Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nierejestrowana działalność gospodarcza

Polecane posty

Gość gość

Kto korzysta z prawa, które weszło w styczniu 2018 i nie rejestruje póki co działalności bo nie przekracza dochodu 1000 zł brutto? Ja zaczęłam od niedawna sprzedaż rękodzieła, dochody mam niewielkie więc nie rejestruje działalności ale mam wątpliwości, co do rozliczania się z tego jakoś? Czy będę musiała to wpisać w pit? Kompletnie się na tym nie znam Druga sprawa to fakt, że planuje stworzenie własnego produktu i sprzedaz na większą skalę ale też nie mam pojęcia czy to się przyjmie na naszym rynku i czy będę miała z tego tytułu jakieś dochody. Czy mogę zacząć sprzedaż nie rejestrując działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CentrumDrops
Próbowałem skorzystać z tego myśląc o sklepie internetowym, ale się nie udało , bo dostawcy wymagają D.G. Ale jak ktoś ma własne produkty, to może tak działać na nierejestrowanej, ale musi prowadzić uproszczoną ewidencję, aby wpisać zyski do pit. Polecam zapoznać się z tematem u wujka google, powstało już sporo artykułow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto korzysta z prawa, które weszło w styczniu 2018 i nie rejestruje póki co działalności bo nie przekracza dochodu 1000 zł brutto? Ja zaczęłam od niedawna sprzedaż rękodzieła, dochody mam niewielkie więc nie rejestruje działalności ale mam wątpliwości, co do rozliczania się z tego jakoś? Czy będę musiała to wpisać w pit? TAK X Druga sprawa to fakt, że planuje stworzenie własnego produktu i sprzedaz na większą skalę ale też nie mam pojęcia czy to się przyjmie na naszym rynku i czy będę miała z tego tytułu jakieś dochody. Czy mogę zacząć sprzedaż nie rejestrując działalności? NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×