Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny czy spicie w majtkach czy bez? Temat na serio

Polecane posty

Gość gość
Ja się kiedyś zastanawiałam po co kobietom wkładki. Teraz widzę, że po prostu niektóre mają tyle śluzu, że jak się do łóżka położą bez majtek, to mąż wpadnie w poślizg i wypadnie.. Ale to działa w obie strony, ja mam prawie zawsze po całym dniu czyste majtki. Nie potrzebuję wkładek ani pokrowca na prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ty ,złamie sobie swojego, ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam czyste, żadnych upławów czy' efekktów specjalnych 'no te efekty to tylko przy mężczyźnie oj mokro mimo prawie 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy izywam wkladek, jak siuskow nie trzymam i przy koncowce okresu, gdy juz tampon to za duzo. Aa i jak moj luby dojdzoe we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez majtek, bo jak mąż chce w nocy mnie przeleciec, to nie musi mnie budzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w majtkach, bo bez to mam wrażenie, że cały czas chce mi się siku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpię w luźnej piżamie i bez majtek wtedy ale Wam się serio tyle śluzu wydziela że aż pościel brudzicie? Ja mam dużo śluzu tylko przez kilka dni najbliżej owulacji a tak to sucho. Może macie jakąś infekcje o której nawet nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bawełnianych cienkich szortach. Nie znoszę spać z gołą dvpą, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spie w majtkach. Gdybym spala bez to codziennie musialabym zmieniac pizame, a nie mam ich na kazdy dzien tygodnia. Nie lapie zadnych infekcji, a sluz ma kazda kobieta jedna wiecej druga mniej i nie jest to sluz infekcyjny tylko normalny sluz produkowany przez gruczoly w szyjce macicy. Mamaginekolog to dziwny typ lekarza, ktory mowi, ze spac w majtkach nie, bo infekcje, ale juz do stringow czy tamponow zastrzezen nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały off :raczej mamawiecznyrezydent niz mamaginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problemy z infekcjami ale teraz już jest lepiej. Mąż w łaziece zainstalował BioBidet na toalecie do podmywania (żelów do higieny nie używam) a do spania mam tylko bawełniane majteczki. Teraz jest nie źle, od pół roku się do mnie nic nie przyplątało i oby tak było dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze śpię nago. No chyba, że jest zimno to zakładam jakąś koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w majtkach nie śpię, pościeli nie brudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Majtki do spania są be, ale za to tampony to każda używa i już nie widzi w tym nic złego. Oj, idiotki, idiotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie cos mi tu nie gra. Odkad chodze do ginekologow to kazdy, ale to kazdy mowil zeby ich nie nosic, bo przez stringi przenosimy bakterie z okolic o***tu w okolice pochwy i cewki moczowej stad infekcje. Mamaginekolog twierdzi, ze stringi nie sa zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez. I nie wiem czy ma to jakiś wpływ...W trakcie ciąży miałam problem ze zbyt niskim poziomem progesteronu i wyszło to własnie jak zaczęły się u mnie problemy z suchością pochwy i infekcjami. Ja bym tego nigdy ze sobą nawet nie połączyła a jednak... Na szczęście poradziłam sobie z ta suchością raz dwa bo ginekolog pozwolił mi stosować globulki dopochwowe hydrovag dla uregulowania mikroflory oraz ph w pochwie. Z samym niedoborem hormonu troszeczkę dłużej trwała walka ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad mamaginekolog zrobil akcje #wietrzenie narodowe spie bez. oczywiscie w koszuli ktora od niej kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W majtkach do piżamy? A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spie w majtkach i w pizamie, z dwoch powodow. Po pierwsze jak probowalam spac bez majtek to ciagle siusialam, a po drugie to majtki zmieniam 2 razy dziennie (rano i wieczorem) i nie wyobrazam sobie spania kilka nocy z rzedu w tych samych spodenkach od pizamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W majtkach. Nie lubię spać bez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza
Dnia 20.08.2018 o 17:41, Gość gość napisał:

Też mam czyste, żadnych upławów czy' efekktów specjalnych 'no te efekty to tylko przy mężczyźnie oj mokro mimo prawie 50 lat

Śpię nago a efekty specjalne to są  nieomal  codziennie  :):)  mimo ze mam prawie 68 lat 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez majtek

Te babki, które piszą ze spanie bez majtek jest niehigieniczne chyba powinny zapoznać się z tym słowem. Niehigieniczne jest spanie w majtkach, ponieważ przez dodatkową warstwę materiału zwiększone jest ciepło w tym miejscu, a wiadomo bakterie lubią ciepło i mokro. Organizm się broni i wydziela więcej śluzu, nawracają infekcje. 

Autorko - spij bez majtek, kup koszule lub odpowiednio luźne spodnie od piżamy i nic nie będzie Ci się wbijało. Masz infekcje, co szkodzi Ci spróbować, ale zobaczysz, będziesz zaskoczona efektem :) po miesiącu już powinas czuć różnice :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Bez majtek napisał:

Te babki, które piszą ze spanie bez majtek jest niehigieniczne chyba powinny zapoznać się z tym słowem. Niehigieniczne jest spanie w majtkach, ponieważ przez dodatkową warstwę materiału zwiększone jest ciepło w tym miejscu, a wiadomo bakterie lubią ciepło i mokro. Organizm się broni i wydziela więcej śluzu, nawracają infekcje. 

Autorko - spij bez majtek, kup koszule lub odpowiednio luźne spodnie od piżamy i nic nie będzie Ci się wbijało. Masz infekcje, co szkodzi Ci spróbować, ale zobaczysz, będziesz zaskoczona efektem :) po miesiącu już powinas czuć różnice :) 

dziwne,ze w ciagu dnia nikomu nie przeszkadzaja ten sluz, infekcje i spocony tylek.A w nocy juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
Dnia 23.04.2019 o 02:54, Gość gosc napisał:

dziwne,ze w ciagu dnia nikomu nie przeszkadzaja ten sluz, infekcje i spocony tylek.A w nocy juz tak

Logicznie i brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze śpię w majtkach i wkładce higienicznej. Brzydzi mnie śluz i to niehigieniczne spać tak bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.04.2019 o 02:54, Gość gosc napisał:

dziwne,ze w ciagu dnia nikomu nie przeszkadzaja ten sluz, infekcje i spocony tylek.A w nocy juz tak

Ja nie tylko nie spie w majtkach, ale w lecie kiedy tylek sie poci nie nosze majtek rowniez w ciagu dnia, chyba, ze mam okres oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiscie, że bez, od tego jest piżama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Macie jakieś dziwne te pipy. Ja mam 34 lata i żadne śluzy mi nie wyciekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja śpię w ...zamie bez majtek. Ale śpię w niej Góra 2 noce i do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×