Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tracz janusz

serial o Januszu Traczu z Plebanii

Polecane posty

Gość tracz janusz

Wzywam fanów Janusza Tracza do pisania listów/apeli do TVP o stworzenie serialu spin-off Plebanii, który by koncentrował się na Januszu Traczu, który jest postacią prawie kultową. Nie koniecznie musi być telenowelą jak Plebania czy Korona Królów, może lecieć tylko raz w tygodniu. Nie byłby drogi w realizacji, trzeba byłoby namówić Dariusza Kowalskiego część ekipy z Plebanii, sypnąć groszem dla aktorów i jazda. Serial o Traczu miałby lepszą widownie niż te ch*jnie typu "Za marzenia" "Leśniczówka", "Pod wspólnym niebem", czy "Lekarze'. Amerykanie robią Better call Saul jako spin-off Breaking Bad, my możemy nakręcic fajny i niedrogi serial o potentacie z Tulczyna, czy skąd on tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janusz tracz to prywatnie bardzo pobozny człowiek. Chcę powrotu plebanii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracz janusz
to prawda, są filmy na youtubie z Dariuszem Kowalskim; jest pobożny ale jest i aktorem sama Plebania to za dużo wątków, ale w internetach jest co jakiś czas hype na Tracza; formułę Plebanii jako telenoweli w tvp nie wrzucą, bo grają już Klan , Koronę Królów czy Barwy Szczęścia myślę, że jakby skupili się bardziej na Traczu (inni bohaterowie Plebanii też mogą się pojawić), to serial będzie hitem; poza tym nie będzie zbyt drogi, może oprócz honorariów dla aktorów rzecz jasna jak Janusz Tracz to tylko w interpretacji Dariusza Kowalskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tej ziemi pod tym niebem
good idea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcę powrotu Plebanii, niekoniecznie z Traczem w roli głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to dobry pomysl. Pan Dariusz Kowalski już na pewno sporo sie postarzał od czasow ostatniego odcinka Plebanii. Do tego wydaje mi sie że gdyby serial opieral sie tylko na nim to szybko skończylyby sie pomysly. Wolalabym kontynuacje Plebanii ale po tylu latach reaktywacja jest już bez sensu bo to juz nigdy nie będzie taki sam serial jak kiedys. O Traczu to może bardziej jakiś film pełnometrażowy albo serial na max. 1-2 serie. Ale i tak nie jestem za serialem. W Ranczu mimo że bardzo lubilam knucia i intrygi polityczne Czerepacha i Koziola to jak w 10 sezonie skupiono sie praktycznie tylko na tym wątku że zdominowal calą serie to juz zaczął on nudzić i męczyć bo cały czas był tylko jeden wątek (ale i też słabo zrobiony bo kiedyś mieli lepsze pomysły). Obawiam sie ze to samo mogloby byc gdyby powstal serial o Traczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do apelu:chcemy powrotu Plebanii! Choć dorzuciłabym do tego apelu Ranczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×