Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stomatolog Kraków

Polecane posty

Gość gość

Czy możecie polecić dobrego stomatologa w Krakowie? Znacie kogos sprawdzonego, kto jest delikatny i ma podejście do pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam już kilku stomatologów i ostatnio trafiłam na bardzo dobrego dentystę w Prima Med. W Krakowie. Jest bardzo delikatny i stara się tłumaczyć na bieżąco co robi. Bardzo polecam tę przychodnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stomatologów z grupy Lux Med. Mają świetne podejście do pacjentów, są dobrzy no i mają szybkie terminy wizyt. Teraz jest też fajna promocja dla klientów z Krakowa, którzy mają wykupiony pakiet medyczny. Za grosze można dokupić pakiet stomatologiczny Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynkaZ
Ja mogę polecić na pewno pania Anne Duś, już wiele razy uratowala mi zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynkaZ
Ja mogę polecić na pewno pania Anne Duś, już wiele razy uratowala mi zeba ;) bardzo mila, troskliwa ze tak powiem, z dużym wyczuciem, w ogole tam w Scandinavian Clinic maja fajnych lekarzy takich z podejściem do pacjenta, kiedyś jak nie mogłam się umowic do pani Ani to bylam u innej dentystki od nich i tez bylam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś szukał dobrego stomatologa w Jarocinie to warto odwiedzić stronę gabinetu w www.stomatologsos-jarocin.pl i zapoznać się z ich ofertą. W tym gabinecie można liczyć na fachową obsługę bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naprawdępolecam
Będzie chamska reklama ale byłym niesprawiedliwy jeśli bym tego nie zrobił. Szczerze polecam http://idental.pl ponieważ obsługa klienta jest inna niż (no akurat mam porównanie do dwóch innych) gdzieś indziej gdzie byłem. Oczywiście lepsza. Dentysta Nowakowski zna się na rzeczy i mogę osobiście polecić tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Lux Med i ich pakiet Komfort. Jeśli masz wykupiony pakiet medyczny to naprawdę warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chodzę do Stomatologi dr Cichonia i nie muszę czekać długo na wizytę. A poza tym mam swojego ulubionego tam lekarza który wie już ze panikara jestem to się nie stresują wizytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×