Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawki drewniane

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio trafiłam na prześliczne drewniane zabawki od firmy Melissa & Doug o te https://www.al.to/szukaj?q=Melissa%26Doug Zestawy artystyczne, przybory malarskie, warsztaty do majsterkowania, a wszystko stworzone z najwyższą dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Zastanawiam się, czy nie kupić jakiś moim pociechom bo wyglądają pięknie a miałabym pewność, że są solidnie wykonane i zostaną z nami na lata. Czy ktoś z was zna firmę? Macie drewniane zabawki u siebie? Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzenka9113 co ma piernik do wiatraka? :P w ogóle nie na temat pomijając już fakt, że link nie działa, fail. Co do tematu faktycznie śliczne te zabawki <3 aż szkoda, że za moich czasów takich nie było. No i dobre, że solidne na pewno są a nie spadnie ze stołu i od razu do wyrzucenia bo słaby plastik od razu pęka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądają fajnie, kupiłbym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korex
Zabawki drewniane to strzał w dziesiątkę. Obecnie na rynku jest wiele ciekawych gadżetów. Najważniejszą różnicą dotyczącą zabawek jest ich wytrzymałość więc warto zainwestować i cieszyć się nimi przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenię sobie zabawki edukacyjne, zamawiam np. na http://www.kidstown.pl/ - zabawki Djeco, któresuper rozwijają wyobraźnię dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się łezka w oku kręci, sama takie za dzieciaka miałam. Myślę, że takie zabawki drewniane są dużo fajniejsze i trwalsze niż te z wszechobecnego plastiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×