Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Second hand odstawieni, kupował ktoś?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do dziewczyn, które lubią kupować w internetowych second handach. Kupowała któraś z was ubrania na stronie www.odstawieni.pl? Upatrzyłam sobie kilka fajnych rzeczy, ale chciałabym poznać wasze opinie, czy warto tam kupować? Jak z dostawą, ile trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam jakiś miesiąc temu, jak dla mnie wszystko ok. Część rzeczy była z metkami, po drugiej części nie było widać właściwie że ktoś to nosił. Może jeszcze coś wybiorę w sezonie jesienno zimowym jak będzie krucho z kasą, bo wiadomo że wtedy wydatki są duże a w tym roku koniecznie potrzebuje nowego płaszcza kurtki i kozaków. No kozaków tam nie kupię, ale na płaszczyk mam zamiar polować i może na jakaś kurtkę, chociaż nie wiem czy mi się uda trafić, bo wymyśliłam sobie że chcę go w kolorze miętowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunka92
8:28 co tam kupowałaś? Są dokładnie podane rozmiary wszystkiego? Ja chętnie bym sprawdziła, ale jakoś cały czas czuję opór przed kupowaniem rzeczy przez internet, raz tylko w życiu tak coś kupiłam i to była taka rozciągliwa tunika, że nie było opcji, żeby nie pasowało, ale takich rzeczy nierozciągliwych to bym się chyba bała, że nie będą pasować. jestem jakaś zacofana, bo co rusz gadam z jakimiś znajomymi, co kupują ciuchy na zalando albo gdzieś i potrafią tak jakoś dopasować, że są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim Ty świecie żyjesz dziewczyno??? Bierzesz centrymetr taki najzwyklejszy krawiecki i mierzysz się w pasie, długość nogi od biodra czy obwód biustu i sprawdzasz podane wymiary. Ehh, niektorym to wszystko trzeba tłumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@lunka92 ja kupowałam takie ciuchy typowo letnie - jakaś tunikę, takie koszulki na ramiączkach, spodenki. W sumie kilka rzeczy chyba z 6 czy 7. Masz wszystkie rozmiary normalnie podane przy każdej rzeczy więc się nie ma co bać. Po prostu sobie zmierz i weź z centrymetr zapasu bo lepiej żeby było trochę za małe, jak ma być za duże. Ja np. wzięłam o rozmiar większe spodnie i trochę się bałam, żeby były dobre, ale mówię jak nie będą pasować to oddam siostrze i w sumie jak założyłam to pasowały, bo tak się ten materiał ułożył a to były z wysokim stanem, że zatrzymało mi się na biodrach i wygląda jak na miarę szyte. Nie ma się co obawiać. Co do płaszczyka to Ci powiem, że może być ciężko taki dorwać, co modniejsze to bardzo szybko schodzi a rzadko widzę nawet w takich sieciówkowych sklepach żeby były takie płaszczyki w pastelowych kolorach. Może bardziej kurtkę, chociaż nie powiem, bo też bym sama taki chętnie przygarnęła, jakby się niedrogo trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:17 (urodziny godziny haha) może masz rację. Czas się przemóc w końcu i rzeczywiście zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka787
Zaciekawiłaś mnie. Ja kiedyś gdzieś kupowałam, ale nie pamiętać gdzie. Wiem że to był jakiś lumpeks internetowy z odzieżą vintage bo mi się takie podobają i było ok. Na pewno warto jeśli wziąć pod uwagę przebitkę cenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalunia
Kupowałam, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dzisiaj kupowałam i okaże się jak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jalunia ile czekałaś na przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalunia
Zamawiałam w piątek po południu i dostałam w poniedziałek, więc normalnie jeden dzień roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki paczka przyszła. Jestem zadowolona. Każda rzecz była złożona i dobrze zapakowana a jakość jak za taką cenę też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty się nie boisz że te ciuchy będą wyglądać na żywo inaczej niż na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie boję. Od lat kupuje w sklepach internetowych i tylko raz zdarzyła mi się przykra sytuacja, ale to akurat było na allegro. Prawdopodobieństwo jest małe. Ja wiem, że to nie są takie wygodne zakupy jak iść do galerii i coś kupić, ale mają swoje zalety. Ja na ten przykład dużo pracuję i nie mam kiedy chodzić po sklepach. Jak już to w niedzielę a teraz przecież sklepy w niedzielę tylko dwa razy w miesiącu otwarte, więc już w ogóle nie mam czasu na szoping i ratuje się zakupami w sieci. Gdzieś nawet czytałam, że ubrania są drugim czy trzecim najczęściej kupowanym asortymentem w internecie, więc to nie jest tak, że każdy się boi. Ludzie kupują i nie rozumiem takich głupich pytań, czy się nie boisz. A czego? Że mnie zjedzą? Prawo daje nam kupującym duże pole manewru. Możemy odesłać do dwóch tygodni, możemy reklamować, możemy sobie wybrać dowolny sposób dostawy. No kurde, mamy XXI wiek. Dużo się te ciuchy nie będą różniły od tego, co na zdjęciach, już nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszona waszymi namowami kupiłam płaszcz i... Bardzo się zdziwilam, bo czegoś takiego jeszcze nie spotkałam w zakupach online. W paczce był normalnie dowód zakupu, a do tego kartka z podziękowaniem za zakupy i imieniem osoby, która pakowala i cukierek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia jedna rzecz mianowicie różnice w cenach że w jednym takim miejscu są ubrania po 5 złotych a w podobnych są po 50 złotych na przykład a firmy te same. Oglądalam kilka cichlandow i ceny bardzo się różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A często są nowe dostawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Ja też jestem jak najbardziej na tak. Lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josi

a mnie zastanawia jedna rzecz już ta oprócz sklepu to skąd się biorąc te wszystkie ubrania do tych sklepów ? Gdzie oni je kupują? W tych wszystkich lumpeksach jest bardzo różna jakość i mnie zastanawia czy oni na przykład kupują tira ubbrań i tam są różne czy to jest tak, że na na przykład kupując te ubrania na sztuki i przede wszystkim skąd je biorą ? Jadą gdzieś do niemiec albo innego kraju i co ? kupują od razu od ludzi czy na jakichś wyprzedażach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

ile czeka sie na paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Ja kupuję w REMIXIE, polecam - dostawa w ciągu 3 dni.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem

Wszędzie dostawa jest chyba podobnie - 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ile

co ile są nowe dostawy bo tam nie pisze i nie wiadomo jak czesto odwiedzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111

Dziewczyny a jak to jest że część ubrać jest tam nowa a ceny są takie niskie jak za używane? Oni to po prostu kupują jak leci w dużych ilościach i im się opłaca sprzedać tak samo? Takie bluzki jak tam są oznaczone jako nowe to ja na grupach kupowałam za nawet 30-40 zł od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111

Dziewczyny a jak to jest że część ubrać jest tam nowa a ceny są takie niskie jak za używane? Oni to po prostu kupują jak leci w dużych ilościach i im się opłaca sprzedać tak samo? Takie bluzki jak tam są oznaczone jako nowe to ja na grupach kupowałam za nawet 30-40 zł od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z

Trafiłam na wątek szukając opinii o sklepie, ale widzę że jest mało aktywny. Czy mimo to może mi ktoś powiedzieć jak z wysyłką przed świętami? Czy jak zamówię powiedzmy Dzisiaj to będzie wysłane jeszcze przed Wielkanocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne
2 minuty temu, Gość Ania z napisał:

Trafiłam na wątek szukając opinii o sklepie, ale widzę że jest mało aktywny. Czy mimo to może mi ktoś powiedzieć jak z wysyłką przed świętami? Czy jak zamówię powiedzmy Dzisiaj to będzie wysłane jeszcze przed Wielkanocą?

Ja zamawiałam któregoś dnia rano i po południu dostałam już wiadomość że płatność została przyjęta i paczka była wysłana jeszcze tego samego dnia, ale jak chcesz mieć pewność i nie czekać to po prostu zamów za pobraniem. Zawsze tak robię jak kupuję coś przez internet i zależy mi na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×