Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety powinny wiązać się tylko z bogatymi facetami dla kasy

Polecane posty

Gość gość

Większość facetów wchodzi w związki tylko dla seksu i innych udogodnień. Nawet jeśli dostają od partnerki wszystko to mają ją w d***e i tylko korzystają póki czas. Dlaczego w takim razie od kobiet wymaga się zaangażowania emocjonalnego w związku i bycia z facetem bez względu na wszystko?? Kobiety powinny o wiele bardziej się szanować i wymagać od mężczyzn. Skoro oni chcą mieć prywatne d****** kucharki i niańki w domu to niech dadzą coś z siebie. Myślę, że zawartość portfela jest głównym kryterium. Już czas żeby kobiety się w końcu obudziły i zaczęły myśleć mózgiem, a nie cipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Ja byłam wychowywana żeby patrzeć tylko na serce, miłość jest najważniejsza i inne tego typu bzdety. Teraz zostałam z ręką w nocniku, a mój facet to 0w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież od zawsze było tak, że mężczyzna dawał kobiecie utrzymanie i opiekę, a w zamian dostawał seks i prowadzenie domu. Ale tym "niezależnym" i "ambitnym" to się nie podobało, chciały zapieprzac w jakiejś marnej robocie. I co, teraz autorka tematu stwierdza, że " po staremu" było jednak lepiej? Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie postaremu nie byloby lepiej bo nikt nie zaryzykuje wykluczenia spolecznego = siedzenia w domu z bachorami i obiadkami dla kogos kto moze za 4 lata kopnac w dup.e i chuy ze pol domu i alimenty. z tego nie wyzyjesz. a do pracy kto cie przyjmie po 10 latach wypadu z rynku pracy. chyba do sprzatania biurowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz faceci nie mają nic do zaoferowania, ale wymagają seksu i prowadzenia domu jakby utrzymywali swoje kobiety. Najlepsze jest to, że często to kobiety utrzymują ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stawiam na awszaloma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszysz tygrysku mruk ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem dla karyny dużo pieniędzy a wolała kaloryfery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:31 Tak się składa, że kobiety ryzykowały w ten sposób przez stulecia. Dopiero gdy feninazistowskich nasrał im do głów, stwierdzily, że chcą być "niezależne". No to macie to, czegoś nie chciały. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 Tak, okropne, że faceci wymagają seksu! Odpuścicie sobie wymaganie wierności, to znajdą sobie ten seks gdzieś indziej. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy kobieta pracuje, czy ma wykształcenie. Każda powinna szukać wyłącznie bogatego. Wszyscy faceci to odpady, każdy ma identycznie nasrane w głowie. Skoro i tak mamy się męczyć to chyba lepiej żeby było to opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 Wierność jest potrzebna tylko żeby nie rozprzestrzeniać chorób wenerycznych i żeby nie było dzieci niechcianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:40 To życzę sukcesów w tym szukaniu. Akurat ci bogaci poleca na byle przemądrzałe czupiradlo po gównianych studiach, za to uważające się za ósmy cud świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama zawsze powtarzała że najpierw trzeba patrzeć na charakter, potem na portfel a na końcu na rozporek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:42 Nie wiem czy słyszałaś, ale w 21 wieku istnieją sposoby uprawiania seksu w sposób bezpieczny i bez zachodzenia w ciążę. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:43 Faceci nie patrzą na wykształcenie. Dla nich im głupsza tym bardziej atrakcyjna. Oby miała dziurę między nogami i chętnie ją dawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:45 No tak ;) Dlatego w 21 wieku większość dzieci pochodzi z wpadek, a tysiące kobiet umiera na raka szyjki macicy z powodu hpv, którym zaraził je mężulek po wizycie w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im glupsza tym fajniej :) to takie kobiece :) potem coś jej powiesz a ona jaki ty jesteś mądry misiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:46 Ależ ja jako facet świetnie o tym wiem, Tylko niektóre kobiety tego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe prowo w stylu: "Pewne osoby powinno robić to lub tamto". 10099 razy już czytam te same wymiociny. Nie rozumiem głupoty wypisywania takich rzeczy. Kompensacja swoich kompleksów, brak wychowania w patologicznej rodzinie, przepalenie neuronów alkoholem i narkotykami? Jest tyle możliwości, a ja nadal nie rozumiem jak można tak upaść i żyć jako człowiek bez godności i honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48 Kobiety tego nie rozumieją dlatego zawracają sobie dupę bzdurami o miłości co jest Wam bardzo na rękę ;) Dlatego apeluję do kobiet żeby w końcu się obudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszedł dalej i wystawił się na waszym miejscu na licytację. Ciekawe kto by ile dał za którą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48 Nie w cywilizowanych krajach, tylko w katolickiej Polsce, gdzie jako metodę zapobiegania ciąży zaleca się watykańska ruletkę, szczepień przeciwko HPV nie zaleca się bo mogą zachęcać do rozwiązłości. Zamiast tego promuje się "wierność". Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:50 Nooo a ja właśnie zasnąć nie mogę i czytam bzdury na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę faceta bo kiedyś zdradzi a ja tsipy na śmietnisku nie znalazłam i nie wpuszczę do mej norki fjuta który zwiedzał inne różne groty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:53 No widzisz, jednak żyjemy w tym kraju. Na hpv szczepienia są, ale na hiv już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×