Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka7211

Jak po 5 latach dać chłopakowi do zrozumienia ,że chcę stabilizacji ?

Polecane posty

Jak po 5 latach dać chłopakowi do zrozumienia ,że chcę stabilizacji ? Jesteśmy razem ponad 5 lat. Mam 22 lata on 25. Jest nam razem dobrze, mieszkamy od 3 lat razem u mnie. Żyjemy jak małżeństwo.Jednak zaczyna mi brakować deklaracji z jego strony (chociaż zaręczyn). W naszym związku jedyne czego brakuje to rozmowy o przyszłości. Nie rozmawiamy o tym ale z drugiej strony on twierdzi ,że to właśnie ze mną chce być. Chciałabym mu w delikatny sposób dać znać ,że jak dla mnie to czas na krok w przód ale z drugiej strony nie chce się ośmieszyć i narzucać. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro żyjesz jak małżeństwo to po co ci małżeństwo? Przed zamieszkaniem bylo mu powiedzieć że zamieszkanie razem to poważna sprawa, zarezerwowana dla małżeństw. Skoro teraz ma wszystko to sie nie dziw że nie prosi o rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz co masz jak nie stabilizacje !!!!!!!!! kobieca logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo baby so bezdennie glupie i tyle, dla nich nie liczy sie z kim jest slub i czy im dobrze tylko zeby byl slub, nawet z jakims debilem i pijakiem ale slub jest to jestę szczęśliwa, a jak z kims zyje i dobrze jej ale slubu nie ma to jest nieszczęśliwa, no po prostu rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujący wpis niedojrzalej typiary, która ma wszystko, a chce więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząć rozmawiać o przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko podziekuj feministkom dzis zyjesz bez slubu i slu u miec nie bedziesz bo przez feministki sluby sa przezytkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×