Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matyldazie

catering dietetyczny Optimal Fit

Polecane posty

Gość marko

ja właśnie wykupiłem sobie zestaw próbny Optimal fit i jestem zachwycony, chyba zostane z nimi na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochan

Bardzo polecam, fajni ludzie, pyszne jedzenie, ze wszytskim mozna sie dogadać 🙂 osobiscie nie korzytsam codziennie, raczej raczej raz na jakiś czas i tak właśnie polecam to robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie

Miałam kilka podejść z tego typu dietami ale dopiero FitBoxy sprostały moim oczekiwaniom, zarówno smakowym jak i estetycznym, jedzenie wygląda tak, że chce się je jeść i o to chodzi. Do tego duży plus za zbilansowane posiłki i dbanie o szczegóły z dietetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
Dnia 1.10.2019 o 09:13, Gość Katie napisał:

Miałam kilka podejść z tego typu dietami ale dopiero FitBoxy sprostały moim oczekiwaniom, zarówno smakowym jak i estetycznym, jedzenie wygląda tak, że chce się je jeść i o to chodzi. Do tego duży plus za zbilansowane posiłki i dbanie o szczegóły z dietetykiem.

jadlospis uklada dietetyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga

ja tez sie przymierzam do cateringu, chc zrzucic pare kg po lecie i chyba sie na nich zdecyduje. moja kolezanka z pracy ma od nich i sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cela

Ja też korzystam z Optimal Fit, z przerwami bo czasami mam długie delegacje, ale bywa też że zamawiam sobie po prostu do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

wow ile dobyrch opinii :O sama szukam jakies sprawdzonego kateringu w krk, to moze akurat.. dzieki w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi

Fajne jest to, że można zamówić sobie zestaw próbny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 29.10.2019 o 02:12, Gość Ewi napisał:

Fajne jest to, że można zamówić sobie zestaw próbny

o a jak to wygląda? na dzień, tydzień czy jak? i można sobie wziąć obojetnie jaką dietke? spróbowałabym chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuki

To wedle Twojej zachcianki bo z reguły tester jest na 1 dzień, ale równie dobrze możesz i zamówić catering na tydzień - wtedy zawsze łatwiej ocenić :) Ja akurat widziałam po swojej koleżance jak się zmieniła, nie dość że schudła to jeszcze jest ładniejsza i ma lepszy humor. Ja się nie zastanawiałam i wzięłam od razu na 35 dni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frost

Ok. Wziąłem sobie na tydzień zestaw do biura - stestuję, jedyne 230zł :) Z tego co widzę, to można za więcej zestawów dostać rabat procentowy, może szefa namówię na zbiorowe zamówienie jak mi posmakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Jest ok, schudłam 4 i dalej powoli lecą kg w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia

dopiero zaczynam przygodę z optimal fit, w planach mam zamiar schudnąc 8kg 🙂 zobaczymy jak pójdzie, jak narazie jestem zachwycona jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja dopiero zaczęłam korzystać z cateringu dietetycznego, ale jestem bardzo zadowolona z pudełek od warszawski dzień Pana Gesslera. Bardzo smaczne jedzenie i spore porcje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zim
Dnia 17.11.2019 o 14:12, Gość Magda napisał:

Ja dopiero zaczęłam korzystać z cateringu dietetycznego, ale jestem bardzo zadowolona z pudełek od warszawski dzień Pana Gesslera. Bardzo smaczne jedzenie i spore porcje. Polecam!

ale tego nie ma w krakowie przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Odchudzanie w grudniu jest najgorsze boshh nie dosc ze ciagle jakies slodkosci mikolajki srajki to jeszce nie wiadomo co, ja jestem lasuch ciezko mi bylo utrzymac te diete bez jakis pysznosci i ciagle polegalam 😞 z optimal fit skorzystalam jakos hmm w listopadzie chyba na poczatku i troche mnie to nauczylo regularnych posilkow wiec teraz ze spokojna glowa przechodze obok witryn slodyczowych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka
Dnia 11.12.2019 o 08:35, Gość Anja napisał:

Odchudzanie w grudniu jest najgorsze boshh nie dosc ze ciagle jakies slodkosci mikolajki srajki to jeszce nie wiadomo co, ja jestem lasuch ciezko mi bylo utrzymac te diete bez jakis pysznosci i ciagle polegalam 😞 z optimal fit skorzystalam jakos hmm w listopadzie chyba na poczatku i troche mnie to nauczylo regularnych posilkow wiec teraz ze spokojna glowa przechodze obok witryn slodyczowych 😄

oj tak, po świętach zawsze boje się wejść na wage... ;/ mam nadzieję że uda mi się troche powstrzymywać ale bedzie tyle dobroci.... a ten optimal fit ogólnie polecasz? mam w planach zacząć przygodę z cateringiem od nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×