Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maz ogląda sie za nastolatkami

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie to oblesne- ogladac sie za podlotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl nie przeżywaj już tych stringów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech faceci
Kilka dni temu obchodziłam 30 urodziny, wyglądam na 25-6. Znajomy przyszłam mi sms z życzeniami o treści : wszystkiego naj z powodu wejścia w kolejne dziesięciolecie :-/ Odpiałam mu: ''spoko, dzięki twoim życzeniom jakoś dam radę przez to przejść'';-) ironizowałam bo znam jego zdanie na temat kobiet o 30 roku życia. Krótko mówiąc,uważa je już za stare, nieważne jak wyglądają. On jest po rozwodzie i obecnie spotyka się z 20 latką. Dodam tylko,że ma 40 lat :-D Swojego wieku nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*przysłał, sorki za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K/u/t.a/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzy chyba kazdy. Sama patrze! Tylko nie kazdy robi to tak ostentacyjnie, ze az sie partnerka nieswojo czuje. Moze odpuscie czasem bycie kobieta z klasa to i na was tak spojrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tacy sa moj tata ma 70 lat i nadal oglada sie za kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Te małolaty to teraz są tak bezpruderyjne i skupione na własnych wyglądzie,że zapominają co to klasa. Nie wstydzą się wyjść na miasto z pół gołymi tyłkami i pełnym makijażem oraz doczepionymi włosami." Dziwisz sie im ? To jedyny czas w życiu gdy mogą to robić i poszaleć z ubiorem. Za pare lat gdy ich ciało, skóra straci to napięcie, świetlistość pozostanie im już tylko "ubierać sie z klasą". No, eleganckie, ale i nudne zważając na świadomość, że tak już ma być do końca życia i już nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 25 lat i pamietam jak ubieraly sie nastolatki w "moich czasach". Wcale nie lepiej niz tera ;) po prostu zazdrosc was zzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
to chyba dobrze, że się ogląda. co miałby się oglądać za 15letnimi chłopakami, serio wolałabyś? jesteś dziwna:O zdrowego chłopa ciągnie do młodego mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:59 nie chciałabym mieć takiego znajomego.... Swoją drogą zawsze mnie ciekawi co tacy faceci myślą o własnych matkach. Bo skoro sam ma 40 to jego matka musi mieć z 60. Skoro kobieta po 30 wg tego pana jest stara, w takim razie jego 60 letnia mama to chyba chodzący trup? No i co by sobie pomyślała jego matka gdyby wiedziała jakie jej syn ma poglądy? Bo mnie by było bardzo przykro gdyby mój syn którego urodziłam w bólach, zmienialam obesrane pieluchy, miał takie zdanie o kobietach. Chyba bym wolała to to usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 ciebie tez będzie za parę lat zazdrość zzerala. Teraz masz dopiero 25 lat, młoda jesteś. Poczekamy zobaczymy czy jak będziesz mieć 35 lat, po ciazach, a twój mąż będzie patrzył i slinil się na 18tki to też ci tak wesoło będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak gratuluję oszołomkom z takich topików, wytrzymałyście 9 postów przed oskarżaniem o pedofilie:D autorka też całkiem młoda, mentalność raszpli trochę /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat...uffff...kobieto...to już się tak nie ciesz moja droga bo właśnie po 25 roku życia pojawiają się już zmarchy i skóra traci jędrność - i nie mówię tego złośliwie, poczytaj sobie o tym. Lada moment sama zauważysz zmiany na twarzy...i zobaczymy czy taka uhahahna bedziesz dalej:) gwarantuje Ci,że pierwsze oznaki pojawią się max do roku czasu od teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside Ciebie i tak nikt nie bierze pod uwagę,więc zwalaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki w wieku od 15 lat wzwyż są już całkowicie rozwinięte seksualnie, więc jaka pedofilia? Nawet w świetle polskiego prawa uprawianie seksu z 15-latką jest legalne. Bzdety o pedofilli piszą stare 30 letnie próchna. Kazdego zdrowego faceta podniecają młodziutkie i jędrne ciałka nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedofilia i nie tłumacz sobie swoich skłonności do dzieci jędrniutkimi ciałkami durniu- było trzeba iść na księdza zryty berecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest raptem ROK ode mnie starsza. Wiekszosc tu jest przed 30. W rok sie tak posypalyscie, ze spodnie do polowy uda nosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zmiany widze juz bez tego. Nie wygladam juz tak jak wygladalam jako nastolatka, ale nie mam do nich o to pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 Wiem, jest okropny...dlatego z dobrego kolegi, którego znałam wiele lat, kiedy zaczął odwalać takie cyrki i ujawniać prawdziwe poglądy,osłabiłam kontakt i stał się jedynie znajomym, który na urodziny lub święta wyśle sms. Co do jego mamy to zawsze wyrażał się o niej dobrze, z szacunkiem, może nie bierze jej pod uwagę. Typowe męskie podwójne standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy lepiej wam z powodu, że koleżanki zbrzydną, a nastolatki się zestarzeją? Serio? Ale kiedy to się stanie wy będziecie jeszcze starsze, a może nawet i brzydsze. Zdajecie sobie z tego sprawę? Odpuście dziewczynom, niech wyglądają jak chcą, bo problem leży w facetach, ale oczywiście baba babie wilkiem i same musimy sobie dowalać. Zmęczenie materiału. Dobrze ktoś napisał, tęsknota Pana za własną młodością i wolnością. Spowszednienie. Nawet młoda Angelina Jolie była zdradzana przez swojego ówczesnego męża. Nie mówię, że Twój mąz zaraz Cię zacznie zdradzać, co to, to nie. Raczej chodzi mi o to, że nawet najpiękniejsza, najbardziej zadbana kobieta w pewnym momencie przestaje być obca. Co robić? Pogodzić się z tym. Mężowi zwrócić uwagę, że mógłby się chociaż ukrywać się z tymi spojrzeniami przy Tobie, bo sprawiają Ci przykrość. Albo to olać całkowicie. Po prostu tak wygląda dynamika związku, wzrost intymności i zaangażowania, a spadek namiętności. U jednych szybciej u drugich wolniej. A swoją drogą większe zaangażowanie faceta w rolę ojca też może pomóc. Może w końcu zrozumie, że to co pociąga seksualnie jeszcze samo niedawno nosiło pieluszki:) I najważniejsze. Kochanie to w żadnym wypadku nie jest Twoja wina:) Czemu nie dostrzegasz tego, że za Tobą i Twoimi nogami w szortach pewnie też oglądają się faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz ma 52 lata , a jak bylismy na plazu to myslalam ze dam mu w leb , caly czas gapil sie na nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki w wieku od 15 lat wzwyż są już całkowicie rozwinięte seksualnie, więc jaka pedofilia? x Seksualnie tak ale umyslowo jeszcze nie do konca. Gdy mialam 15 lat interesowalam soe duzp starszymi facetami tj 20-25. Dobrze ze z zadnemu nie dalam sie namowic na seks bo dzis byloby mi siebie szkoda, jak sobie pomysle jakich nieudacznych pajacow wybieralam:D bo bylam glupia i mi imponowalo ze facet jest starszy i jezdzi samochodem xD a Ci rzeczywiscie wartosciowi zajmowali sie raczej studiami/praca a nie malolata ktora ma tylko 2 godz na spotkanie bo trzeba uczyc sie do kartkowki xD Zal mi siebie ze za takimi frajerami latalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale narobilam literowek piszac z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opatrzyłaś się. Pewnie jesteś fajna, czuła i dbająca o dom. A tak naprawdę dla facetów liczą się stringi, gorsety i pończochy, no i jeszcze ogień w sypialni. Skończyć z obiadkami scieraniem podłóg i nastawianiem prania. Wymagać tego od niego. Jeśli tego nie robi, trudno, nie będzie miał czystej bielizny. Zadbać o siebie, zapuścić włosy, ćwiczyć. Gotować sobie i dziecku. Wychodzić z domu, flirtować, albo udawać, że sie flirtuje. Musi poczuć że mu się wymykasz x Autorko nie słuchaj teoretyczki, to jakaś sfrustrowana samotna stara panna, pisze wyimaginowany pamiętnik smiech.gif x A co jest złego w przystopowaniu w byciu matką polką? Co złego w dbaniu o siebie? Co złego we flircie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w końcu zrozumie, że to co pociąga seksualnie jeszcze samo niedawno nosiło pieluszkiusmiech.gif x JA PIERTOLĘ WYGRAŁAŚ najbardziej oficjalnie p******y tekst jaki tu EVER przeczytałam:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za sto lat wszyscy i tak będziemy juz dwa metry pod ziemią. I wy i wasi mężowie i te nastolatki za którymi teraz oglądają się wasi mężowie. I to jest pocieszajace, pozwala się zdystansowac. 200 lat temu kobiety tez na pewno miały takie problemy. A teraz juz ich nie ma. Wszystko przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w końcu zrozumie, że to co pociąga seksualnie jeszcze samo niedawno nosiło pieluszkiusmiech.gif x i co będzie potem gwałcił to dziecko tak jak w myślach gwałcił te nastolatki, nie rozumiem tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:16 chciałabym żeby ktoś go kiedyś wyzwał od starych dziadów, może wtedy zmadrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×