Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozczarowana jakością LOU drogie szmatki

Polecane posty

Gość gość

Zakupiłam sukienkę z lou, masakra dziewczyny ubrałam ja dwa razy rozwaliły się ramiączka i popruła się przy dekolcie. Na ramiączkach połamana naramki musiałam ja zszywać na weselu. A cała ta przyjemność kosztowała mnie 450 zł. Sukienki nie warte swojej ceny. Oczywiście miesiąc po gwarancji, bo gwarancja obejmuje tylko rok. Ale tak poprostu napisałam im swoją opinie. Kazali mi odesłać w celu wymiany na nowa. Odesłałam na swój koszt a teraz informują mnie ze gwarancja odrzucona i odesłali suknie tez na mój koszt. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze tłumacza się ze gwarancja obejmuje rok, a w e mailu który wysyłałam do nich wyraźnie zaznaczyłam ze suknia zakupiona rok temu w lipcu. Na wszystko wytłumaczenie maja, pisze to wyłącznie dla osób, które maja zamiar zainwestować nie małe pieniądze w sukienkę nie warta tych pieniędzy. Panienoczywiscie nie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra :/ współczuje Przed weselem brata też chciałam zamówić sukienke z lou a potem wygrzebałam illuminate i jak widać na szczescie zamówilam z tej drugiej firmy. Uprałam ja w pralce po weselu i nic sie z nią nie stało, oczywiście na delikatnym programie zeby nie bylo XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×