Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy subtelny dotyk mężczyzny jest przypadkowy?

Polecane posty

Gość gość
16.23 ale po co on to robi wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze chce cie uwiesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobasz mu sie i juz. Mialam tak samo, i sama sobie wmawiam ze to na pewno przypadek (przypadki..), az w koncu zaprosil mnie na piwo, wzia (juz nie przypadkiem) za reke i powiedzial ze mu sie bardzo podobam:). I bylaby to piekna milosna historja gdybym nie miala meza. Ale wracajac do dotykania, to nigdy nie sa przypadki. Ludzie raczej unikaja fizycznego kontaktu. Masaze, przyklejanie nalepek, strzepywanie nieistniejacych pylkow - to rodzaj flirtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52 mialam baaardzoo ppodobna sytuacje, takze to na pewno nie jest przypadkowe. facet dobrze wie ze to dziala na kobiety , bo wtedy mysli sie o nim co widac w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak samo, najpierw dotknęłam go po ledzwiach a później on wystawił łokcia kiedy przechodziłam i co i do tej pory cisza jak makiem zasial a wszystko to działo się dwa tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli takie dotyki nie są przypadkowe, to dlaczego po nich nie następuje jakieś pogłębienie relacji, tylko ciągle pozostaje to wszystko na etapie koleżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dlatego ze obie strony sa niesmiale, ew sprawdzaja sie nawzajem zeby wykonac jakis 'powazniejszy' ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subtelny dotyk jest jak z kwiatem można go zerwać poczuć woń popatrzeć zachwycić. Jak go za ściśniemy kwiatek straci urok stanie się badylem połamanym :) Jak zerwiemy z czasem zwiędnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znacza te metafory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć wyczucie zły dotyk niszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×