Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Wyzwanie 90 dni czy polecacie

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tym programie? Ludki którym podobno odmieniło się życie po W90 wchodzą w struktury piramid finansowych takich jak DasCoin, Future.net i innych MLMów. Jest to dziwne ponieważ Krzysiek uczy jak zarządzać pieniędzmi, on również krytykował w swoich filmach tego typu programy finansowe. Z drugiej strony mówią że dzięki W90 lepiej planują dzień i są uśmiechnięci, zadowoleni. Myślę że to można osiągnąć bez inwestowania pieniędzy w tego typu programy. Jaka jest wasza opinia? Proszę o odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powyżej, napiszcie coś no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedźcie no.. znajomy z pracy naciska, ciągle mi tyłek zawraca, Ktoś coś? Plis comment..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła piramida - zarabiają tylko naganiacze na prowizji i tyle . Ludzie zamiast pracować łudzą się że kupią licencję i poleca do Dubaju zamieszkać , proponuje o zdrowy rozsądek i zejść na ziemię :))) Amber Gold i inne tego typu akcje niczego nie nauczyło . Poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź, a jakie masz zdanie na temat Wyzwania90dni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego jest takie
negatywne podejście do takich programów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość2

Wspaniały program, skończyłam go kilka tygodni temu i udało mi się pozałatwiać dużo ważnych życiowych spraw (m.in. z finansami, zarządzaniem czasem i relacjami z rodziną). Najważniejsze jest jednak to, że teraz mam swój konkretny plan na życie i realizowanie go daje mi satysfakcję oraz efekty cały czas! Co do piramid, mlmów itp. - w społeczności Wyzwania jest to zakazane i trenerzy usuwają każdego, kto próbuje coś takiego szerzyć, więc nie wiem skąd masz info, że uczestnicy robią takie rzeczy. Krzysiek też, jak ktoś wspomniał na lewo i prawo neguje różne nieuczciwe metody zarabiania. Polecam Wyzwanie - ale osobom które faktycznie są gotowe aby zmienić swoje życie - nie dla gawędziarzy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark

Super program i masz rację, że Krzysiek uczy jak UNIKAĆ Tego typu scamów i piramid finansowych, jakie wymieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek1244

Ja również polecam program! Ukończyłem go ponad rok temu i od tego czasu ta inwestycja zwróciła mi się kilkudziesięciokrotnie. Ogarnąłem swoje finanse, firmę rozwinąłem jak nigdy dotąd no i przede wszystkim: pewność siebie, więcej czasu, treningi, zdrowsze życie, lepsze kontakty z innymi! W 100% polecam wszystkim, bo Janek i Krzysiek stworzyli coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyzwawnie90dni to najlepsze co mi się w życiu przydarzyło - ano dlatego, że udział w programie pociągnął za sobą ogromną ilość z mian w moim życiu w roku 2017 i 2018. Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wyzwanie90dni to potęga! Z dumą jestem częścią VIP grupy programu - uczestników i byłych uczestników! Super społeczność i wszyskto co potrzebne, aby budować świetne życie! Mi się udało! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew

Ja uczę się od Krzysztofa w Akademii Biznesu i w zaledwie pierwszych 6 miesięcy kursu już zwiększyłem swoje dochody o 50% (przy wzroście przychodu o 100% w firmie). Wiedz z kursu jest bardzo praktyczna i przedstawiona w bardzo przystępny sposób - łatwo to wprowadzić w swojej firmie i mi się to udało. Polecam Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Polecam programy Krzysztofa Króla - znam faceta od ponad 10 lat i przerobiłem wszystkie kursy, które stworzył. Jest to najlepszy stosunek jakości do ceny - bo nie ma w Polsce drugiego trenera z tak ogromną wiedzą i dodatkowo talentem do przekazywania tej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Fajnie widzieć, że tak wiele osób korzysta z wiedzy Jana i Krzysztofa. Ja jeszcze nie jestem w Wyzwaniu, ale planuję dołączyć w tym roku. W międzyczasie już bardzo dużo zmieniłam u siebie dzięki wiedzy przekazanej na kanale youtube wyzwania i live na facebooku Krzysztofa. Fajnie, że są tacy ludzie i dzielą się tą wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc2
Dnia 3.01.2019 o 01:51, Gość Gość2 napisał:

Wspaniały program, skończyłam go kilka tygodni temu i udało mi się pozałatwiać dużo ważnych życiowych spraw (m.in. z finansami, zarządzaniem czasem i relacjami z rodziną). Najważniejsze jest jednak to, że teraz mam swój konkretny plan na życie i realizowanie go daje mi satysfakcję oraz efekty cały czas! Co do piramid, mlmów itp. - w społeczności Wyzwania jest to zakazane i trenerzy usuwają każdego, kto próbuje coś takiego szerzyć, więc nie wiem skąd masz info, że uczestnicy robią takie rzeczy. Krzysiek też, jak ktoś wspomniał na lewo i prawo neguje różne nieuczciwe metody zarabiania. Polecam Wyzwanie - ale osobom które faktycznie są gotowe aby zmienić swoje życie - nie dla gawędziarzy :) 

Były kursant W90dni Kris Kowalski jest naganiaczem w piramidzie finansowej DasCoin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Właśnie przerobiłem ostatni, 90-ty dzień Wyzwania i powiem Wam szczerze, że nie spodziewałem się tak wielkich zmian w życiu. Na początku podchodziłem sceptycznie do tego - co może jakieś szkolenie zmienić w moim życiu... Dałem się jednak namówić przez znajomego, który wcześniej przeszedł Wyzwanie i zaryzykowałem. Od kilku lat żyłem z dnia na dzień, w stagnacji, nie mogac wyrwac sie z rutyny codziennej - codziennie tylko praca, dom, telewizor, spanie i tak w kółko. Już po pierwszych kilku dniach wyzwania zacząłem wracać do swoich starych marzeń, przypominać sobie o tym, kim zawsze chciałem być - i wiecie co? Po 2 tygodniach rzuciłem starą robotę, w której ani dobrze nie płącilli, anie nie miałem szansy rozwoju, ani nawet nie było fajnych ludzi - tacy sami jak ja zblazowani 40-latkowie. Zacząłęm szukać pracy, po konsultacjach z K. Królem zebrałem się, aby uruchomić wszystkie znajomości, wysłałem 500!!!! CV do firm w mojej okolicy i dostałem 9 zaproszeń na rozmowy wstępne. To ja mogłem wreszcie wybierać! Zatrudnili mnie na dużo wyższym stanowisku z podwójnie wyższą pensją niż wcześniej. Trafiłem do fajnej firmy, poznałem tam fenomenalnych ludzi i zawdzięczam to nie tylko sobie, ale też Krzyśkowi z W90. Dodatkowo  zacząłem bardziej dbać o rodzinę - więcej czasu spędzać z dzieckiem zamiast przed TV, zacząłem raz w tygodniu zabierać żonę na randkę. Po 15 latach bez żadnego sporrtu kupiłem karnet na siłownię i już widzę kolosalne efekty - 9kg  w dół, wróciła część mięśni z młodości, dużo więcej energii do działania. Ogólnie poukładałem sobie też w głowie kim chcę być, jak chcę żyć i cała rodzina plus znajomi widzą ogromną zmianę. Czy wyzwanie90dni jest warte tych pieniędzy? Nawet jakby kosztowało 10x więcej to i tak bym odpowiedział twierdząco, bo ile jest warte aby zbudować szczęśliwe życie. W programie dostałem wszystkie narzędzia, aby to zrobić i będę wdzięczny do końca życia twórcom za wspaniały program, narzędzia i tą społeczność kursantów, która tak mnie wspierała w chwilach zwiątpienia. Podpisuję się dwoma rękami pod poleceniem wszystkiem Wyzwania, którzy chcą mieć fajne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W 100% polecam! Wyzwanie 90 dni Krzyśka Króla diametralnie zmieniło moje życie na lepsze - lepsze relacje, większe zarobki (po czasie) i większa radość z życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Hejterzy będą dalej hejtować, a Ci, którzy chcą się rozwijać skorzystają. Ja oglądam filmy Wyzwania od roku i uwielbiam - bardzo praktyczna wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napędzam kase grubasowi

jak można nazwać hejterem osobę, która się z tobą nie zgadza ? Ty wiesz co oznacza hejter ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Patrząc na twoj podpis - login  mozna cie nazwac nie hejterem ale zwykla ...

Dnia 24.09.2019 o 16:15, Gość napędzam kase grubasowi napisał:

jak można nazwać hejterem osobę, która się z tobą nie zgadza ? Ty wiesz co oznacza hejter ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zwykla k_u_r_w_a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak najbardziej polecam! Kupiłem szkolenie z moim kolegą na pół i to są najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga! Uwaga!

Uwaga oszuści! Piramida FINANSOWA! Nie wpłacajcie pieniędzy, bo grubasek (niby kulturysta) w Tajlandii żyje sobie jak pączuś w maśle z naiwnych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hehe jakiś ... powyżej pisze o piramidzie finansowej nie mając pojęcia po pierwsze czym jest piramida (piramida to sposób zarabiania pieniędzy, gdzie wypłaty dla ludzi są finansowane wyłącznie z wpłat nowych osób) - W Wyzwaniu nie ma żadnych wypłat, poza tym Krzysztof jest aktywnie zwalczającym piramidy człowiekiem, więc polecam puknąć się w pałę :). Niestety są osoby zazdrosne, które widząc sukces innych ludzi od razu atakują z bezsensownymi argumentami. Sam jestem absolwentem Wyzwania 90 dni i jest to najbardziej wartościowe szkolenie, jakie kiedykolwiek miałem szansę przejść (a korzystałem z kursów w UK i USA, kilkudziesięciokrotnie droższych niż Wyzwanie). Ogromna wiedza w programie i wsparcie trenerów pozwoliły mi dokonać kolosalnych zmian w moim życiu! Zdecydowanie POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonista

Ja również polecam Wyzwanie90! Rok po jego ukończeniu stałem się bardziej pewny siebie.  Wcześniej byłem zamkniętym w sobie facetem, nie miałem dziewczyny, pieniędzy. Po tym programie nastąpiła niesamowita przemiana. Mimo że nie jestem atrakcyjnym facetem to dziewczyny często same zagadują. I to pomimo zespołu klinefeltera, IBS-u,  wadliwego zgryzu. Co do finansów, udało mi się osiągnąć niezależność finansową, już niedługo stanę się posiadaczem Dacii Duster z roku 2018. Moja firma z miesiąca na miesiąc przynosi coraz większe dochody. Co do hejterków od piramid finansowych to szkoda na nich czasu, to są hejterzy i napinacze atakujący naszą rozwojową brać, która walczy o lepsze jutro. Wystarczy uderzyć pięścią w stół i zainwestować w odpowiedni kurs, u odpowiedniego trenera takiego jak Krzysztof z Wyspy Phuket. Tak więc jeszcze raz, wystarczy uderzyć pięścią w stół jak nasz wyżej komentujący znajomy, który korzystał z zagranicznych kursów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Zięba

Do gość z 2:19. Widzę że zabolało? Co xD? Prawda jest taka, że najbardziej znani ludzie od was z programu W90 jak Kris Kowalsky kończą w MLM-ach typu DasCoin, podobnie jak blond baba z Hiszpanii. Jesteś kolejnym nawiedzonym typkiem, który to próbuję naciągnąć ciemny lud na jakiś ... kurs za parę tysięcy plnów. Już lepiej zrobić kurs na wózek widłowy,  prawo jazdy na samochody ciężarowe, albo nauczyć się programowania. Szkoda pieniędzy i czasu na tego typu szkolenia, po coachingu najdroższa jest chemioterapia po kursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOL

A tak z ciekawości ile wam płacą za te pozytywne komentarze? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

SEKTA Krzysztofa Króla XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyhejter

Haha :) de_bile hejterzy, którzy nic w życiu nie osiągnęli atakują ludzi, którym się udało poprzez swoją ciężką pracę. Niestety tak ta Polska wygląda, że lewactwo zawwsze ciśnie tych, którzy chcą się rozwijać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Antyhejter napisał:

Haha 🙂 de_bile hejterzy, którzy nic w życiu nie osiągnęli atakują ludzi, którym się udało poprzez swoją ciężką pracę. Niestety tak ta Polska wygląda, że lewactwo zawwsze ciśnie tych, którzy chcą się rozwijać. 

HAHAAH co ty pier'dolisz pacanie, ludzie sukcesu nie placa jakims pseudo kolczom, ktorych jedyny sukces polega na sprzedarzy ksiazek i szkolen, jak odniejsc sukces. Robienie hajsu na ludziach z niskim IQ, potomkowie akwizytorow jak Krol i cala ta sekta90dni, czy inni Kolcz Majk, Grzesiaki sukcesy pl i inni debi'le co ich nasladuja wanna be motherfuckers. A jeszcze wiekszymi fraj'erami sa ludzie ktorzy za to placa ahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×