Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babciaAaa

wnuczek pije dużo wody

Polecane posty

Gość babciaAaa

Witam, mój dwuletni wnuczek pije dużo wody,pije i sika.Byliśmy u lekarza,zlecono badanie moczu,krwi na biochemię i inne, usg brzuszka no i wszystko wyszło dobrze,nie ma cukrzycy,Lekarz mówi że to taki nawyk.Soków nie ruszy,sama woda,czasem jakiś rumianek czy koperek,ale też nie chce.Przez to jada mało,bo ciągle ma żołądek wypełniony wodą. Martwi mnie to,czy wasze dzieci tez tak dużo piją, nawet w nocy woła piciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam takiego problemu z dziećmi, ale skoro jest zdrowy to chyba nie ma czym się martwić, szczególnie w takie upały, niech pije, woda mu przecież nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja z kolei w drugą stronę. Dosłownie jak wielbłąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne przegiecie w zadna strone nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyzwyczaił się. Z czego pije te wodę? Z dorosłego kubka czy takiego dla maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dwuletnie dziecko nic innego nie pije oprócz wody. I jak jest upał to pije dużo, w nocy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciaAaa
pije tylko wodę,soków żadnych nie chce od malutkiego,pije czy to upał czy nie po badaniach lekarz stwierdził że to nawyk, w dodatku tylko butla ze smoczkiem,żadnych bidonów ze słomką czy dorosłych kubeczków,pewnie ta butla jest dla niego takim uspokojeniem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe e taki maluch powinien już pić ze słomka czy coś innego ze względu na żeby. Moj jak skończył rok to już nie pił ze smoczka. Jeszcze nie ogarnia dorosłych kubków ale słomki tak. Jak widzi że piję wodę to też idzie po swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dwu i polletnia corka tez duzo pije.Dziennie wypija ok 3 litrow wody.W nocy czasami pije ale przed snem obowiazkowo pol litra wody.Wyniki na super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie co za idiotyczne problemy Widocznie tyle wody potrzebuje Ludzie to maja nasrane w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też piję dużo wody od zawsze. Jestem zdrowa. W dzieciństwie nienawidziłam ograniczania mi płynów, bo niektórym to nie pasowało, kosmos jakiś. Dzięki dużej ilości wody mam teraz ładną cerę i zero zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to, dziecko pije wodę? Nieposlodzona??? Co ludzie powiedzą? Że was nie stać ma cukier? Toż to wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O losie co za idiotyczne problemy Widocznie tyle wody potrzebuje Ludzie to maja nasrane w głowach x x x nie wiem czy idiotyczny problem,skoro dziecko pij***ardzo dużo w dzień i w nocy,to chciałam to zweryfikować czy to normalne,lepiej chyba upewnić się niż potem żałować że coś się zaniedbało,chyba nie masz dzieci skoro tak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciaAaa
gość dziś Ja też piję dużo wody od zawsze. Jestem zdrowa. W dzieciństwie nienawidziłam ograniczania mi płynów, bo niektórym to nie pasowało, kosmos jakiś. Dzięki dużej ilości wody mam teraz ładną cerę i zero zmarszczek. x x x dziękuję:D uspokoiłaś mnie ,z jednej strony cieszymy się że lubi wodę,nie lubi słodkich soków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciaAaa

Witam ponownie,minęło trochę czasu i sobie przypomniałam o wpisie.Wnuczek przebadany w szpitalu,okazało się że przy tak dużej ilości płynów może być ryzyko moczówki.Pierwszy raz usłyszałam o takiej chorobie.Polega na tym że brak hormonu zagęszczającego mocz powoduje picie i sikanie w dużych ilościach.Na szczęście u wnuczka był to tylko nawyk,ale lekarz nas wystraszył,bo dziecko wypijało 4 litry wody na dobę.Raz zdarzyło się 6 litrów podczas przeziębienia.Także nie zawsze dużo picia oznacza normalną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja słyszałam o moczówce. Mój syn wypija ok 9 litrów wody dziennie. Jest zdrowy. Po prostu tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hggf

9 litrów O kurczę to dorosły tyle nie wypije,a ile lat ma syn? Robiłaś jakieś badania?Jak z jedzeniem,rośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

9 litrów ty chyba nienormalna jestes po co takie brednie piszesz. Po czymś takim mógłby umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nadmiar wody wypłukuje minerały z organizmu, a takie ilości jak 9 litrów to już mogą powodować zgąbczenie mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja się nie dziwie  że autorka się martwi, u mnie np takie wieczne pragnienie okazało się być spowodowane cukrzycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggggggga

I d i o t k i  się śmieją. Przeciez pic tyle litrów to nerki i serce obciąża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggggggga
12 minut temu, Gość gość napisał:

9 litrów ty chyba nienormalna jestes po co takie brednie piszesz. Po czymś takim mógłby umrzeć

Dokładnie, czytałam artykuł o babce co się odchudzała pijąc litry wody, kiedys własnie cos koło tego wypiła i umarła. Tutejsze mamusie to d e b i l k i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

9 litrów ty chyba nienormalna jestes po co takie brednie piszesz. Po czymś takim mógłby umrzeć

Z moim rozumem jest wszystko ok. Syn ma teraz 18 lat, ale zawsze strasznie dużo pił. Co jakiś czas lekarz robi mu badania, bo wie, o jego skłonności do pochłaniania litrów wody.

Ty mamusko kilkulatka nie sądź, że pozjadalas wszystkie rozumy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88u

To prawda. U mnie wprawdzie nie padła tak konkretna diagnoza, ale picie tak dużej ilości płynów źle się odbija na wynikach krwi i moczu - zawsze mam kilka tych samych parametrów obniżonych i powiedziano mi, że to przez nadmierne picie. Na USG brzucha z kolei musiałam mieć wypełniony pęcherz i lekarz i pielęgniarka byli w szoku, że można mieć aż tak wypełniony pęcherz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Z moim rozumem jest wszystko ok. Syn ma teraz 18 lat, ale zawsze strasznie dużo pił. Co jakiś czas lekarz robi mu badania, bo wie, o jego skłonności do pochłaniania litrów wody.

Ty mamusko kilkulatka nie sądź, że pozjadalas wszystkie rozumy 🙂

I d i o t k o nie pozjadałam rozumów, ale ty jesteś k r e t y n k ą. Już 6 litrów wody określone jest jako śmiertelna dawka. Ty twierdząca że twój syn wypija codziennie 9 litrów jesteś yebnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I czemu niby twoim zdaniem jestem matką kilkulatka? Naprawdę jakaś psychiczna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pewnie ona mysli ze jeden kubek równa się litr. LOL

Ja tez z synem strasznie duzo piję, i non stop chce nam sie siusiac. Musze zacząc robic jakies badania, u nas w rodzinie cukrzyca jets b powszechna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tez duzo piję, ale takie ilosci o jakich ona mówi - 9 litrów, to jak ktos napisał już śmiertelna dawka dla dorosłego, a  ona twierdzi ze jej dziecko tyle pije. Zresztą tu kazdy i d i o t a moze wejsc i napisac co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.08.2018 o 13:12, Gość gość napisał:

Jak to, dziecko pije wodę? Nieposlodzona??? Co ludzie powiedzą? Że was nie stać ma cukier? Toż to wstyd i hańba!

A żebys wiedziała ze woda z cukrem lepsza jak sie duzo pje, bo wtedy w trawieniu bierze udział też żołądek,  a sama wode tylko filtrują nerki, co jest obciążające dla nich i dla serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×