Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupić meble na raty

Polecane posty

Gość gość

Jestem po bardzo kompleksowym remoncie oraz zastanawiam się gdzie moge kupić meble na raty. NIby mogłabym spiąc sie i kupic meble gotowe, jednak wolę spłacać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam sklepów stacjonarnych w których możesz kupić meble na raty ( zreszta nie ma ich pewnie wielu). Ale możesz zajrzeć sobie tutaj: https://meblearkadius.pl/meble-na-raty/ W sklepie jest możliwośc kupienia mebli na raty. Sklep jest internetowy, ma spory asortyment mebli i można tam kupic meble z darmową dostawą (która jest zawsze darmowa, bez znaczenia co tam kupujesz). Formalności przy braniu mebli na raty nie ma wielu, wszystko mozna równiez załatwić drogą internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzaa123
większość sklepów oferuje zakupy na raty, problem czy spełniasz kryteria aby taki kredyt dostać, a meble na raty możesz kupić chociażby tutaj https://solpol-meble.com.pl warto też wybrać sprawdzonego kredytodawcę, czasami pojawiają się jakieś firmy bez przeszłości raczej bym ich unikała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najkas
Po przeliczeniu wszystkiego zrezygnowałam z rat i wzięłam pożyczkę w banku Raiffeisen, bo jest nieoprocentowana rozłożona na 24 raty. Wzięłam 4 tys a oddam tylko 4120 a przy zakupie w sklepie za gotówkę mogę liczyć na upusty tak więc taka pożyczka lepiej mi się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedrogie wybralas meble, ja w takiej cenie nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może allegro? Często są z opcją raty 0% (bez haczyków jak w sklepach, np. bierzesz 3000 - oddajesz 3000 zł). z Twojemeble.pl kiedyś zamawiałam, wiem, że też mają opcję raty, ale niestety nie wiem jak warunki, chociaż ceny mebli są niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaWolak

Polecam iraty.pl gdzie sama brałam raty na meble. Warunki są bardzo dobre, lepsze niż w nie jednym banku. Dodatkowo cała procedura odbywa się online, i jest bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×