Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie o szpital na Czarnowie Kielce

Polecane posty

Gość gość

Czy jest tu jakaś mamusia którą rodziła ostatnio na czarnowie? Mam pytanie trochę dziwne ale to dlatego że ja nie jestem z Kielc... Czy możecie mi powiedzieć jak wyglada rozkład tego szpitala budynków? Gdzie mam się najpierw udać? Czy do konkretnej izby przyjęć Czy wszystkie odzialy maja wspolny jeden odzial przyjec? Czy to sie znajduje w jakims budynku oznaczonym? Czy raczej jedno główne wejście i dopiero tam na izbę przyjęć do porodu? Chodzi o to że gdy zacznę rodzić żebym miała mniej więcej rozeznanie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z kielc ale idz od razu na porodowke! Na izbie przyjec dostalabys numerek i pewnie zdarzylabys urodzic , zanim bys sie doczekala :-) oddzial ginekologiczno - polozniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziłam na czarnowie w marcu...i jestem z Kielc Szpital ma oddzielną izbę przyjęć ginekologiczną, jak wchodzisz główną bramą to idź w lewo, dalej takim podjazdem dla karetek i masz po lewej stronie wejście do budynku. Tam jest napisane izba ginekologiczno-położnicza i tam Cię zapisują i się Tobą zajmą. Nie idź do głównej izby przyjęć jak ktoś powyżej Ci doradza bo nie ma pojęcia o czym pisze a doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu na porodówkę ....absolutnie nie bo muszą Cię przyjąć w systemie i założyć historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakis dziwny macie ten szpital , w 99% poloznicza izba przyjec jest tuz obok porodówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera jasna, jak nie jesteś z Kielc, to ródź sobie w swoim Staszowie albo w Ostrowcu!!! Na Czarnowie jesienią 2017 r. dostałam największej cholery w życiu, gdy bratowa musiała leżeć na dostawianym łóżku W KORYTARZU, bo całe województwo nam się zjechało rodzić i takie właśnie pańcie z zadupia, nie wiedzące nawet jak ten szpital wygląda, pozajmowały sale! Dobrze, że się zapaleniem płuc nie skończyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie jestem z miast które wymieniłas po drugie należę do województwa świętokrzyskiego więc mam takie samo prawo w nim rodzić jak Ty a to że paniusia ma pretensje bo jej jaśnie Pani łoża nie zarezerwowali to przykro mi bardzo! Myslalby kto! I U mnie nie ma szpitala więc mogę sobie rodzić gdzie chce a Tobie jak nie pasowało to mogłaś iść do innego! O To!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dostawalas cholery to trzeba było zabrać ją do innego szpitala... ta sama sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmowana jesteś na parterze, tam pielęgniarka Cię zbada, założy kartę itp potem z nią jedziesz winda na pierwsze piętro tam jest oddział gin-pol, jeśli na poród idziesz to od razu na położniczy Cię prowadzi na porodówkę, jeśli nie rodzisz i jakieś komplikacje ciąży to idziesz na oddział naprzeciwko i tam leżysz , te dwa oddziały są "drzwi w drzwi"kilka kroków od siebie. Do szpitala wchodzisz podjazdem dla karetek , od razu skręcasz w lewo i tam zostajesz przyjęta od ręki. Przy wjeździe na teren szpitala trzeba strażnikowi powiedzieć że jedziesz do porodu inaczej nie wpuści tylko każe zaparkować na parkingu piętrowym dalej skąd będziesz miała kawałek do szpitala, a tak to wpuści Was tylko każe za chwilę wyjechać. Kiepsko jest to zorganizowane tam niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za ważne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Z innego rejonu Polski, ale też mnie wkurzyło gdy 5 okolicznych powiatów zajęło sale, a ja mieszkająca 2 ulice od szpitala ledwo zostałam przyjęta z braku miejsc, ehhhh nie tylko w Kielcach taka sytuacja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty co założyłaś ten temat, rodzisz jako nieletnia, że się nie nauczyłaś jeszcze czytać? Ja piszę o bratowej, a nie o sobie. Ja p*****le :D :D A w ogóle część tych wskazówek nt.dojazdu jest bezużyteczna :D bo przy remoncie CAŁE wejście i wjazd są rozkopane, nawet żaden strażnik nie stoi :D :D :D :D Ale takim jak ty nie zamierzam udzielać informacji, bo przez was damy z zadupia są tam przepełnione sale i gorsze warunki pobytu!!!! jak nie masz na wsi szpitala to znajdź sobie miasteczko w pobliżu i tam się pchaj, albo sobie krąż naokoło szpitala przy 1 skurczach i szukaj wjazdu skoro jesteś z aż takiego zadupia, że nawet nie przyjedziesz wcześniej obejrzeć szpitala :D żegnam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu pojechane,ale to prawda że w CK się wiochy nie lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka Miastowa a słoma z butów wystaje! Twoje zachowanie i wypowiedź świadczy o tym że jesteś gorsza wiesniara niż założycielka topiku. Tam u Ciebie w tym WIELKIM mieście żyją wieksze brudasy i świnie nie znający jakiej kolwiek kultury i oglady A ty jesteś tego świetnym przykladem! Kolejna "Madka" co to jej się należy bo Tak i już! Żenada współczuję jeśli masz rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa nieletnia...pewnie znasz to z własnego przykładu ale nie będę Ci się tłumaczyła czemu napisałam To na Twoim przykładzie. Taka Miastowa a wypowiedź poniżej krytyki myslalby kto... Na szczęście to nie Ty decydujesz kto tam może rodzić a kto nie! Dobrze schowaj ta słomę z tych butów tak jak ktoś wyżej napisał bo niejeden ze wsi człowiek jest lepiej wychowany od Ciebie. Ta twoja madrosciowa wypowiedź świadczy tylko o tym że jesteś gorsza wiesniara ode mnie.. Koniec. Produkuj się ile chcesz obrażając innych to już i tak niczego nie zmieni! Niezła popisowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też pochodzę z CK i to jest akurat prawda że nie da się tam ruszyć, bo cała okolica się zjeżdża rodzić. Kur...nawet w Sandomierzu czy na innych peryferiach jest szpital ale nie bo WOJEWÓDZKI. Pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak jest ale wszyscy mają takie same prawa i nikt nikomu nie będzie mówił gdzie ma rodzić bo jakiejś miastowej się to nie podoba należę do Kielc więc mam takie samo prawo co Wy. Najlepiej jakby spoza Kielc w lesie rodziły bo wszystko dla Was zarezerwowane musi być bo przecież panie miastowe! Wam sie należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha a ja jestem z miasta i jestem tego samego zdania że takim ludzia miastowym jak wyżej wypowiedź jest się gorszym niż człowiek ze wsi! Zresztą Dałaś świetny przykład tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślicie dlaczego te dziewczyny z sąsiednich miejscowości chcą rodzić w Kielcach w Wojewódzkim szpitalu? Chcą mieć lepszą opiekę dla dziecka i siebie, bo zapewne duży, dobry szpital daje nadzieję że z dzieckiem i nimi będzie ok, a boją się rodzić w jakimś małym szpitaliku gdzie to może jeden lekarz na cały oddział w dodatku o średniej reputacji? Każdy chce żeby poród przebiegł jak najlepiej, od tego w dużej mierze zależy zdrowie i życie dziecka i nasze, więc ja się nikomu nie dziwię gdy mając do wyboru mały kiepski szpital na prowincji i duży ,porządny wybierają ten drugi. Ale dla takich "miastowych" to nie do pomyślenia, dziewczyny ze wsi to najlepiej niech w polu rodzą, szpital w mieście jest tylko dla tych "dam" ... Gdy rodziłam w tym szpitalu w Kielcach (jestem z Kielc) i oddzial był faktycznie przepełniony, np moje dziecko musiało być ciągle ze mną w łóżku bo w sali nie zmieścił się ten jego szpitalny "wozeczek",i faktycznie na sali nie było żadnej dziewczyny z Kielc, nawet do głowy mi nie przyszło żeby mieć jakieś wąty że mamy nie z Kielc "przepełniły" szpital :O ja byłam szczęśliwa że wszystko dobrze poszło i że mam swojego cudownego, kochanego i zdrowego synka i poród za sobą, byłam przepełniona szczęściem a nie jadem i w d***e miałam kto jest skąd :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zrozumiem że jakiś Masłów Pierwszy albo Cedzyna u nas rodzi, bo to są najbliższe okolice. Ale jak w zeszłym roku na jesieni szpital faktycznie był oblegany (nawet tvp3 przyjechała w październiku nakręcić materiał o tym przepełnieniu, wiem bo to było w trakcie porodu koleżanki ) a tu się okazuje, że jakieś peryferia wojewódzkie zapełniają sale, no to można się wkurzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego nie rozumiem, przepelnienie takie ze latem sie tam oddychac nie da, a odwiedzalam kolezanke bedac w wysokiej ciazy i nie moglam wytrzymac, w salach gdzie ewentualnie zmieszcza sie po 2 lozka wciskaja trzecie co nam daje minimum 9 osob przy uchylonym lufciku, to jest dramat i wylegarnia zarazkow. Jedyny plus ze wypuszczaja po 2 dniach zeby sie pozbyc, ale jak dziecko zzolknie to co, bujaj sie z tym sama... 15 minut dalej jest Prosta, ten sam stopnien referencyjnosci, tak samo dobrzy lekarze, warunki prawie hotelowe, duze sale 3 osobowe lub jedyneczki... A wszyscy sie pchają na czarnow i narzekaja ze nie ma lozek. Na prostej faktycznie dluzej sie lezy, ale nie ma na to reguly, a moim zdaniem warto, bo ja bym w tej duchocie na czarnowie doby nie wytrzymala, a i dziecko mi na prostej wybadali szczegolowo:) polozne i neonatolodzy super, ginekolodzy w wiekszosci tez spoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ja prostej nie lubię, bo miałam tam zabieg jako nastolatka i nie wspominam najmilej. Czarnów byłby spoko gdyby cała wieś się nie zjeżdżała :D najlepiej to się chyba na Kościuszki rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Prosta podskoczyła w referencyjności? :) A kiedy? Zawsze kojarzyłam że Czarnów był ten najwyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:59 Rozwalilas mnie tym tekstem ze cała Wieś się zjeżdża.. żal tak jak Ty byłabyś jakaś królowa miasta :/ Mimo że jestem z miasta to nie przyszłoby mi do głowy obrażać nikogo bo właśnie to świadczy o wsiowości... jeśli tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tu się wsi nie lubi. Co zrobisz jak nic nie zrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:02, nie wiem kiedy, ale na pewo maja trzeci stopien i mieli juz jak rodzilam pierwsze w 2015:) bylam bardzo zadowolona z obu porodow, nie wypowiadam sie tylko w kwestii cc i wiem ze zdania sa podzielone. A co do dziewczyn z okolic Kielc to ja sie wcale nie dziwie ze wola rodzic w ck niz np w Ostrowcu. Tylko to parcie na czarnow mnie tak dziwi, szczegolnie ze mamy szpital stricte polozniczy, wyremontowany i wyposazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:16 pierwsze slysze ze normlny czlowiek 'wsi' nie lubi a 30 lat tu mieszkam (dla czepialskich - od urodzenia), moze w gimnazjum dzieci maja takie problemy, bo juz w mojej klasie lo wiekszosc byla z innych miejscowosci i to nie bylo nic dziwnego ani wysmiewanego. Jedyne co slysze na ulicy, to komentarze na temat TKI ale to tez sa raczej zarty. Moze nie rob Kielcom antyreklamy i napisz ze ty miastowa wsi nie lubisz, a nie ze wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×