Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy !

Polecane posty

Gość gość

Hejka, mam duży problem. A mianowicie - mam 157 wzrostu i ważę 50 kg. Niby ok? Ale ... Wyglądam jak beczka. Mam 84 cm na brzuchu i 54 cm w udzie. Jeżdżę codziennie na rowerze po 1.5h, nie jem wogole słodyczy ani fastfoodow. Nie używam soli. Jem regularnie i pije 3l wody. Dodam że próbowałam ćwiczyć ale przy ćwiczeniach typu brzuszki robi mi się słabo i kręci w głowie. Jakieś rady jak się pozbyć zbędnych cm? Gdzie powinnam się udać ? Dietetyk czy trener personalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to coś z tarczycą może pomóc głodówka małachowa, poszukaj książki na scribd, tylko stosuj prawidłowo zwłaszcza wychodzenie z głodówki ponoć pomaga i na hormony, na zbyt dużą jak i na zbyt małą wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niejedzenie fastfood i słodyczy jeszcze nie załatwia sprawy. Zależy też jak jeździsz na tym rowerze bo jeśli toczysz się na nim z prędkością 15km/h to raczej nic ci to nie da, nie traktowałbym tego jako trening. Ile km przejeżdżasz w ciągu 1,5h? Jak ci się przy ćwiczeniach robi niedobrze to nie rób ich na początku intensywnie tylko staraj się do nich przyzwyczajać. Dietetyk raczej powie ci że nie potrzeba ci dieta i w sumie będzie miał rację pewnie bo raczej potrzebę ci wyrzeźbienie ciała niż wychudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vs
Zarówno trener jak i dietetyk. Przy czym, skoro się dobrze odżywiasz oraz jesteś aktywna fizycznie, to równie dobrze problem może być natury zdrowotnej (problem z trawieniem jakiegos składnika diety itp.) możliwe, że będzie trzeba również wykonać badania krwi. Lecz na początek polecam - nawet w necie, reklamuje się sporo stronek z dietą i planami treningowymi, układanymi indywidualnie pod potrzeby klienta. Sam korzystam od maja, i rezultaty na prawdę widać! Nie polecam żadnej konkretnej strony, aby nie zostać uznanym za reklamującego. Lepiej abyś sama wypróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejeżdżam około 25-30 km. I nie, nie mam chorej tarczycy. Badania robiłam miesiąc temu. A robić brzuszków wogole nie mogę, może ma to związek z problemami z kręgosłupem. Od 2 miesięcy staram się to zrzucić ale narazie zeszło mi tylko 2 cm z ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Dobrze zbilansowana dieta 2. Na brzuch robienie tzw. deski znam osoby z problemami z kręgosłupem które te ćwiczenie wykonywało! :) 3. Dobry suplement http://nplink.net/pRHNocRH na odchudzanie a dodatkowo http://nplink.net/OImci5iQ na odkwaszenie i pozbycie się nadmiaru wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Eryka 22
A zastsanawiałaś się nad zastosowaniem takiego środka jak Slimunox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomaR
Ja nie mogłam zgubić centymetrów i kilogramów przez metabolizm. Działał jak u babci więc dowiedziałam się że trzeba go trochę podkręcić. U mnie najlepiej sprawdziła się zielona kawa w iqgreen chociaż próbowałam różnych suplementów. Chciałam zrzucić 15 kilo a poszło nawet 17 więc jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tereska
Jak miałam problem z nadwagą, tp bardzo pomógł mi Foreverslim. Całej pozbyłam się w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agata
W moim przypadku przełom i końcowy sukces w odchudzaniu nastepił dopiero po zastosowaniu Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zgubić nadprogramowe kilogramy.Odpowiedź jest bardzo prosta.Dieta odrobina ruchu i tabletki Slimunox.To jest mój prosty i sprawdzony pomysł na pozbycie się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzedna B
Ja akurat zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox podczas odchudznaia i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiuągnąc./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×