Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majcom

Cross Jeans spodnie damskie typ rose

Polecane posty

Gość majcom

Witam wszystkich Tak ostatnio rozglądam się za fajnymi spodniami typu jeansy. Wpadły mi w oko Rose firmy Cross Jeans, zależy mi szczególnie, aby miały wysoki stan i luźne nogawki (ten typ akurat spełnia moje wymagania). Jednak zanim je kupię chciałabym poznać wasze opinie drogie użytkowniczki. Czy według was są wygodne? Jakie macie o nich zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gicik
Hey, są mega wygodne. Najchętniej bym ich nie zdejmowala. Co najważniejsze nadają się do pracy i na randkę. Ładnie przylegają do ciała. I nawet po kilku godzinach siedzenia przed komputerem nie rozciągają się - na kolanach i pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliawysocka
Cześć dziewczyny. Też mam spodnie z tej firmy ale model Alan. Mają wysoki stan ale zwężane ku dołowi nogawki. Rzeczywiście jak pisze Gicik świetnie się noszą. I mają dość długie nogawki. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwiamroz
A ja mam Adriana. To Skiny fit. Mają niski stan i długie proste nogawki. Są bardzo wygodne. Moje są jasno niebieskie ale są też w innych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati 36
Niestety ja ich nie mam ale mój chłopak ma model Blace. Chyba są dobre gatunkowo bo cały czas je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_26
A ja mam koszulę. Mam bardzo dobre zdanie o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem takie swojej dziewczynie na urodziny, była nimi zachwycona. Do dziś chętnie w nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×