Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vallvall

Uwielbiam sprawiać dziewczyną przyjemność

Polecane posty

Gość Vallvall

Uwielbiam sprawiać dziewczyną przyjemność Uwielbiam lizać, ssać i pieścić kobiety są wszystkie możliwe osoby. Większość facetów widząc na ulicy atrakcyjną i seksowną kobietę myśli o seksie. Ja uwielbiam dawać bardziej niż brać. Gdy ja widzę piękna kobietę wyobrażam jej nogi na mojej szyji, moją twarz między jej udam. Uwielbiam smak i zapach cipki. Uwielbiam gdy brzoskwinka jest lekko spocona ale musi być też czysta wtedy lepiej czuć kobiecy zapach. Owłosione podniecają mnie mocniej za to ogolone liżę się łatwiej. Pragnę sprawić by kobieta wiła i krzyczała z rozkoszy gdy będę się nia zajmować a na koniec trysnela swoim cudownym nektarem miłości na moją twarz. Nie chcę nic w zamian, mam z tego większą satysfakcję niż z seksu. Jestem w tym naprawde świetny. Dostałem nawet propozycje robienia tego za pieniądze u bogatych babeczek ale to nie to samo uczucie gdy robię to bezinteresownie, dla satysfakcji i z ciekawości. Każda jest inna i każdą trzeba się zająć inaczej. Uważam się za bardzo utalentowana osobę. Miałem bardzo dużo sytuacji. Pokazałem nowy orgazm wielu kobietą i wiem że znacznie podniosłem ich standardy i wymagania co do mężczyzn. Jestem od roku w związku. Pierwszy raz jest poważnie. Moja wybranka jest bardziej wymagająca od większości kobiet. Muszę włożyć naprawdę dużo pracy by ją zadowolicvale w zamian dostaje większą satysfakcję. Wie o wszystkich moich fantazjach i perwersjach. Jest bardzo cierpliwa, tolerancyjna i wyrozumiali. Nigdy jej nie zdradzę bo jest ta jedyna na całe życie ale chciał bym nadal zajmować sie innymi dziewczynami ale ona zgodzi się na to tylko kiedy zrobimy to wspólnie. Mam nadzieję że uda nam się znaleźć kiedyś wspólnie bardzo dobrą przyjaciółkę,nie wiem tylko w jakim iść kierunku i od czego zacząć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vallvall
Co myślicie o tym dziewczyny? Czy któraś z Was zgodziła na taki układ? Wspolny wypad na miasto, szczere rozmowy o wszystkim, kilka drinków w barze może jakaś kolacja a później miły wieczór z winem i świecami, wspólna zabawa swoją seksualnością, eksperymentowanie i odkrywanie nowych rzeczy i miła noc w hotelowym hotelu. Wszystko dla refleksu i miło spędzonego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D to było do przewidzenia, że się zaorasz w ciągu mniej niż doby od poprzedniej wpadki. Ona naprawdę nie ma żadnej godności, że chce z tobą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie miłujesz tak słownika ortograficznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vallvall
Obydwoje dajemy z siebie dużo aby wzajemnie spełniać swoje potrzeby. A związki i miłość polega na tym aby wzajemnie się uszczęśliwiać. Życzę Ci abyś również spotkał kogoś kto będzie chciał dac z siebie wszystko aby cię uszczęśliwić. No i trzeba dorosnąć aby nauczyć się mówić o niektórych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vallvall
Hej dziewczyny! Liczę na waszą opinię :) Jaka była by wasza reakcja? Gdyby zaczepil Was ktoś w barze z taką propozycja lub gdybyście dostali taka propozycje od dobrej przyjaciółki lub znajomego czy były byście zainteresowane taką relacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×