Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety powinny wiązać się tylko z bogatymi facetami dla kasy

Polecane posty

Gość gość
22:50 Nie rozumieją, że facetowi nie jest do niczego potrzebne zarozumiałe babsko, które oczekuje, że facet doceni jej intelekt, jakieś tam niby walory umysłowe a nie długie nogi i duże cycki. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mam brudną podłogę, o kuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:56 Na HIV są prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zdradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na meblach tyyyle kurzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę faceta bo kiedyś zdradzi a ja tsipy na śmietnisku nie znalazłam i nie wpuszczę do mej norki fjuta który zwiedzał inne różne groty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko tępe biologasy pozbawione mózgu i kultury lecą tyko na cycki oraz nogi. W którym zoo i w której klatce można ciebie spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 To dlaczego faceci oczekują, że kobiety będą doceniać ich za cokolwiek innego poza kasą i dobrym seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czaicie? Pająk zrobił sobie wlasnie takie bungee z lampy prosto na telewizor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zlewie mi coś bulgocze jak wodę w kiblu spuszczam. I tak dziwnie zalatuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę faceta bo kiedyś zdradzi a ja tsipy na śmietnisku nie znalazłam i nie wpuszczę do mej norki fjuta który zwiedzał inne różne groty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie! Właśnie poleciała krew z palca. Chciałem sie przeciągnąć na łóżku. I jakoś tak włożyłem ręce za poduszkę i przejechałem pazurami po widelcu. Mmm.... smakuje jak keczup tylko takie trochę twardawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra mobilki idę spać. Tylko jeszcze kołdrę wytrzepie bo takie małe robaczki chodzą po niej. W tamtym roku jak pościel przebierałem to tego jeszcze nie było. Dziwne. No to kochani jak to się mówi: karaluszki do poduszki, a szczury niech obgryzą wam pazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tymi szczurami to taki dżołk trochę, bo to wcale przyjemne nie jest. Później trzeba jeździć po szpitalach, opuszki zszywać, zastrzyki przyjmować. Tak że ten. Wyspijcie się. Buziaczki z języczkiem :-p. Tylko nie jak katar macie bo ja tak raz myślałem że gumę do żucia połknąłem . A to jednak guma nie byla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znów zasnąć nie mogę. Ciągle sam w tym łóżku... ehh... I co z tego że kasa na koncie się zgadza. Chałupa 300 m... Mustang 500 koni... Tylko tej Jedynej Princessy Bladolicej brak. Na brak monety nie narzekam, a wręcz powiem że majętny żem jest. A może któraś z Pań tu na forum chętna? Zapewniam wyżywienie-osmiorniczki i takie tam. Fryzjera i kosmetyczkę 3 razy w tygodniu, wakacje na Szeszelach i wszystko o czym sobie zamarzycie. A co! Stać mnie! Tylko trzebaby było troszku ogarnąć bo ja do tego głowy nie mam. I te robaczki powybierac z kołdry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 Pocieszaj się brzydulo ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 Jeśli facet wie, że kobiety podziwiają go za kasę i dobry seks, to niczego więcej od nich nie oczekuje. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:11 To utrzymaj faceta przy sobie, żeby nie poszedł do innej. To jest właśnie prawdziwa mądrość kobiety, a nie jakieś durne fakultety czy wiedza z kobiecych magazynów. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo przeciez z facetow nie ma kompletnie zadnego pozytku jak facet nie ma kasy to nic nie jest w stanie dac kobiecie i do niczego sie nada kazdy facet to len, pasozyt oczekuje zarcia i seksu, wszystko chce miec za darmo i nic nie daje w zamian Kobiety ktore mecza sie z biednymi pasozytami sa naprawde glupie, same marnuja sobie zycie. Juz lepiej meczyc sie z bogatym, przynajmniej ma sie rekompensate w postaci kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś alepo co??:D przeciez kobieta nic z tego miec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:31 Po co? To może zapytaj tych milionów kobiet, które nie tylko wchodzą w związki z mężczyznami ale jeszcze chcą, by te związki potwierdzić papierkiem z urzędu czy od proboszcza. Może wszystkie one były i są głupie a mądra jesteś ty i myślące podobnie do ciebie;-). Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie potrafię posprzątać i ugotować. A z seksu kobiety mają o wiele więcej przyjemności niż faceci. Więc nie bardzo rozumiem toku myślenia autorki. To kobiety powinny nam płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa kasa najważniejsza.... a potem płacz bo pije, bije, nie szanuje i w doopie cię ma. Oj kobieto, jak ty mało o życiu wiesz. *uj z tym że ty dostaniesz za swoje, gorzej jak się dzieci pojawią i całe życie pytają "dlaczego u nas nie może być normalnie, dlaczego się nie lubicie?". A dzieciak dostaje następną zabawkę żeby choć na chwilę się uśmiechnął. Nawet nie wiesz jak zazdroscilam biedniejszym koleżankom, tego że ich rodzice potrafią posiedzieć przy kawie i normalnie porozmawiać. Tego że u nich w domu było tak ciasno, normalnie bez przepychu i przyjemnie. Niestety moja mama wychodzi z tego samego założenia co ty autorko. Niestety nie wyszła na tym dobrze i jej dzieci też nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to jakiś garkotłuk ze wsi zabitej dechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:40 No tak, bo przecież faceci bez kasy nigdy nie piją, nie biją i zawsze szanują swoje kobiety :D Zniszczę Twój idealistyczny światopogląd. Jeśli facet jest bogaty to znaczy, że jest ogarnięty życiowo. Żeby mieć pieniądze trzeba ciężko harować, a taki człowiek nie może sobie pozwolić na picie. Najwięcej alkoholizmu, przemocy i patologii jest tam gdzie jest dużo biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to to. Zwykły rondel z targu za 5 zł a zeppterem chce zostać. Z kupy cukierka nie zrobisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jednej rzeczy. Przecież to co napisała autorka dzieje się od zawsze. Każdy związek opiera się na wymianie dóbr.i usług, tak jest było i będzie. A autorka pisze jakby Amerykę odkryła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:36 Wymianie dóbr? To dlaczego faceci mają wymagania z kosmosu, a sami nic z siebie nie dają? Nie mówię tu o wyglądzie tylko o byciu w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:40 Jeśli patrzy sie na charakter i to jakim jest człowiekiem to zazwyczaj takie związki są szczęśliwe. Jeśli patrzysz na kasę, na wygląd, na to jaki on cudowny taki kozak - fifa rafa to źle to się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×