Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyzwanie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Ostatnio grając z żoną w bilarda ona śmiejąc się zawadiacko zapytała o co gramy? W sumie to zaczęliśmy grać o głupoty. Ale czuję że miała ochotę grać o cos intymnego. Macie pomysł na jakieś fajne zadania dla niej? Typu idź do łazienki i zdejmij majteczki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zależy jak daleko chcecie się posunąć. Zadanie nr 1: zamówisz jedzenie, żona odbierze i zapłaci w (do wyboru) bieliźnie, prześwitującym topie, nago, lub w ręczniku, który spadnie. Zadanie nr 2: ma się wyzywająco ubrać i stać przy drodze określony czas, później ją zabierasz. Zadanie nr 3: jedziecie na zakupy do nocnego supermarketu, żona w ultra krótkiej mini bez bielizny. Zadanie nr 4: wizyta w saunie i żona zostaje tam nago przez określony czas. Zadanie nr 5: podrywa wskazanego faceta i ma przynieść np jego bokserki - jeśli poderwany ne ma bokserek, to wyrywa innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na początek coś delikatniejszego? Żeby nie wystraszyła się od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinada 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że gramy w klubie bo nie mamy bilarda w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, każda przegrana i jeden guziczek w dekolt rozpina, jak uzna, że wystarczy, to oddaje majteczki, biustonosz, w przypadku wygranej odzyskuje fanty. Myślę, że się nakręci, wybierzcie mały pusty klub, to może i streptease będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawie, to będzie jak się nakręci, najpierw kup jej bardzo zmysłowy komplet bielizny, pończochy, krótką spódniczkę, bluzkę na guziczki, miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jakieś pomysły masz? I z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że da się coś podpowiedzieć, dużo zależy od tego jakie otoczenie daje możliwości. Np. ostatni wagon w pociągu i topless, wejście nago po schodach w środku nocy do mieszkania w bloku, sesja zdjęciowa przy samochodzie na parkingu dla ciężarówek, gdzie powoli się rozbiera. Jeździ na rolkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, to tutaj jest wiele możliwości, bo widzów ma tylko przez chwilę, od prześwitów, po topless jak kiedyś moja zrobiła, ale nie przewidziała jednego, że facet z naprzeciwka złapał jej top i aby odzyskać, to musiała zatańczyć, a chciała mi zrobić na złość. Miałem niezłą zabawę jak tańczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rolkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zdjęła, żeby mnie wkurzyć, generalnie pod wieczór i pusto już było i miała jednego widza, pewnie myślała, że będzie szok, a facet miał refleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może tak: jak ty wygrasz to jej robisz palcóweczke przy stoliku, tak delikatnie, az do orgazmu a jak przegrasz to ona ci zwali ale tak zmysłowo delikatnie żeby nie rzucało się zbytnio w oczy.to może być podniecające ale nie wiem na ile jesteście szaleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że mogłoby się udać ale to na koniec, chciałbym tak powoli ją rozkręcać rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to najpierw musza isc części garderoby.a nie jesteś zazdrosny jak dotyka innego faceta? to może uwodzenie innych facetów a albo i kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli są granice to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po prostu może uprawiajcie sex w miejscach publicznych ale bardziej pustych. nie wiem czego oczekujecie w takiej grze w bilarda? co chcecie osiagnac? podniecić się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak, podniecenia. Nakręcenia do zabaw w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może wibrujące jajeczko, wtedy będziecie bardzo nakręceni, Ty pilotem ur******asz i masz nad tym kontrolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie się nakrecic bo siebie już tak bardzo nie podniecacie to może trzecia osoba do zabawy. ona wybierze ci dziewczyne a ty jej faceta, na dwa baty oszaleje i będzie podniecona na maxa bo to nowa sytuacja, nowy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym jajeczku. Trójkąt nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może wspólny wystep na kamerkach np. show....up może to was podnieci jak inni będą was ogladac i prawic komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie kroki nie jesteśmy gotowi. Skupmy się na standardowej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech idzie do łazienki i zdejmie majtki i zrobi fotkę cipki i wraca i Ci pokazuje, albo niech gdy nikt nie widzi weźmie Twój palec i ssie go jak wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dwie propozycję mi się podobają! coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak strzel sobie w głowę niech na to patrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×