Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepsze mleko modyfikowane

Polecane posty

Gość gość

Czesc dziewczyny, pytanie kieruje do tych, ktore karmily swoje dzieci MM. Opinie na temat wyzszosci KP nad MM mnie nie interesuja :) Ktore mleko Waszym zdaniem sprawdza sie najlepiej? Moje pierwsze dziecko bylo karmione bebilonem bylo bardzo dobrze ale teraz slysze tez bardzo dobre opinie o mleku Hipp Combiotik. Jakie sa wasze doswiadczenia z tym mlekiem? A moze sa jeszcze inne, lepsze? Dzieki za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna co chce pójsć na łatwiznę, kp nie bo za trudne i wybór mm też za trudny, z rozłożeniem nóg też miałaś trudności? Użyj wyszukiwarki tu na forum, bo ten temat był wałkowany multum razy a pojawia się średnio 1 na 2 tyg., porównaj tabelki ze składami i będziesz wiedziała, które najlepsze, np tylko jedno nie ma tłuszczu palmowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dwa. I do tego nie ma syropu glukozowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, smieszy mnie Twoj komentarz o rozkladaniu nog, bo nic Ci do tego jak bede karmic, ale mimo wszystko dzieki za podpowiedz :) Postow o MM co tydzien tu nie ma bo sledze to forum i nie pytalabym gdyby to pytanie bylo tak oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaak można karmić syfem z puszki??? Kobieto obudź się... zabierasz dziecku to co najlepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dobrego mm przykro mi... wystarczy popatrzeć na skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nic Ci do tego jak bede karmic xx skoro tak, to nic nam równiez do tego CZYM będziesz karmić, więc po co pytasz? ty serio masz nie teges pod deklem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko przetestowało chyba wszystkie MM. Od bebilonu hipp enfamilu po bebiko. I zawsze mały dostawał kolki robił rzadką kupkę itp. Przez przypadek mąż kupił mleko humana i powiem ci że świetnie się sprawdziło ;-) jak narazie nie mam zastrzeżeń. Ma 2,5 roku i jesteśmy na humanie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 2,5 roku i jesteśmy na humanie 4. x Po kiego grzyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humana - nie ma lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od samego początku jestem na nan optipro plus . Teraz juz trójka . Uważam że to jedni z lepszych Lekarka kazała nam przejść na bebiko ale mały po tym strasznie płakał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i nie szlam na łatwiznę Po porodzie miałam zapalenie rany .. Silny bioracef i nie mogłam ale podejrzewam ze gdyby nie choroba tez bymzaczęła podawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś czytałam analize składów mleka obecnie bedacego na rynku i wg tych danych najlepsze bylo Capricare kozie, hipp bio combiotik i holle. Ale nie sprawdzilam na razie w praktyce bi jeszcze karmie piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silny bioracef i nie mogłam xx ale brednie, też po porodzie to miałam, chyba każda po cc to dostaje profilaktycznie i nie ma przeciwskazań podczas kp. Drugi raz to brałam jak dziecko miało 6 mcy i tez pozwolili karmić Bredzisz i próbujesz się usprawiedliwiać. PS. Bioracef nie jest silnym antybiotykiem tylko całkiem przecietnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroliiii
Najlepsze jest Capricare, po pierwsze skład - bez oleju palmowego i cukru, po drugie to kozie mleko modyfikowane a kozie mleko jest z natury blizsze mleku matki niz mleko krowie. Jest mega na zaparcia i kolki, wysypki, itp. polecam bo my sami jestesmy od 2 lat na tym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroliiii
Najlepsze jest Capricare, po pierwsze skład - bez oleju palmowego i cukru, po drugie to kozie mleko modyfikowane a kozie mleko jest z natury blizsze mleku matki niz mleko krowie. Jest mega na zaparcia i kolki, wysypki, itp. polecam bo my sami jestesmy od 2 lat na tym mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonjaa

u nas od paru dni bebilon, przestawiam synka, ile płacicie za paczkę 400 g prosyneo? Kupiłam w aptece Doz za coś koło 33 zł, to chyba dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta
Dnia 26.09.2019 o 21:28, Gość zonjaa napisał:

u nas od paru dni bebilon, przestawiam synka, ile płacicie za paczkę 400 g prosyneo? Kupiłam w aptece Doz za coś koło 33 zł, to chyba dobra cena?

Tak, niezłą mają cenę tego mleka. A bierzesz z DOZ stacjonarnie czy zamawiałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×