Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oglądacie teraz Pytanie na śniadanie? Jak ta Macademian Girl jest ubrana

Polecane posty

Gość gość

Ja rozumiem, ze ma taki styl, ale jest tandetna jak Doda na początku kariery. Odkryte ramiona ok, ale mam wrażenie, że ta bluzka zaraz jej się zsunie z piersi. Odkrytego brzucha nie skomentuję, bo chyba każdy wie jak to pasuje prezenterce. Ten makijaż oczu...chryste panie, poleciała dziewczyna z ciemnymi cieniami i krechami wokół oczu. Tak wszędzie trąbią, ze taki mocny makijaż to na wieczór, a tu proszę w śniadaniówce, dziewczę wygląda jakby szła na nocne plaża party. Wydaje się miła, ale reprezentuje straszny kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodałabym jeszcze te ohydne doczepiane kłaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podoba.Ma swoj styl i sie go trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt jest taki ze to bardzo intelligenta dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ubierala się lepiej, teraz popadła w jakieś samouwielbienie i strasznie jest zawsze rozneglizowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Fakt jest taki ze to bardzo intelligenta dziewczyna xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja tego nie neguję, tylko taki styl nie pasuje do takiego programu. Nie wiem, może gdyby miała bardziej stonowany makijaż, to ten ubiór może by uszedł, no nie wiem..mam wrażenie, że przez takie olejony oczy ciężko jej się mruga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma zawsze koszmarna tapete na mordzie tak jakby była strasznie brzydka ( i podejrzewam ze jest, uroda takiej malpki) i dlatego zawsze tak się tynkuje że masakra. Mnie się ona nie podoba i nie pojmuje takiej ciężkiej tapety u młodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:50 no ale zobacz, ciemne oczy z ciemną oprawą, ciemne włosy, więc wydaje mi się, ze dziewczyny o takim typie urody nawet bez makijażu wyglądają dobrze. Ile ona ma w ogóle lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisalas wydaje ci sie, taka cera nigdy nie jest jednolita, poza tym przeważnie są mega cienie pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ten ogromny makijaż, a'la wieczorowe stroje i wielka biżuteria do porannego programu nie pasują. W dodatku teraz tym prowadzym (kobiety) uśmiech z ust nie schodzi, aż im kąciki drżą od napinania. Ani to naturalne, ani profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyłby delikatny podkład, róż na policzki i rzęsy pociągnięte tuszem. Wyglądałaby świeżo, a tak jak stara ciotka na imieninach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 28 lat ale wygląda na więcej. Bez tapety ma male oczka blisko osadzone i wyglada jak małpka kapucynka dlatego tyle wali tego na morde i okolice oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, a ja myślałam, ze ona jest w okolicach 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam uważam że ten przerysowany styl super do niej pasuje. bije od niej zawsze pozytywna energia i optymizm. chyba przez ta ilosc kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi jest obojetne, naprawdę az tak sie wczuwacie w tv sniadaniowa dla gospodyn domowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądałam pnś ale lubię jej styl. Jest taki radosny, kolorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądała okropnie. Przełączyłam na dwójkę w czasie reklam i jak ją zobaczyłam to pomyślałam, ze dziewucha chyba ma coś z deklem. Szczerze teraz już z ciekawości będę włączac na chwilę aby zobaczyć co ta cyrkówka na siebie założyła. A taki mocny, tandetny makijaż z taką warstwą szpachli w takie upały, to tylko politowanie wzbudza. Ile ona musi miec kompleksów na punkcie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piękna kobieta! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×