Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kiedys za pyskowanie do doroslych dziecko dostawalo po lapach

Polecane posty

Gość gość

A teraz rozhisteryzowani, bezsilni rodzice nie potrafia upilnowac swoich rozwydrzonych bachorow, co wlaza im na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kiedyś wszyscy ludzie byli skromniejsi i pokorniejsi a ty sama jesteś bachorem bo to slychac po twojej chamskiej gatce, nie umiesz wymagać od siebie to jak możesz wymagać od nie rozumnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedyś jak baba pyskowala to dostawala po mordzie , skoro chcesz wrócić do czasów bicia dzieci to wróć do czasów bicia bab i załatwiania wszystkiego przemocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet powiem że dostawało się po pysku, aż mordę obróciło na drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi bezstresowe wychowanie dzieci... Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spuszczacie się nad bitym psem czy świnia w rzeźni a dzieci byście lali i uważacie że tak się wychowuje. Hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezstresowe wychowanie żony żal , powinna dostawać w pysk bo zupa za słona i kopa w doope jak dom brudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne wróćmy do czasów gdzie sfrustrowany facet lapal Zone za włosy i bił po mordzie aż miała since i krwiaki a później taką sfrustrowana biła własne dziecko a sfrustrowane dziecko miło kota albo psa, przemoc rodzi przemoc barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby kiedy tak było? Chyba w twojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też rodzice nie bili a jestem miła i dobrą dla innych , chyba jakaś sfrustrowana patologia zazdrości ze dzieci mają spokój w normalnych rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze!jestes psycholem!lecz się uderz takiego jak ty a nie bezbronne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokora i skromność to,efekt wychowania! Skąd niby biorą się te cechy?, myślisz że, dziecko się z nimi rodzi i tak mu już zostaje do śmierci!? Nie trzeba bić, ale rodzice pojęcia nie mają jak i czym zastąpić klapsa,brak wymagań i konsekwencji wobec dziecka to,główne przyczyny złego wychowania, mało tego, tacy rodzice pojęcia nie mają że, sami na siebie szykują bat. I szczerze mówiąc, większość z tych nieudolnych rodziców nie powinno mieć dzieci, a jeśli już je mają to,niech się liczą z tym że, sami będą dostawać po mordzie od tych,, nierozumnych istotek ". I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalem po d***e nie raz i teraz cierpie na rzadka, nieuleczalna chorobe juz "wyleczona" w dzisiejszych czasach. Nazywa sie pokora i szacunek do innych. Wasze dzieci sa juz na to zaszczepione. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsi Polacy to też nie wychowane roszczeniowe bydło a oni byli bici i co ? Pomogło to coś ? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no a starsze pokolenie które było bite to nie są chamy :D wcale a wcale , zaczynając od starszych bab wyzywajacych w autobusach do Januszy bijacych swoje żony i kradnacych narzędzie z budowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec nigdy nas nie bił.Kiedy coś przeskrobaliśmy,informował,że przyjdzie taki dzień,winny ,niewinny zasiądzie przy stole.Miarka przebrała się kiedy któreś z dzieci zawiniło,siadaliśmy /winny,niewinny/i słuchaliśmy ojca ze spuszczoną głową.Mówił długo,spokojnie___że w jego domu nie do pomyślenia byłoby nie posłuchać rodziców.To byłby wstyd,brak szacunku.itd itp.Znam te "wyrzuty" do dziś. Każde z nas musiało przeprosić rodziców.Dziś podziwiam mojego ojca za czas i cierpliwość i jego kulturę bycia. Taką samą formę stosowałam w swoim domu.Nigdy nie uderzyłam swoich dzieci.Wyrośliśmy na ludzi i nasze dzieci również.Brzydzimy się agresją.Jestem na nią uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w uk pyskujący dzieciak dostaje z liścia, po tyłku czy łapach tam się nikogo nie tłucze, gęba pyskuje to gęba dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wychowane nastoletnie dziewczyny bija, ponizaja i opluwaja swoje kolezanki. Wychowanie bezstresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 chyba taka polska patola jak ty w uk tak robi , w Anglii za uderzenie dziecka możesz je stracić na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 tak bo kiedyś tak nie było marzycielko, moja 40 letnia dziś matke pobily koleżanki cała grupa , weź się nie osmieszaj , ojciec mówił jak takiemu koledze inni siadali gola doopa na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie śmieszy jak takie stare baby snują legendy ze " kiedyś to każdy się po pupci całował i nikt nikogo nie bił " młodzież się tlukla od zawsze i nawet 50 lat temu było znęcanie się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety współczesne dzieci są wychowywane bezstresowo a później te dzieci dorastają i rodzą dzieci które tak samo wychowują, nawet w Biblii pisze o cielesnej karze dziecka dla jego dobra. Nie chodzi o bicie dzieci a o to by one czuły respekt i wiedziały co im wolno a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś miałyśmy różne domy, nie bito nas bo niby za co? za głupstwa? nie sprawialiśmy problemów rodzicom,byliśmy posłusznymi dziećmi obowiązkiem było kłaniać się sąsiadom,znajomym,nie pyskować i szanować się nawzajem, tego uczyli rodzice przez własny przykład nie miałam wariatów ,na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"" młodzież się tlukla od zawsze i nawet 50 lat temu było znęcanie się nad sobą " gdzie ty mieszkałaś? w slamsach? nie pamiętam by znęcano się w szkole czy po szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie udawaj głupiej bo to że ty nie widzisz że kiedyś i dziś tak było to nie znaczy ze każdy jest ślepy , ludzie są różni i byłi różni kiedyś , wszyscy tacy wielce kiedys wychowani a do wojen i mordowania kto prowadzil ? Bo mi sie wydaje ze dzis wojen nie ma a kiedyś się wyzynali nawzajem tacy wielce wychowani biciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś piszę w swoim imieniu,więc nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gatke masz w gaciach bachorze. Gadce ,od gadania imbecylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Nie miałabym sumienia uderzyć dziecka ..Szlag mnie trafia jak młode matki/ojcowie szarpią,biją małe dzieci,wyzywają.Żal mi tych dzieciaczków i nie raz zwróciłam uwagę takim wściekłym rodzicom.Dzieci wycofane i zalęknione.Tacy idioci-agresorzy nie powinni mieć dzieci.Bić bezbronne dzieci ?".Zabijają" oni poczucie wartości w swoich dzieciach... Tacy rodzice uczą agresji .Trauma zostaje na długie lata.Na szczęście bicie jest karalne.Wreszcie prawo chroni dzieci...Więcej kultury,spokoju i wsparcia dla dziecka. Autorze,nie mierz innych swoją miarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłem bity po stopach że nie mogłem chodzić... przypalali mnie papierosami, szturchali, wyzywali, krytykowali, etc. etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×