Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucjan33

Jaki telefon?

Polecane posty

Gość Lucjan33

Jaki model telefonu do 1000 zł możecie polecić? Sprawdzam przez Komórkomat i pokazuje mi modele Samsunga i Xioami. A może jest coś jeszcze godne uwagi i możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jakie są Twoje wymagania co do sprzętu :). Obecnie najkorzystniej wypada Xiaomi, choćby nawet Redmi Note 5, dobra wydajność, fajne solidne wykonanie i na pierwszy rzut oka wygląda ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam xiaomi od roku - jestem mega zadowolona, aparat robi bardzo przyzwoite zdjecia, telefon radzi sobie przy dużej liczbie aplikacji, nie wiesza się, nie zawodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem fajnym modelem jest Prime 18x9 LTE, ja go mam i jak na razie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, Prime 18x9 LTE wygląda całkiem ciekawie, myślę, że może być w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofilio
Do 1000 zło to już na spokojnie powinieneś sobie kupić fajny telefon. Ja chciałbym wydać więcej na wypasiony iPhone który widziałem na ceneo. Chodzi o ten model marki Apple https://www.ceneo.pl/69534067 parametry ma niezłe, a z tego co wiem ta marka produkuje dobre telefony. Może jednak warto się skusić na takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babąbebębibobóbuby cacącecęcicocócucy dadądedędedodódudy fafąfefęfifofófufy gagągegęgigogógugy hahąhehęhihohóhuhy jająjejęjijojójujy kakąkekękikokókuky laląlelęlilolóluly łałąłełęłiłołółuły mamąmemęmimomómumy nanąnenęninonónuny papąpepępipopópupy rarąreręrirorórury sasąsesęsisosósusy tatątetętitotótuty wawąwewęwiwowówuwy zazązezęzizozózuzy żażążeżężiżożóżuży szasząszeszęsziszoszószuszy chachąchechęchichochóchuchy czaczączeczęcziczoczóczuczy rzarząrzerzęrzirzorzórzurzy dzadządzedzędzidzodzódzudzy ziaziąziezięziiziozióziuziy siasiąsiesięsiisiosiósiusiy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babąbebębibobóbuby cacącecęcicocócucy dadądedędedodódudy fafąfefęfifofófufy gagągegęgigogógugy hahąhehęhihohóhuhy jająjejęjijojójujy kakąkekękikokókuky laląlelęlilolóluly łałąłełęłiłołółuły mamąmemęmimomómumy nanąnenęninonónuny papąpepępipopópupy rarąreręrirorórury sasąsesęsisosósusy tatątetętitotótuty wawąwewęwiwowówuwy zazązezęzizozózuzy żażążeżężiżożóżuży szasząszeszęsziszoszószuszy chachąchechęchichochóchuchy czaczączeczęcziczoczóczuczy rzarząrzerzęrzirzorzórzurzy dzadządzedzędzidzodzódzudzy ziaziąziezięziiziozióziuziy siasiąsiesięsiisiosiósiusiy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×