Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co obrzydliwego robią wasi mężowie?

Polecane posty

Gość Ser123575566
Mój były czasami nie chciał się myć po pracy i pare razy zdarzyło się podczas orala, ze miał serek pod napletkiem. Jak dobrze, ze już ex :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:13- i robilas tego orala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być z facetem który gile wp*****la?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :D dawno się tak nie uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jak ma katar to z rana charczy i odkasłuje wydzieliny tak głośno, że szklanki w kuchni dzwonią. Obrzydza mnie to na maksa, blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:22 nie rozumiem czemu ludzie tak się bulwersują jak ktoś zwrócił im uwagę na temat świeżego oddechu, zwłaszcza ktoś bliski. Mój mąż kiedyś powiedział mi że mam dziwny zapach z ust i jestem mu wdzięczna bo okazało się że to sprawy żołądkowa (zęby zdrowe, regularne kontrole u dentysty) i szybko to wyleczyłam a gdyby milczał to pewnie sprawa by się pogłębiała a ludzie w pracy, znajomi myśleliby że nie myję zębów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu też strasznie jedzie z buzi. Dodatkowo często ma chore zatoki, bardzo możliwe że przez zepsute zęby, ale wtedy smarki tak mu śmierdzą że nie mogę z nim w jednym pokoju przebywać bo mi się zbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe jest to co piszecie.Ja o swoim mężu nic z tych rzeczy napisać nie mogę. Możliwe jednak, że przez te lata jeszcze nie złapałam go na tych obrzydliwych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio puszczanie bakow jest dla was takie obrzydliwe? To chyba jestem jakas nie normalna ale mi sie chce smiac z odglosow takiego pierda. Ja tez puszczalam przy swpim facecie (nie z taka czestotliwoscia) i to mnie jeszcze bardziej bawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tak... to był mój pierwszy chłopak i nie miałam wtedy za dużej wiedzy o współżyciu.... myślałam ze ten serek pod napletkiem to normalna sprawa i robiłam tego orala :/ feee do dziś mam obrzydzenie i już nigdy żadnego chłopakowi nie ciągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było zbierać i oscypki robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma wstretne rude kłaki pod pachami,i kretyn nie da sobie wytłumaczyć że to jedzie jak cholera.Mówi że jak raz sobie ogolił to go piekło,masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu śmierdzi z ust! Na moje upominania jeszcze strzela fochy. Pcha sie z tym smrodem do mnie. Nic dentystyczna to dla niego temat taboo. Poza tym poerdzi oblesnie i nie ma z tym problemu, obrzydliwiec, ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was przebije. Moj s r a l przy otwartych drzwiach i to do tego jakies 5 razy dziennie. Mowil ze mu duszno jak sa zamkniete... Do tego charcze smarcze puszcza baki i generalnie tak mnie obrzydza ze ostatnia rzecz na ktora mam ochote to isc z nim do lozka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:05 mój jak mu zwróciłam uwagę bo leciał do mnie z pyskiem i chciał się całować a mnie cofneło powiedział że jestem nienormalna i jak mogę go tak obrażać i mam patrzeć na siebie :/ a zęby ma zepsutebi do dentysty też nie chodzi bo po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglbym sie zapytac czemu takich wybralysci ale standardowo napiszecie, ze tacy sie "trafili" beznadziejne te kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuje jak można brać do buzi smierdzacego członka z serem. Ja bym się porzygala. Każdy mój ex musiał dokładnie umyć penisa przed sexem. Serio myslalas ze ser jest normalny? Przecież u kobiety tez takie cos się robi czasem i wiadomo ze trzeba się umyć a nie lizac to bleeee. Że się nie porzygalas to szok. Jak to musialo je/b/a/c ja pier :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ser123575566 dziś Mój były czasami nie chciał się myć po pracy i pare razy zdarzyło się podczas orala, ze miał serek pod napletkiem. Jak dobrze, ze już ex :/" Nooo powiem Ci ze ja bym tego nie zrobiła. Jak bym to zobaczyła to pierwsze co to wymioty drugie tak bym go zbesztala że więcej by z gaci nie wyjął... Wstrętny typ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja nikomu nie ssię i nie liżę nie dotykam ustami to ohydne! wolność i samoutzrymywanie się to duma honor i godność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety faceci idą po najmniejszej linii oporu... jeszcze jak kobieta zgadza się na takie rzeczy to koniec... facet jest w siódmym niebie bo może być oblechem a laska i u boku i nawet nie piśnie... wciśnie babie brudnego, śmierdzącego siurka a ona będzie ssać jakby to była nagroda dla niej. Zdarzają się wyjątki oczywiście i nie wszyscy faceci są tacy sami no są i reguły którzy dla własnego komfortu dbają o siebie i zachowują maniery. Myślę że każdy może mieć za uszami jakies dziwne zachowania ale sztuka to zachować je dla siebie a nie przy kobiecie dłubać w nosie i to zjadać. Nie wierzę że jak był "serek" to nie czułaś jak jego wacek capi. Jest mi nie dobrze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj nie robi niczego obrzydliwego. Jedyne co to nie dba o zeby :( i ma popsute ale nigdy nie smierdzi mu z paszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie dbać o zęby... To nasza wizytówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zepsute zęby też są obrzydliwe. Nie rozumiem dlaczego usprawiedliwiacie tych obrzydliwców. Dla mnie facet który o siebie nie dba to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sika do zlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój robi kupę a potem sprawdza smak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawa co oni by napisali o was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że normalna kobieta będzie z brudasem albo z kimś kto zjada gile. Musicie być gorsze od nich inaczej nie zniosłybyście tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza ta od serka haha serek był a smrodu nie czuła i i tak ssała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co obrzydliwego robią kobiety? Mają obrzydliwe małże peesdy cieknące Śmierdzą Mają tapete a pod nią syf Jedzą spermioche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA OD SERKA MOŻE PISAĆ PRAWDE miałem kiedyś grzybice na penisie przez krótki okres czasu, tak sie stało że akurat miałem randke ze śniadaniem. Wynajęty pokój, romantyczny nastrój, no i chapnęła mi dzide, ale celowo zgasiłem światło żeby nie było widać że grzyb jakiś plamiasty był :D HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×