Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda20

Ciśnienie i szpital

Polecane posty

Gość Jagoda20

Witam. Mam problem który lekarze zbagatelizowali a ja teraz leżę w domu i się martwię może któraś z was miała podobnie i podpowie mi co to może być? A więc od początku jestem w 14 tygodniu ciąży w piątek w nocy zaczęła boleć mnie głowa myślałam że samo minie więc położyłam się ale niestety ból nasilał się a ja coraz bardziej nie mogłam wytrzymać po chwili nawet nie wiem kiedy straciłam kontakt z członkami rodziny nie mogli się ze mną dogadać wszystkich widziałam jak za mgłą ręce i język zdretwialy że ich nie czułam po prostu mówiąc byłam jak roślina nie pamiętam co się działo świadomość odzyskalam w szpitalu w domu ratownik myślał że to udar ciśnienie miałam 160/90 a zawsze miałam niskie 105/54 w szpitalu lekarz powiedział że będą robić mi badania i zbada mnie neurolog niestety nie pomogli mi nic ani nie ustalili co mogło być powodem mojego stanu w szpitalu nadal byłam bardzo słaba i bolała mnie głowa a ciśnienie spadło do 90/53 dawali leki przeciwbólowe kroplówki i antybiotyk myśląc że to może infekcja lub przeziębienie chociaż wcale nie byłam przeziebiona trzymano mnie taką do poniedziałku kiedy to rano cudowny pan ginekolog stwierdził z konsylium że wypisujemy do domu nie podając przyczyny mojego stanu bez zrobienia żadnych badań prócz badania ginekologicznego dopochwowo. Teraz leżę w domu z bólem głowy raz słabszym raz mocniejszym nie wiedząc czy dziecko rozwija się prawidłowo i co mi właściwie jest, tego dnia ten lekarz wypisal do domu bardzo wiele kobiet w ciężkich stanach nie podając im przyczyny. Czy któraś z was miała coś podobnego ? Proszę pomóżcie bo sama nie wiem co robić a na własną rękę szukam neurologa a wizyte u gin mam dopiero na 4 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×