Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Chyba mam hemoroidy

Polecane posty

Gość gość

Jak JE leczyć bez operacji. Moje objawy: - w upalne dni piecze - od czasu do czasu swędzi - jak się tam dotknę to szczypie - często robię kupe - często prykam Ale są dni kiedy wszystko ok. Jaki to stopien hemoroidow i czy maść wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa hemoroidy tylko stany zapalne, trombozy zyl o***tu. Chirurg naczyniowy usunal mi to w miejscowym znieczuleniu w 15 min. i mam spokoj. SA TEZ OBKURCZAJACE MASCI NA RECEPTE ale sa tez nawroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli trzeba iść do chirurga? Dlaczego tydzień potrafi być spokój, a potem piecze nagle? Nie ma na to jakiejś maści bez recepty. Nie chce iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Ile się czeka na wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwonamiska Ty nie wiesz? latasz po wszystkich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pomóżcie. Najbardziej dokucza mi: 1) pieczenie (zwłaszcza w upały) 2) częste prykanie 3) sluz i smród z od3ytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie maści bez recepty polecacie na hemoroidy i jak często smarować? Tylko gdy boli czy profilaktycznie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie są to hemoroidy , możesz mieć coś z jelitem grubym lub z samym o***tem albo możesz mieć robaki lub grzybicę bo przy hemoroidach raczej śluz sie wydobywa. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego . Jeśli coś bedzie nie tak , dostaniesz skierowanie do proktologa. Teraz możesz wypróbować jakąś maść na hemoroidy np Avenoc. Stosuj kilka dni a jeśli nie nie pomoże wizyta u lekarza będzie konieczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi o to, że to mi przechodzi, potem np. po tygodniu znowu boli przez dzien/dwa i znowu przechodzi. Zwłaszcza w okresie letnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A miewasz wtedy zaparcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam. najczesciej po wyproznieniu zaczyna sie bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc, bo nie wiem jak działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza,nikt cię tu nie zbada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz zaparć to hemoroidy o ile są nie powinny dokuczać . Ja jednak obstawiam coś innego , pisałam wczoraj że prawdopodobnie to coś z jelitem grubym lub samym o***tem. Nie zwlekaj , koniecznie idź do lekarza bo może to być coś poważnego . Śluz i prykania nie występują przy hemoroidach . Są natomiast objawem problemów z jelitami . Poza tym piszesz że często oddajesz stolec a to ewidentny objaw choroby jelit więc radzę Ci jak najszybciej iść do lekarza rodzinnego (pierwszego kontaktu). a poniżej tekst przekopiowany z portalu medycznego. "Jedną z chorób o***tu jest zapalenie o***tu. Objawy stanu zapalnego to: ból o***tu, pieczenie i świąd o***tu. Może pojawić się krew, wydzielina lub śluz z o***tu. Przyczyną zapalenia mogą być bakterie lub wirusy przenoszone w czasie kontaktów seksualnych. Zapalenie o***tu rozwija się w trakcie nieswoistych zapaleń jelit i w odpowiedzi na czynnik alergiczny i jest bardzo trudne do leczenia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mi przeszło, tylko lekkie swędzenie, ale dalej prykam. Głupio z tym iść do lekarza. Jak wstrzymam długo pierdy to boli mnie brzuch. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , głupio to Ci będzie gdy dowiesz się że to jakaś poważna choroba za późno rozpoznana . Dla lekarza żadne dolegliwości nie są dziwne ani śmieszne i nie robią na nim żadnego wrażenia bo spotyka się z tym codziennie . Nie wydziwiaj więc tylko marsz do lekarza i jemu opowiedz co ci dolega. Wzdęcia NIE są od hemoroidów !!! Coś u Ciebie dzieje się "wyżej" i tego nie można lekceważyć . Słyszysz zapewne ile raków , nowotworów i innych chorób się przyplątuje więc..... Twój wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaczerwienienia obok od3ytu są normalne czy też patologiczne, bo ja mam od3yt i wokół niego czerwone i "szczelina" też czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwona skóra w tych miejscach nie jest normalnym zjawiskiem . Czymś jest podrażniona , może to być skutek grzybicy lub np owsicy. Przy owsicy występuje swędzenie a przy grzybicy swędzenie i pieczenie . Warto poobserwować jakie jeszcze masz objawy oprócz zaczerwienienia . Jeśli masz wzdęcia , czasem uczucie kłucia w odbycie , swędzenie to raczej robale .Jeśli w dodatku masz kontakt z małymi dziećmi to robale na bank .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w stolcu nic nie ma. Miałam kiedyś owsiki i wiem, że to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsika bardzo ciężko zauważyć i ciężko wykryć w kale w badaniu . Jeśli miałaś już kiedyś to być może znów je masz. Czym różnią się obecne objawy od poprzednich kiedy miałaś robaczycę ? Jeśli nie robaki to grzybica przewodu pokarmowego która również może atakować pochwę . Jeśli to grzybica , powinien pomóc krem Clotrimazolin do kupienia bez recepty w aptece . Jeśli nie pomoże obstawiam robaki . U mnie owsica powtarzała się przez 5 lat , co się z tym uporałam to znów łapałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie hemoroidy dopadły przy zaparciach, dlatego wiem,ze czasem przy hemoroidach to zwykły związek przyczynowo skutkowy. Jak pozbyłam się zaparć dzięki preparatowi intesta http://intesta.pl to tez hemoroidy ładnie zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup czopki z kurkumą Procto Zac Relief. Jedyne takie na rynku i pomagają przy zatwardzeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procto Zac w sprayu na pewno będzie idealny kiedy pojawiają się takie problemy związane z hemoroidami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×