Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolny człowiek ma w doopie

Ziomek u mnie w pracy właśnie rzucił prace za £60,000

Polecane posty

Gość wolny człowiek ma w doopie

i ma w doopie, a wy się podniecacie jakimiś sh!t jobs za £10h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kiedyś rzuciłem pracę nie mając niczego w zanadrzu,to był błąd bo kosztował sporo stresu.od tego momentu staram się aby jednak nie z etatu żyć a z działalności na własny rachunek.kosztuje to więcej pracy i stresu sporo ale jakoś chęć do działania większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza motywacja to jak masz nóż na gardle i pustą lodówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie znalazl za 80 000 lub wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny człowiek ma w doopie
gość dziś znam go, nic nie ma, ale ma spore kontakty w branży i oszczędności na rok/dwa wydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej zlozyl wypowiedzenie, a nie rzucil z dnia na dzien, bo chyba nie jest glupi. za takie pieniadze to sie nie ma byle pracy, wiec sie tez nie odchodzi bez slowa. lecz daje notice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny człowiek ma w doopie
położył na biurku szefa pismo że się zwalnia i wyszedł, nawet SMS-a hoojowi nie wysłał hahaha, szefa nie ma i pewnie dopiero się dowie za dzień, dwa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem sie obudziles cwelu £60,000 to tylko w simsach widział buahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne wynagrodzenie w UK dla tych którzy mają zawód i znają język. No, ale Bingol wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne wynagrodzenie dla emigracyjnych parówek to max £15,000 dla was. I ani pensa wiece albo kopas w du/pas! Nie po to weszlismy do UE aby zarabiac w PL mniej niz angole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małbyś się czym chwalić gdybyś to ty był tym ziomkiem ;) u mnie w pracy ludzie odchodzą mając takie lub większe wynagrodzeniem ale nie robi mi się przez to mokro w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk pracuja juz tylko ofiary losu. Kto mógł to zarobuil i wrocił do PL zyc jak pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wypíerdalaj pustaku orający za £10, że ty jesteś przegrywem to nie znaczy że każdy jest, a tymi simsami to sobie wytrzyj osraną doope a potem ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś taaa a potem wszystko wydał i znowu do UK na grzyba i 10 w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny człowiek ma w doopie
gość dziś nie chwale się ( ani nie żale ) tylko podaje fakty, aby polaczki wiedzieli że nie każdy tylko ora za £10 i ludzie też rzucają prace za większą kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 w pokoju ? Ja w PL mam swój pokoj :) zona drugi, do tego salon na parterze z kominkiem, kuchnia i dwie łazienki. Takie cos to w uk by kosztowalo pol miliona funtow a w pl wydałem na to tylko 90tys funtow. Rozumiecie roznice idioci spod znaku poundlanda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Temat od d**y, bo to chyba wiadomo, że ludzie rzucają pracę nawet (a może zwłaszcza) jak sporo zarabiają. Też znam przypadki gdzie Polacy zostawili dobrze płatną pracę i wyjechali podróżować, lub wzieli lepszą. Życie. Nie ma czym się ekscytować. Ty natomiast podniecasz się jak szczeniak. Żałosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam nędzne polaczki zawsze wiatr w oczy. Jak nie wojna, to zmiana ustroju albo przynajmniej klęski żywiołowe. I zawsze was okradają i cały świat was krzywdzi. A wy jak te barany za/pier/da/lacie w montowniach bez końca i zawsze za bezdurno. Co za naród nieudaczników i przegrańców. Nie macie nic swojego i zawsze robicie na kogoś. Białe murzyny z dorzecza Wisły pokrzywdzone przez historię. Kiedy wreszcie zaczniecie myśleć? Mordy w kubeł i do roboty! Ale to już w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Normalne wynagrodzenie dla emigracyjnych parówek to max £15,000 dla was. ... dobre, dobre - tylko dlaczego znam Polaków zarabiających £34,000 , £47,000 rocznie... ja mam słabiutkie £19,000 ale to i tak nie jest tak źle - nie mieszkam w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w PL mam swój pokoj usmiech.gif zona drugi, do tego salon na parterze z kominkiem, kuchnia i dwie łazienki. Takie cos to w uk by kosztowalo pol miliona funtow >>>>>>>>> zmartwię Cię - w moim mieście 200,000 mieszkanców takie mieszkanie jak opisałeś - bez kominka, ale za to dodatkowo jeszcze jeden pokój! - kosztowało mnie 247,000. nie 500,000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, nie pier/dol że masz dwie sypialnie i salon. Przecież ty mieszkasz u mamy i ona daje ci kieszonkowe co tydzień żebyś nie zdechł z głodu. Żonę to ty masz ale w simsach. Weź się w garść j skończ wreszcie tą podstawówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol nie pracuje ani nie ma żony bo siedzi całe dnie i noce na kafe to żona by dawno dała doopy innemu, u matki mieszka i pasożytuje bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol z żoną mają osobne pokoje? Aha....to wiele tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, jego żonka w osobnym pokoju przyjmuje panów, w ten spsoób dorabia do nędznej pensyjki bingolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"położył na biurku szefa pismo że się zwalnia i wyszedł, nawet SMS-a hoojowi nie wysłał hahaha, szefa nie ma i pewnie dopiero się dowie za dzień, dwa hahaha" no a co chodzi z tym haha? on sie zwolnil zeby sobie zrobic lepiej czy na zlosc szefowi? myslisz , ze szef sie zwartwi? pracownik z takim podejsciem lepiej niech odejdzie. Ma oszednosci na 2 lata? no i co z tego...zyless kiedys z ubywajacych w zastraszajacym tempie oszczednoci? Kwestia nowej pracy i referencji--myslisz ze takie rzucenie wypowiedzenia pomoze i szef wystawi mu laurke? Powie jak byly a nowy pracodawca juz odpowiedni oceni takie postepowanie. Cywilizowani ludzie rozmawiaja a nie roia takie numery, to jest dziecinada, tak sobie mozna rzucac prace na budowie a nie jak mniemam odchodzic z odpowiedzialnego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś oooo tak, 100% racji. I dlatego nie wierze w ta wypowiedz. bo ktos kto tyle zarabia, ma co nieco oleju w glowie I tak nie postepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynujące. A w tej bajce były smoku analny cwelu ? :D wymysl lepsza bajeczke buehehhehehehehhe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×