Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety powinny wiązać się tylko z bogatymi facetami dla kasy

Polecane posty

Gość gość
12:39 Charakter? Faceci w większości są identyczni. Znajdź mi faceta po 40stce, który był zawsze wierny swojej żonie. Nie ma takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta też nie ma nic do zaoferowania, seks jest męczący np walić konia można codziennie a już jak to zrobię ze sztuczna wagina to mi wystarczy na kilka dni bo kootas tak zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 Prawdopodobnie obrażasz się w złym towarzystwie, to raz. A dwa to wymagania też pewnie nie są kosmiczne tylko ty ich nie spełniasz. Ja trafiam zawsze na mężczyzn o dosyć ustabilizowanej i dobrej sytuacji materialnej i sama też im daje to czego oni chcą. Wszystko zależy od ludzi. wyjdź poza swój krąg znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania facetów to: regularny seks, wybaczanie wszystkich wyskoków (zdrady, kłamstwa), dbanie o dom, praca i płacenie często za faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wymagania : regularny sex, eksperymenty seksualne, dbanie o dom, dbanie o siebie, ładny wygląd, wzorowe prowadzenie domu, wychowanie dzieci, posłuszeństwo, organizowanie życia kulturalnego i rodzinnego. Co mogę dac: odpowiedzialność za rodzinę, zakupie dom, będę finansowal ciuchy i kosmetyki dla żony, finansowanie edukacji dla dzieci, wytycze drogę która rodzina ma iść a jak z niej zboczy to postawię do pionu za pomocą pasa. Oprócz tego jestem kulturalny, znam maniery, jestem zadbany i przystojny. W 85 procentach stosunków doprowadzam do orgazmow, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bogatym oblechem już mnie nawet seks przestaje interesować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę sama zarobić na siebie. Po co mi facet i jego wymagania??? Nie jestem d***** żeby dawać d**e za kase. Po cholerę mi facet, który nie jest zdolny do miłości??? Po co??? Prowadzenie domu, dawanie d**y, to dla mnie zbyt ponizajace i nudne, co to za zycie. Wolę sama zarobić, wydawać na siebie i mieć z tego satysfakcję i rozwijać się, a nie być uzależniona od jakiegoś prymitywnego k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:03 Jest mnóstwo facetów zdolnych do miłości, powiedziałby nawet, że zdecydowana większość. Tylko dla faceta miłość to gotowość do poświęceń dla osoby ukochanej, chęć by się nią opiekować, spędzić z nią życie i ostatnie ale nie najmniej ważne, pieprzyć się z nią jak gryzoń :-). Ale jeśli niektóre kobiety piszące na tym forum, za dowód miłości uważają rezygnację z seksu, to chętnych do takiej "milości"raczej nie znajdą. A tobie, jeśli uważasz, że poradzisz sobie w życiu, także z wychowaniem dzieci, bez udziału mężczyzny, to życzę sukcesów. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma mężczyzn zdolnych do miłości. Choćby miłość była wielka i romantyczna to żaden się nie oprze żeby w*****ać jakąś dziwkę, gdy ta jest chętna. Do tego wszyscy kłamią i nie mają sumienia, empatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kobiet zdolnych do milosci. Chocby epopeje pisaly to i tak wystarczy, ze ktos zamacha przed oczami odpowiednio wypchanym portfelem to kazda poleci na kase. W dodatku bez zadnych wyjatkow kazda klamie, zdradza zamiast przyznac sie do bledy jeszcze bedzie odwracala kota ogonem tak zeby zrobic z siebie ofiare, calkowicie wyprane z empatii, materialne egoistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964
Po co mi facet i jego wymagania??? xxx Mimo wszystko na każdym kroku masz do czynienia z facetami i ich pomocą, chociażby przy cięższych pracach czy typowo męskich. Dom czy to co masz w środku znajduję się w zdecydowanej większości dzięki facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 A niby co ma miłość wspólnego z jak to piszesz wyj.. d****i? Co najwyżej tyle, że może zranić kochana kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:40 Ma wspólnego tyle, że dla wszystkich facetów miłość idzie w zapomnienie, gdy zobaczą kawałek gołej d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poc co mi facet z jego wymaganiami, sama się utrzymam..........no i dobrze, będziesz sama i niezależna i o co ci chodzi. Nie myślisz chyba że faceci się dostosuja do twojego "widzi mi się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam taki stary film "Bez miłości" w reżyserii Barbary Sas. Jest tam scena, gdzie dwie studentki zastrzegaja się, że nigdy nie pozwola facetom zamknąć się w kuchni i przy dzieciakach. W następnej scenie, po paru latach, obie są typowymi mamuśkami, rozmawiającymi głównie o kupkach, karmieniu i podobnych tematach. Tak, że o tych wszystkich madralach, co twierdzą, że dadzą sobie radę bez facetów, można powiedzieć tak: przyjdzie koza do woza ;-). Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:08 A kim ty jesteś, że oceniasz, czy w czymś związku jest miłość czy jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:17 najpierw popatrz do jakiego wpisu sie odnosi ten, na ktory sie powolujesz... czytanie ze zrozumieniem - niedostateczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:29 No, do jakiego? Bo moim zdaniem wpis o 18:08, mówiący o braku miłości, odnosi się do wpisu o 17:44, o tym, że w związku, w którym facet zdradza nie ma miłości. Więc moje pytanie, kim jesteś, by to oceniać, jest jak najbardziej zasadne. Może nie wykręcając się, tylko odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chcesz z kobiet zrobic d***** a mezczyzni chca partnerki chyba, ze ci twoi co wykorzystuja kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A niby co ma miłość wspólnego z jak to piszesz wyj.. d****i? Co najwyżej tyle, że może zranić kochana kobietę" x A to ma, że jak idzie wyj... d****** to znaczy że nie tylko nie kocha żadnej kobiety, ale żadnej też nie szanuje. Przecież d***** to towar, a skoro jakąkolwiek kobietę traktuje jak towar, to żadnej też nie kocha. Taki facet jest s*********m bez uczuć. Gdyby miał w sobie choć trochę miłości i szacunku do kobiet, to by myślał głową i sercem a nie kootasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A tobie, jeśli uważasz, że poradzisz sobie w życiu, także z wychowaniem dzieci, bez udziału mężczyzny, to życzę sukcesów." x Mało życia znasz. Ja znam parę kobiet, w tym moją matkę, które doskonale radzą sobie z wychowaniem dzieci bez faceta. Facet nie jest niezbędny, jak kobieta jest zaradna :) Znam też dzieci, które muszą się za ojca wstydzić. Np. moja koleżanka straciła szacunek do ojca, po tym jak się dowiedziała ze w młodości na d***** chodził, a potem miał romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To zwiaz sie z prawiczkiem czekajacym z seksem do slubu on na d***** nie chodzi i nie chce chodzic. A no nie zwiazesz sie bo ty chcesz wlasnie takiego d****arza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak kobieta sypia z dupkiem to znaczy, ze jest glupia a nie, ze kazdy mezczyzna jest dupkiem! Twoja matka moze i zaradna ale glupia jak but tak jak matka twojej kolezanki. Nie ma to jak sie chwalic, ze twoja matka wybrala dupka na twojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_jeden_964
Np. moja koleżanka straciła szacunek do ojca, po tym jak się dowiedziała ze w młodości na d***** chodził, a potem miał romans. xxxxx Dlatego ja nie za bardzo chce mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mimo wszystko na każdym kroku masz do czynienia z facetami i ich pomocą, chociażby przy cięższych pracach czy typowo męskich. Dom czy to co masz w środku znajduję się w zdecydowanej większości dzięki facetom." x Oczywiście, i płace za to kasą a nie dupa ;) i nawet się nie zastanawiam nad płcią wykonawcy :) Choć powiem Ci, że moja znajoma jest kierownikiem budowy, a mało to kobiet architektów, to tak jeśli chodzi o ten dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:14 To jest twoje, infantylne rozumienie miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53 A na czym niby to "partnerstwo" miało by polegać? Bo to co kobiety określają jako partnerstwo to raczej frajerstwo i szukają nie partnera ale frajera. I dziwią się, że są problemy z jego znalezieniem. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu prawiczek 30 wychowany przez samotną mamę. Mama mi mówiła że tylko dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak kobieta sypia z dupkiem to znaczy, ze jest glupia a nie, ze kazdy mezczyzna jest dupkiem! Twoja matka moze i zaradna ale glupia jak but tak jak matka twojej kolezanki. Nie ma to jak sie chwalic, ze twoja matka wybrala dupka na twojego ojca." x Mój ojciec akurat, zginął jak byłam małym dzieckiem. A matka nie związała się z innym, bo nie chciała. Chyba miała prawo nie chcieć. A nie chciała m.in. bo wszędzie pełno dupkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:21 Ludzie wychowani tylko przez matkę są inni. Od razu można takich rozpoznać, zarówno kobiety jak i mężczyzn. Więc wychować może ale jak to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×