Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malamim9i

Stronka ze znizkami

Polecane posty

Cześć , zastanawiam się czy na internecie istnieje taka stronka , która zbierałaby informacje o wszystkich kodach rabatowych , promocjach , ofertach specjalnych z różnych sklepów ? Bo byłoby to bardzo przydatne no i właśnie myślę nad tym czy coś takiego istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, istnieje, wejdź sobie na https://www.kody.pl/  można tam znaleźć kody rabatowe oraz promocje ze sklepów z rozmaitych branż,  często korzystam z tej stronki i oszczędziłam już naprawdę sporo pieniędzy dzięki temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za zainteresowanie tematem , o coś takiego mi właśnie chodziło , także naprawdę wielkie dzięki . Wczoraj weszłam na tę stronkę i od razu widać że warto to robić bo można zdobyć wiele fajnych kodów itp. Na pewno będę systematycznie odwiedzała tę witrynę , często robię zakupy różnych elementów dlatego dla mnie to mega opłacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka strona rabaty.pl albo .com, mozesz sprawdzić :) ja ze swojej strony oprócz drogerii gdzie ciągle są mega promocje, moge polecić promocję w media expercie. Kupowałam tam ostatnio nowego xboxa dla mojego syna. Zaniesliśmy jego stara konsole, on mial jakiegoś xboxa360 i dostalismy znizke 250zl na tego nowego x boxa one x i gre za złłotówe, fifa19 o ile dobrze zapamietalam, podobno super na topie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kiedys korzystałam z tych stronek z rabatami, oplaca się bardzo ;p jesli chodzi o me to tez słyszałam ze to dobra oferta. jednak zanim kupie sprzed do grania, czeka mnie zakup nowej pralki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronkę ze rabatami, wyprzedażami w dziale odzieżowym masz np. tutaj: https://domodi.pl/ Ja ostatnio kupiłem sobie tam spodnie jeansowe oraz koszulę do nich. Myślę, że również znajdziesz tam czego potrzebujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×