Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wampirzy lifting ktoś robił?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was robił wampirzy lifting i mógłby podzielić sie swoimi opiniami? Czy zabieg u was zadziałał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Joaśki Krupy zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam taki zabieg z osoczem bogato płytkowym i jestem zaskoczona efektami. Wampirzy lifting zrobiłam w ARTE Clinic u dr Małgorzaty Warchoł i jest to świetny lekarz. Chętnie odpowiadał na pytania i skutecznie wykonał zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam taki zabieg z osoczem bogatopłytkowym i jestem zaskoczona efektami. Wampirzy lifting zrobiłam w ARTE Clinic u dr. Małgorzaty Warchoł i jest to świetny lekarz. Chętnie odpowiadał na pytania i skutecznie wykonał zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę was, wampirzy lifting w dobie botoxu i hialuronu to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Ja miałam robiony wampirzy lifting w Magnopere w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej 67d i bardzo spodobał mi się efekt tego zabiegu. Moja cera jest odżywiona, zyskała na elastyczności i wygląda na młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy39

Wampirzy lifting jest super 🙂 Teraz, jak jeszcze słońce nie jest takie mocne, dobrze jest połączyć osocze z użyciem Dermapena tj. urządzenia dodatkowo wbijającego (czyli aplikującego) igłami molibdenowymi osocze do skóry całej twarzy razem z powiekami,  jak również na skórę szyi i dekoltu. Zabieg zagęszczający skórę i pilingujący. Mnie taki zabieg wykonał dr Migała w Klinice Sfera i powiem szczerze - efekt WOW 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna78

Dr Migała to świetny specjalista, równiez u Niego byłam na wampirzym liftingu, ale nie korzystałam jeszcze z tej opcji z dermapanem. Na jesieni zabieg na pewno powtórzę, bo efekty są bardzo dobre 🙂 Zdecydowanie polecam zarówno sam zabieg, jak i pana doktora 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażaWawa

ja robiłam, miałam 3 zabiegi u dr Ewy Rybickiej i polecam.  miałamm trochę stresów i na twarzy bardo schudłam i skóra zrobila mi się wiotka, do tego naturalnie doszły zmiany wiekowe dlatego umówiłam się na lifting wampirzy żeby jakoś lepiej wygladać i jestem zachwycona 🙂 efekt  jak u Kim Kardashian hehe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrka

jesli są wskazania do tego zabiegu to czemu by nie spróbować? ja tam lubie rozne nowinki medycyny estetycznej i na wampirzym liftingu bylam. glownie ze wzgledu na to, ze po 30stce skora juz nie taka jedrna czy nawilzona... zapisalam sie do melitusa w Warszawie. chcialam umowic sie do doktor Noszczyk, bo ogladalam z nia wywiady itp. i zawsze ją podziwiam- duzo wiedzy, doswiadczenia- ale niestety ciezko sie bylo do niej dostac, bo ma obłożony kalendarz wizyt i glownie przyjmuje takie swoje stałe pacjentki. ale trafilam do doktor Kozlowskiej w tej klinice i jstem rownie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdabielska

Sam zabieg był dla mnie dosyć bolesny, ale doktor Knakiewicz wie co robi i ostrzegł przed tym przed zabiegiem więc czułam się bezpiecznie. Efekt zdecydowanie warty pieniędzy i krótkiego cierpienia, skóra jest elastyczna i nabrała kolorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna

Ja robiłam "wampirzy lifting", zainspirowała mnie siostra, która bardzo chwaliła efekty tego zabiegu. Poszłam do Kliniki Sfera, tam przyjmuje dr Migała i u niego właśnie wykonywałam ów lifting. Myślę, że bardzo poprawila się kondycja mojej skóry po tym zabiegu, chętnie powtórzę go znów za jakiś czas, bo ładnie wygładził i zregenerował moją cerę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubię ten zabieg 🙂 regularnie na niego chodzę do Demeter na Białostockiej w Warszawie. Tam wiem, że jestem w dobrych rękach i wszystko jest wykonywane zgodnie ze standardami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez swoją nazwę "wampirzy lifting" ma chyba kiepski PR 😛 A nie jest wcale taki straszny, jak go malują. Moim zdaniem zabieg jak każdy inny... Ja próbowałam dotychczas tylko raz, jestem z Poznania i tu chodzę do Aestetic Clinic. Dr Rosiński doradził mi ten zabieg, aby odżywić skórę. Efekt super, na pewno jeszcze zafunduję sobie zabieg z osoczem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×