Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry chirurg weterynarz

Polecane posty

Gość gość

poszukuję dobrego i sprawdzonego "psiego" chirurga, najlepszej Warszawa i okolice. Mój psiak ma wskazania do usunięcia takiej narośli na brzuszku i szukamy specjalisty od tego tematu. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swoim psem chodzę do kliniki vet4pet na grenadierów. Z chirurga nie mieliśmy okazji (i całe szczęście!) korzystać, ale generalnie klinika jest bardzo dobra i mają specjalistów na wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to będzie zabieg przy znieczuleniu miejscowym czy ogólnym? jak przy miejscowym to nie może zrobić tego normalny wet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam, znalazłaś już tego chirurga? Jak się piesek czuje?Daj znać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też Ci mogę polecić jedynie vet4pet. My z naszym jamnikiem tylko do nich chodzimy. Co prawda z chirurga nie mieliśmy (całe szczęście!!!) okazji korzystać, ale innych weterynarzy mają świetnych więc zakładam że cała kadra taka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćschok90
Rowniez polecam Vet4Pet, chociaz przyznaje, ze odwiedzilam kilka klinik, zanim trafilam wlasnie na tą wlasciwą ;) moj piesek akurat mial problemy natury ortopedycznej, wiec leczeniem zajal sie dr Nowicki- swietny ortopeda dla piesków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majokajo90
Jak widać nie jest łatwo o dobrego weterynarza,tym bardziej takiego, który specjalizuje się w ortopedii- to wymagajaca dziedzina. Mam nadzieje, ze z twoim pieskiem juz OK i rekomendacje forumowiczów okazaly sie trafione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol851
jesli chodzi o polecane tutaj Vet 4 Pet to rowniez jestem zadowolona z ich uslug :) moja psinka zlamala sobie lapke i tam bez problemu bez dluszego czekania zajeli sie nim, teraz czeka nas ostatnia wizyta i moj pupilek bedzie w pelni zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×