Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znamy sie juz prawie rok ale ostatnio to mu chyba cos sie w glowie poluznilo

Polecane posty

Gość gość

Okiedy go poznalam nie nazekalam kolezanki mi zazdroscily ze super mam chlopaka zebym go nie odstawila. caly czas mielismy maly problem, bo on chcial zebym szla z nim do lozka a ja mowilam ze jeszcze na to nie dojrzalam Ijak dojzeje to sama cie zaciagne do wyra i nogi ci rozloze, Pewnego dnia zaprosil mnie do domu rodzicow bo rodzice wyjechali na pare dni a on musial zostac. Powiedzial mi wypozyczy w sex szopie pare filmow ladnych filmow to sobie poogladamy zaznaczylam mu ze do lozka nie pojde. Gdy juz bylam u niego wlaczyl pierwszy film i ujrzalam cos obrzydliwego jak muzym wyciaga z spodni tego swojego dlugiego jak troba slonia h/u/j/a i laduje w ta grobniutka blondynke, nie wiem jak ona go wsobie zmiescila chyba byla po operacji z hukiem kazalam mu to wyjaczyc bo takiego zboczonego filmu nie mysle ogladac to wlaczyl inny tytul masaze Poczatek zgodny z tytulem ale po chwili ta pani co ja masowal bierze jego kulasa do buzi a masazysta dwa palce do ciipyy jej wklada pare sekund pozniej masarzysta ja posuwa a ona wrzszczy Juz zdenerwowana bylam i zapytalam co chcesz mnie rozgrzac to taki numer nie zemna ubalam sie i bez pozegnania wyszlam przez pare dni dzwonil chcial sie spotkac a ja omawialam i teraz sie zastanawiam co mu sie stalo i czy nie skonczyc z ta znajomoscia nie mam z kim na taki temat porozmawiac bo na tyle zaufanych osob mi brakuje a do mamy isc z tym tematem to nie mam odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to chore żeby pierwszy sex zaczynać od qpich filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skoncze wkrotce 20 lat a mojemu chlopakowi jeszcze w tym roku 24-y mu stuknie w kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso w sukience
A tak w skrócie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Jesteś jeszcze dziewicą, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od: dla goscharry !! Tak a jest w tym cos zlego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×