Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chciwa siostra i jej mąż polują na dom rodziców

Polecane posty

Gość gość

Mam niestety kiepskie relacje z moją siostrą. Są co najwyżej poprawne tzn. spotykamy się podczas świąt i imprez urodzinowych. Bardzo nie lubię jej męża. Jest bardzo chciwy, dominujący i źle na nią wpływa - siostra jest jego "cieniem", przytakuje mu na wszystko. Szwagier już kilka razy wspomniał, że po śmierci moich rodziców chciałby sprzedać ich dom. Z kole i siostra gada, że jak tata umrze i mama zostanie sama to powinna przeprowadzić się do mieszkania bo takiego wielkiego domu nie utrzyma. Wkurza mnie takie gadanie, bo przecież moi rodzice jeszcze pożyją i dobrze ich znam - mama w życiu nie chciałaby się przeprowadzić do mieszkania, bo to jest jej dom w którym całe życie spędziła. Rodzice bardzo by chcieli żeby dom został w rodzinie i np. jedno z nas zamieszkało tam i spłaciło rodzeństwo. Ja sama nie wiem, co się stanie z tym domem po rodzicach. Nie planujemy się tam z mężem przeprowadzać, ale to gadanie siostry i szwagra tak strasznie mnie denerwuje :( Nie stać ich na mieszkanie więc polują na kasę po rodzicach. Chciałam się tylko wygadać. Pewnie i tak konflikt kiedyś będzie nieunikniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×