Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytrysk

Polecane posty

Gość gość

Czy widok tryskającego penisa jest dla kobiet podniecający? Czy podnieca was kiedy mężczyzna się masturbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię oglądać jak shemale tryskają zapinane w pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak cala porcie do buzi trysnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta. Uwielbiam na to patrzec, i bardzo chcialabym zeby facet sam sie piescil przy mnie ale jeszcze do tego nie doszlismy. Kilka razy dalam mu jego reke na penisa ale zmienil temat.. wstydzicie sie tego faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej się nie wstydził ale po co się samemu zabawiać gdy obok partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok jak w naszym kraju faceci mają pozamykane na cztery spusty seksualne umysły! A może raczej ich brak,kompletnie nie wiedząc o czym mowa gdy pojawia się hasło "Seksowny Umysł". Chyba bym się pochlastał czerpiąc 10% przyjemności z samego stosunku i orgazmu. Tracąc jednocześnie 90% doznań w seksualnym świecie,będąc ich świadom jak obecnie! Niewiarygodne Panowie ale u wielu sex wygląda i jest traktowany dosłownie tak! Kobieta to wasza ręka a sex z nią to walenie konia,żadna różnica prawie co!? Spokojnej nocy wszystkim.Rafał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szok jak w naszym kraju faceci mają pozamykane na cztery spusty seksualne umysły! A może raczej ich brak,kompletnie nie wiedząc o czym mowa gdy pojawia się hasło "Seksowny Umysł". Chyba bym się pochlastał czerpiąc 10% przyjemności z samego stosunku i orgazmu. Tracąc jednocześnie 90% doznań w seksualnym świecie,będąc ich świadom jak obecnie! Niewiarygodne Panowie ale u wielu sex wygląda i jest traktowany dosłownie tak! Kobieta to wasza ręka a sex z nią to walenie konia,żadna różnica prawie co!? Spokojnej nocy wszystkim.Rafał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mi kobieta kazała się amsturbować i spuścić na nią jako urozmaicenie w sypailnij to nie miałbym z tym żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19..z minutami, wiem bo taki zboczek jesteś tylko się ukrywales :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał, haha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szoke :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×