Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca przez internet, bardzo prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

czy kojarzy ktos innowacyjny marketing ? trzeba tam założyć sobie pare kont bankowych, a dalej to nie wiem... zarobił ktoś coś w ten sposób ? bardzo prosze o rady / opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste zarabiają na poleceniu kont bankowych. Ty założysz 3 oni mają 150-300zl. A dalej pewnie będzie żebyś namawiala innych na produkty bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha rozumiem...wiec to lipa ? lepiej nie wchodzić w to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i oni tam niby zaznaczają że trzeba rozliczyć się z us, i niby 8,5 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie ma w co wchodzić. Są serwisy gdzie możesz się zarejestrować i polecać produkty bankowe. Są tacy co mają bloga i miliony złotych już zarobili. Bo za jedno konto bankowe bank płaci 50-150zl. Szukaj programów partnerskich jak chcesz to robić po co Ci pośrednicy. Z domu możesz robić cokolwiek innego. Ja np mama sklep na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a i oni tam niby zaznaczają że trzeba rozliczyć się z us, i niby 8,5 % X Nie wiem czemu 8,5% tyle to się płaci za wynajem mieszkań. Może to jakoś za reklamę na własnej stronie internetowej podchodzi. No podatki ogólnie się płaci jak zarabiasz rocznie powyżej 6600 czy teraz będzie chyba 8000. I jeszcze zależy od działalności bo w niektórych przypadkach nie płaci się zaliczek na podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no okej, rozumiem że lepiej się w to nie pchać... dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to bardzo ciężko jest namówić kogoś innego na założenie konta bankowego. Mi kiedyś jak byłem głupim 18 kolega dał dwa linki do założenia konta z jego polecenia i nie zrobiłem tego z jego linka. Trzeba mieć dobrą stronę, zdobyć zaufanie ludzi... Jak ktoś jest już trochę przy kasie to nawet nie kręci go np 50-150 dla niego po prostu mu się nie chce. Wiem po sobie. A teraz po 30 to mnie nawet lokata 3,5% nie przekona do kuriera bo wolę grać na giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no okej, rozumiem że lepiej się w to nie pchać... dziekuje za pomoc usmiech.gif X Nie no zależy, jak masz tysiące znajomych na fb to z samego fb zarobisz kilka tysięcy złotych na poleceniu od czasu do czasu konta bankowego. Jest facet co rzucił pracę na etacie za 20tys zł i zaczął pisać o bankach bloga teraz zarabia miliony złotych rocznie. Zależy od determinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście strzelamy że ten sposób to polecenie banków bo może być coś innego ale wątpię żeby było. Cudów nie ma w tym internecie. Inwestycje finasowe samemu sobie, polecacie produktów, sklep internetowy, YouTube i to chyba tyle co można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo tam jeszcze jakaś własną działalność usługi, własny produkt też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie no, nie mam tysiące znajomych na fb...a tak trafiłam na tę oferte bo czegoś szukała, żeby mieć jakieś zajęcie, nawet pare maili wymieniłam z takim ich "przedstawicielem okręgowym" że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale możesz mieć fajne zajęcie, załóż sobie bloga czy kup gotowego do tego pisz coś tam z linkami do różnych rzeczy co masz prowizję. Chodzi o to, że cudów nie ma, co nie znaczy że nie można na tym dobrze zarobić. Nawet można polecać hipy tam to są prowizje i miliony dolarów rocznie ludzie zarabiają. Tylko to wiesz takie piramidy finansowe, ludzie wplacaja po sto tysięcy złotych zysk miesięcznie niby jak na lokacie w rok albo lepszy a w końcu to upada. To trzeba wtedy jeździc po świecie i być nieuchwytnym naciagaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic złego w polecaniu produktów bankowych. To legalna uczciwa sprawa. Tylko może być niewdzieczna według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja sie nie znam na takich rzeczach.. po prostu skusila mnie ta oferta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle... jaką strone polecacie żeby znaleźć prace ? bo szczerze na tym olx coś mało tego, a wydaje mi się ze są lepsze strony do szukania pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to ok jak ktoś poleca konta bankowe czy książki? Czemu nie. Gorzej jak ktoś poleca coś niepewnego jak kredyty szemranych firm albo hipy czyli piramidy finansowe mówiąc że to bezpieczeństwo. Od lat tak działa branża niektórych ubezpieczeń czy kosmetyków. Po prostu może być tak, że napiszesz się napiszesz a nikt konta nie założy. Tak jak na allegro wystawisz sto aukcji i też możesz nic nie sprzedać. Praca przez internet bez umowy np prowadzenie komuś innemu sklepu internetowego bywa niewdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się do mnie, a pomogę Ci w tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a tak w ogóle... jaką strone polecacie żeby znaleźć prace ? bo szczerze na tym olx coś mało tego, a wydaje mi się ze są lepsze strony do szukania pracy X Nigdy nie szukałem na poważnie ale aplikacja pracuj na smartphone wydaje się sensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18.55 no ja też jak na to spojrzałam, to pomyślałam że polecenie kont bankowych to jest coś okej, dlatego tak sie tym zainteresowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18.56 niby jak mi pomożesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś do 18.55 no ja też jak na to spojrzałam, to pomyślałam że polecenie kont bankowych to jest coś okej, dlatego tak sie tym zainteresowałam X Ale to jest ok :) legalne i uczciwe. Sam szukam teraz konta maklerskiego które mógłbym założyć całkowicie przez internet bez kuriera. Gdybyś mi znalazła najlepsze co tak można może skusil bym się z linka. W tym nie ma nic złego. Ja po prostu to robiłem już i według mnie to jest trudne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.02 a więc chodzi tylko o ten "innowacyjny marketing" ? że ten "projekt" jest tak naprawdę oszustwem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy trudne no to nie będzie tak że założysz bloga od zera do gucciera i zrobisz wpis jakie fajne konto bankowe i od razu zapisze się sto osób po 60zł. Najbardziej prawdopodobne że nikt się nie zapisze lub jedna. Trzeba sobie markę wypracować, mieć ludzi co lubią ciebie czytać. Reklanowac się. To może po dwóch latach będzie można zobaczyć jakieś normalne przychody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja tu nie szukam jakiegoś pomysłu na pracę przez Internet czy coś, chciałam sobie coś tylko dorywcza zarobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mam czas wolny do końca września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie nazywaj tego tak bo jeszcze cie koleś pozwie, to po prostu jego pomysł, można to po prostu robić samemu bez pośredników on pewnie ma z tego później jakiś % bo nikt nie będzie za darmo z kimś innym maili wymieniał. A już na pewno ma na start z 280zl. Może tylko w tym jego pomysł na biznes. Są ludzie co nie wiedzą więc w sumie 280 za informacje jak polecać banki to nie jest dużo. Mi własny kolega wyskoczył z 5000 za informacje jak zrobić sklep komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mam czas wolny do końca września X Sprzedaj na allegro zbędne rzeczy. To najszybszy sposób. I najpewniejszy zaraz po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm tylko jak tak pomyślę to nie wiem czy mam na tyle interesujące rzeczy...ale np. ksiazki cxy cos mogą być ? a i powiesz mi jak to w ogóle wygląda na allegro ? ta sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×