Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chrzest

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie potrzebuje pomocy! Mam chrzciny córeczki i mam już sukienkę i marynarkę. Sukienka jest trapezowa do kolan w kolorze ecru, na piersiach ma takie wcięcie, nie jest ono głębokie na którym znajduje się taka srebrna kulka, marynarka jest w kolorze pudrowego różu. Ogólnie zestaw prezentuje się ładnie bo miałam już go na sobie, wtedy dobralam do nich błyszczące pudrowe szpilki na jasno drewnianej podeszwie i pudrowa błyszcząca kopertowke+srebrna biżuteria. Teraz chciałabym odświeżyć ta stylizacje, a konkretnie buty i torebeczke. Może macie jakieś pomysły na te sukienkę i marynarkę? Jaki kolor butów, koturny, szpilki czy słupki.. I jaki kolor i typ torebeczki? Ja tak szczerze myślałam nad srebrem, bezem albo jakimś siwym. Bardzo proszę o pomoc osoby interesujące się modą. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś tańczy i śpiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie srebro w dodatkach do stylizacji dziennej. Buty mogą być po prostu nude - postaraj się znaleźć jakieś tonacji neutralnej, bez różowych akcentów, będą pasować i do tej sukienki i wielu innych. Szpilki raczej, ale niskie. A torebka mogłaby wtedy mieć jakiś mocniejszy akcent, np. neutralna całość i ciemnienoróżowa (skoro marynarka ma odcień różu) klapka czy kieszeń. Tyle, że takie coś nie będzie łatwe do znalezienia, a i potem może leżeć w szafie. A może prościej będzie zachować poprzedni zestaw a zmienić marynarkę tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×