Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczerze kobiety lubicie robic loda? Bo ja nie

Polecane posty

Gość gość
Na szczęście mąż nigdy tego nie lubił i nie chce. Kiedyś w rozmowie powiedział, że to zezwierzęcenie, żeby sobie genitalia lizać, to chore. Nie wyobraża sobie kobiety, tymbardziej mnie trzymającej "go" w ustach, chyba by nie mógł mnie więcej pocałować. Zdaniem mojego męża i moim "usta służą do jedzenia i całowania, doopa do sra/nia, pochwa do członka/członek do pochwy" to tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie faceta, który nie lubi ust poczuć na sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Trafił Ci się cenny egzemplarz faceta :) normalność jest w cenie w dzisiejszych patologicznych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to dla Niej nieprzyjemne, a dla mnie robi to pomimo tego. X I tobie to pomimo przymusu sprawia przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenny egzemplarz? W jakim sensie? Pruderyjny misjonarz jest ewentualnie dla zimnych kłód szczytem radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miarę lubię. Po pierwsze sama ta czynność mnie podnieca, po drugie lubię patrzeć jak mu dobrze. On jest dla mnie kochany, więc dlaczego ja nie mogę sprawić mu przyjemności? A wiadomo, że facetowi w ten sposób najłatwiej :P Poza tym jest tam zadbany, zawsze pamięta o umyciu przed "akcją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się myje nie tylko przed oralem;-) Bezcenny widok, kiedy dochodzi w ten sposób. Nabiera wtedy takiej ochoty na mnie, że seks po lodzie jest eksplozją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Trafił Ci się cenny egzemplarz faceta usmiech.gif normalność jest w cenie w dzisiejszych patologicznych czasach xxxx Też się bardzo cieszę jak czytam co tu na forum wypisują. Nie wiem jak inni, ale ja poza mężem nikogo nie miałam. Czasem myślę czy to wszystko prawda co tu piszą, bo niektóre rzeczy to się w głowie nie mieszczą. Mam 36 lat (mąż 38) ale widzę, że młodzi są inni, niż dawniej. Dużo się zmieniło od mojej młodości np. na randce zawsze płacił chłopak (teraz mąż) czy kino, kawiarnia, zoo.. teraz oboje pracujemy, mamy wspólne konto, nie ma podziałów moje, twoje i jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jesteś zwykłą, przewidywalną kobietą w średnim wieku. Niektorym ludziom tyle wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10.00 a bierzesz mu do buzi? On Cie tam całuje? Używacie zabawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubiłam dopóki nie pozwolilam mu skończyć w ustach. To jak chwilę przed orgazmem drżał na całym ciele, jego wzrok i wyraz twarzy... tak mnie to podnieciło, że zaczełam to lubić bo ogromnie mi się spodobało dawanie mu takiej przyjemności :) uwielbiam te chwile przed jego orgazmem kiedy mam go w ustach bo jest tak rozanielony, a mnie to podnieca, robię się wtedy bardzo mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie złapać go za k****a, zwalić mu dłonią lub zrobić loda. Mi to sprawia przyjemność. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo wydatnie usta, wystarczy, że zmysłowo je obliżę językiem, a jemu już stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i super, jesteś bardzo pruderyjna, twój facet również i się dobraliście, nikt nie cierpi na tej waszej pruderyjności. ale uwierz mi, ze dla większości zwykły sex staje się nudny i stąd urozmaicenia. Ludzie są mniej lub bardziej wyuzdani i pozwalają sobie na wiele bo jest to przyjemne. I nikt nikogo nie uważa za dziwkę czy k****arza, lóżko a życie to dwie różne sprawy... można prowadzić barzdzo wyuzdane zycie erotyczne, a poza łóżkiem obdarzać się ogromnym szacunkiem. I sorry, ale dla mnie twój mąż ma spore blokady psychiczne skoro brzydziłby się pocałowac cię po seksie oralnym.. bo to oznacza, że brzydzi się własnego ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię, więc nie robię:-D za to robimy to w różnych pozycjach np. na jeźdźca, na pieska, na Urząd Skarbowy... :-) Na Urząd Skarbowy, gdyby ktoś nie wiedział: Ty masz związane ręce, a on ci się do doopy dobiera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Czyli twój mąż caluje cię tylko w usta? Biedna jesteś, wiele tracisz :P na ciele są o wiele lepsze miejsca do całowania i wcale nie mam tu na myśli genitaliów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapa mąż jak widać też może mieć szczęśliwą żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.39 zmarnowałaś sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie, częściej ja inicjuję seka oralny niż mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko patologia robi loda obrzydliwe babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 10lat to każda na dowód miłość będzie musiała zjeść g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to myśli, że jak napisze na forum, to komuś zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za 10lat to każda na dowód miłość będzie musiała zjeść g****o. xxxx ale jaki dowód miłości? czy nie rozumiesz, że niektóre to lubią? Ja to robię nie tylko dla przyjemności męża, ale też własnej bo ogromnie mnie podnieca jego wyraz twarzy wtedy. Mam później wspaniały orgazm, bo jestem po takim widoku bardzo nakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś : ) tak tez moze byc i będą sie tym szczycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz, ktoś kto potrafi tylko dosrywać od rana na forum, nie ma pojęcia o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Tak serio to niech każdy liże gdzie chce ale czy musi o tym pisać, kogo to w sumie obchodzi co robicie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś haha, dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mara to jest forum dyskusyjne, do tego dział erotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Pisząc na tel nie widze jaki to dział : ) siedze na głównej... A ze ten temat widzę juz któryś raz to weszlam i tez cos od siebie dodalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko patologia robi loda obrzydliwe babska V Czy ty widziałaś kiedyś w życiu nagiego faceta? Chociaż tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×