Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o prowizji na allegro 10%

Polecane posty

Gość gość

Jak dla mnie to jest mega przesada , do tego ostatnio robią problemy żeby odzyskać pobraną prowizje za transakcje które nie doszły do skutku lub zakupy zostały zwrócone czy to jest zgodne z prawem Polskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak każdy monopolista, Allegro zaczęło już dyktować warunki. O ich pazerności świadczą nie wyłącznie śmiesznie opłaty, ale też to, że dopuścili do korzystania z serwisu sklepy, które rozwaliły możliwość sprzedaży ludziom. To już nie są przyjazne aukcje, tylko targowisko, za które ściągany jest haracz. Rozsądni ludzie powoli już rezygnują z tej opcji sprzedaży, idą na OLX albo zakładają tzw blogi aukcyjne, gdzie odbywa się licytacja na starej dobrej zasadzie kto da więcej (i bez opłat pośrednika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ktoś powinien się za to wziąć i się temu lepiej przyjrzeć są monopolistami na Polskim rynku , robią co chcą i nie mają żadnej kontroli pytam gdzie jest Państwo Polskie i instytucje do tego powołane , dziwi mnie też milczenie mediów na temat tego portalu tym bardziej że chyba nie jest to już Polska firma , ciekawe gdzie płacą podatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×