Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Rytuał miłosny

Polecane posty

Gość gość

Witam , Czy ktoś wykonywał rytuał miłosny u wróżki Ewy ? Może coś powiedzieć dokładnie na temat jego wypełniania się ? Ile czasu minelo ? Co się dokładnie działo ? U mnie sytuacja znacząco się pogorszyla a nie długo koniec rytuału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniezno

Jeśli rytuał miłosny to tylko u kompetentnej osoby. Ja osobiście bardzo polecam panią Ninę Karwowską. Robiła dla mnie rytuał miłosny skierowany na mojego męża, rytuał zadziałał nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do współpracy  z tą panią. Zostawię dla chcących skorzystać jej maila: nina.karwowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia

Ej, Gniezno, skąd Ty zdobyłaś namiar na Ninę? ile kosztuje urok u tej Pani? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia julia

Bardzo polecam Ninę Karwowską. Jest fenomenalna, dziękuję za polecenie tej wróżki. Urok miłosny który zrobiła działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto robił

Kto robił u Irminy Aristov? Irmina.ryt@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith c

robiłam u irminy urok miłosny zaczął działać po 7 tygodniach jak póki co to działa dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stef55

Jestem po dwóch wróżbach u Irminy. Sprawdziły się. Teraz zastanawiam się nad spętaniem. Czy ktoś zamawiał u niej spętanie i z jakim skutkiem? Proszę o szczere wypowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusło

Ja zamówiłem rytuał krwi. Spętanie mi odmówiła. Ale może dobrze bo ten rytuał trafimy. Działa. Z tego co wiem to ona niechętnie spętania robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałam rytuałów u wielu magów, u Zielonej Wróżki, u Marcin Tarot, w Ezo Centrum i u paru innych, ale dopiero jak trafiłam do pani Irmy Wiśniewski irmawisniewski@onet.eu uzyskałam efekt. Odzyskałam mężczyznę swojego życia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×