dobra zabawa,wypłatę traktuje jako rzecz symboliczną i z każdym się na spokojnie dogadam (nie liczę na ogromne pieniądze, kwotę jaką dostanę odłóżę na studia).Oferuję dyskrecję i na to samo liczę.Zainteresowane panie proszę o pisanie komentarzy a także zostawienie kontaktu (np.e-mail).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mały sprzęcik masz słodziaku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak udowodnisz, że nigdy wcześniej tego nie robiłeś bo jeśli to robiłeś, jestem zwykłym oszustem i oprócz pieniędzy wyłudzasz cielesne przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×