Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wystroilam sie jak beyonce

Zestawienia ubran na jesien i zime

Polecane posty

Gość Eliś
O, kochane, dla mnie moda jest ważna, ale jeszcze ważniejsza marka i sam ciuszek. Jeśli coś mi się spodoba, a niby nie jest modne w tym sezonie, to albo kupuję i tak noszę, albo staram się odrobinę dopasować do tego, co jest aktualnie trendy. Czasem kupuję sukienkę, czy bluzeczkę, a może płaszcz, takim, jakim jest i noszę, zadowolona z nowego ubrania. Często tak mam z marką Kelly Premium . Ubrania zawsze są dopasowane do mody, ale jak kupuję coś ze starej kolekcji to i tak czuję się w tym jak gwiazda;) . Dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Warto tez o tym pamietac ze marka-marka,ale moda wraca;-) troszke w nowoczesnym stylu,ale jednak wraca:) Ja osobiscie zauwazylam ze od kilku sezonow powraca moda z lat 80';-)(tiulowe spodnice,kurtka ramoneska,kombinezon) Teraz znow powraca motyw zwierzecy(panterka,zebra,waz);-) Osobiscie mam bluzke z motywem weza i torebke,ktore fajnie komponuja sie z kolorowymi ubraniami czyli np. bluzka z motywem weza do tego chabrowa spodnica i czarne fajne buty;-):):P content://media/external/file/233818 Lubie komponowac ciuchy tak by wygladaly oryginalnie i nietuzinkowo;-) W ciuchach chce czuc sie dobrze,tak by mi bylo wygodnie...;-):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne z ciekawszych mają na ZOiO https://zoio.pl/odziez-damska Mają też transmisje modowe na fejsie codziennie to tam pokazują na bieżąco zestawienia modowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na multu za małe pieniądze można fajne stylówki wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoewka
Dla mnie jesień to także rajstopy, które pozwalają zaszaleć ze stylizacją i spokojnie zakładać spódniczki nawet gdy za oknem nie jest za ciepło ;) dlatego polecam Wam zajrzeć na stronę Gabrielli - mają mnóstwo nowych, jesiennych modeli, a także niezawodne klasyki z mikrofibry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pamiętać o ładnych i dobrze wykonanych, eleganckich butach na jesień i zimę, ja zamawiałam na www.ObuwieMarcello.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele ciekawych propozycji znajdziesz na www.modnaulica.pl. Posiadają dużo ciekawych stylizacji i ofert w bardzo atrakcyjnych cenach. Niedawno zamówiłam tam ciepły płaszczyk za niecałe 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgosc

Dziewczyny nosicie zima spodnice? 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Zgadza się i mało tego: to właśnie od dobrego, wygodnego i ciepłego obuwia na zimę warto zacząć, ja swoje kozaki zamawiałam na stronie Alfasan.pl gdzie teraz są bardzo fajne, świąteczne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Zgadza się i mało tego: to właśnie od dobrego, wygodnego i ciepłego obuwia na zimę warto zacząć, ja swoje kozaki zamawiałam na stronie Alfasan.pl gdzie teraz są bardzo fajne, świąteczne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za ciekawymi ubraniami na zimę polecam zajrzeć na stronę www.futraszmytzabrze.pl Jest to zakład kuśnierski, który zajmuje się wytwarzaniem futer. Futra są ciepłym i eleganckim zimowym ubraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Mak

Wiadomo z każdym rokiem się moda zmienia akurat na ten rok proponują coś takiego beaver-tourist.pl wygląda to nawet dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×