Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Urszulka94

Party Camp

Polecane posty

Gość Urszulka94

Cześć wszystkim!!! Mam pytanie odnośnie biura organizującego wyjazdy - Party Camp. Zastanawiam się nad ich ofertami wyjazdu na wrzesień, bo wygląda to fajnie, czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z tym biurem, był na jakimś wyjeździe i może mi coś więcej napisać? Z góry dzięx za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zapisałam już :D byłam z nimi w tamtym roku na majówce w Chorwacji i było mega :D a wakacje we wrześniu to nowość dla mnie, ale fajną ofertę mieli dlatego się zdecydowałam i odliczam dni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę we wrześniu :D do Chorwacji i będzie tam TEDE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania350
Powiem tak, byłam z nimi na majówce i bardzo mi się spodobało. Fajnie wszystko było zorganizowane i ceny nie są wysokie. W tym roku zastanawiam się na sylwestrem, bo też organizują a dużo osób pisze że fajne maja te imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się zastanawiać, tylko kupować wycieczki :D Moja przygoda z Party Camp jest bardzo pozytywna. Wyjazdy zawsze udane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraggg
jezuuuuu Party Camp to zajefajne wycieczki :D byłam na trzech albo czterech, już nie ogarniam haha ale pamiętam, że na każdej super się bawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka

nie ma nad czym sie zastanawiać, trzeba jechać 😄 bardzo fajna przygoda w życiu.. organizacyjnie wszystko ok, ludzie bardzo mili, ceny tez sa spoko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×