Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto zrobic wampirzy lifting? Znacie kogos kto korzystal?

Polecane posty

Gość gość

Jestem mama rocznych blizniat, skonczylam karmic piersia i przyjezalam sie dzis sobie w lusterku... jest kiepsko- zmeczona buzia, pierwsze zmarszczki, mam wrazenie, ze ostatnie miesiace nadszarpnely moja urode ... ;-) Mysle o jakims bardziej inwazyjnym zabiegu niz maseczka u kosmetyczki...co polecacie? Myslalam o tym wampirzym liftungu (osocze bogatoplytkowe), sama nie wiem, czy to dziala? Mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, ale jeśli nie stosujesz odpowiedniej pielęgnacji (antyoksydanty, codzienna ochrona przeciwsłoneczna, nawilżanie) i dobrej diety, nie wysypiasz się, to to trochę tak jak pomalować starą tapetę: efekt chwilowy będzie przyzwoity, a potem problemy i tak będą się pogłębiać. Ale jako dodatek - tak, bardzo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielegnacje stosuje - tj. delikatnie zluszczam kwachami, antyoksydanty (kwas ferulowy, vit. C), filtry i nawilzanie to dla mnie jak mycie zebow, poza ciaza i slonecznymi miesiacami stosuje retinol. Mimo to jednak mam wrazenie, ze ostatnio strasznie sie „posypalam”, mam kolezanki, ktore kupuja najtansze kremy w Rosmanie i wygladaja lepiej.... Jesli chodzi o sen - wysypiam sie rzadko ;-) Chyba sprobuje z tym wampirzym. Ma ktos jeszcxe jakies doswiadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka diete trzeba stosowac, zeby wygladac lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to spróbuj, to najbardziej naturalna metoda "interwencyjna" i faktycznie sporo może dać. Ja miałam raz, na świeże blizny "trądzikowe" (po ciąży zrobił mi się wysyp jakiego nigdy w życiu nie miałam, i ślady po nim) - po ok. miesiącu od zabiegu zaczęło się goić jak bajka. Zmarszczkowo nie wiem, bo jeszcze wtedy nie miałam tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przede wszystkim ograniczenie węglowodanów (ze względu na glikację białek), a poza tym sporo zdrowych tłuszczy (mają udział w budowaniu bariery lipidowej, w tworzeniu hormonów, w odbudowie tkanek etc.) i zieleniny (antyoksydanty przeróżne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tradzik polecam odstawic nabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To polecaj. Akurat moja siostra miała spory problem z trądzikiem, ktoś też jej to "polecił", po pół roku tortur nawet bez ukochanego twarogu było zero poprawy. Poprawa nastąpiła dopiero po włączeniu tretinoiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wierze, ze dieta w znaczacy sposob ma wplyw na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabelaEr
Bardzo polecam wampirzy lifting, ale do tego musi byc już odpowiedni gabinet. Ja wybrałam gabinet Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie ;) http://www.dziegielewska.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi30

moim zdaniem warto - ja zrobiłam nie dawno bo Centrum Medycznym na Pasażu Ursynowskim 9 oferowało lifting wampirzy jako "prezent na święta" więc skorzystałam, bo czemu nie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinaa81

Ja się właśnie zastanawiam, bo czytałam o efektach, że są super, że naprawdę wspaniale regeneruje się skóra i też bym sobie taki zabieg zrobiła. Bardzo dobre opinie ma dr Krzysztof Migała i Klinika Sfera, w której on przyjmuje, tam planuję się umówić na konsultacje, a kto wie, być może doktor jakiś inny zabieg dobierze do mojej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×