Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przychodnia studencka Kraków

Polecane posty

Gość gość

Hej! Od października zaczynam studia w Krakowie i szukam dobrej przychodni. Możecie coś polecić? Najlepiej blisko AGH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma być dobra i blisko AGH to chyba najlepszym wyborem będzie UNIMED na Młodej Polski :) Fajni lekarze, rejestracje przez internet :) Ja tam jestem zapisana i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić UNIMED. Całe studia tam chodzę i jestem bardzo zadowolona z lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unimed jest blisko agh, ma podpisaną umowę z nfz, rejestrujesz się online i nie stoisz w kolejkach, masz na miejscu badania i diagnostykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Unimed, najlepsza przychodnia, rejestruje się elektronicznie i omijam kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo chodzę do Unimed i polecam, dobrzy lekarze, przyjmują na nfz i omijasz kolejki dzięki rejestracji elektronicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIMED jest chyba najlepszą przychodnią. Bez stania w kolejkach, rejestracja przez internet, świetnie lekarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIMED- najlepsza przychodnia studencka :) Blisko Miasteczka Agh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UNIMED zdecydowanie- szybka rejestracja przez internet i brak czekania w kolejkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Ja tam od zawsze chodzę do tej przychodni UNIMED na Młodej Polski w Krakowie i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Tylko UNIMED 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Zgadzam się z powyższymi, UNIMED najlepszy w Krakowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Ja korzystałam pierwszy raz wczoraj z mobilnej przychodni, przyjechała do mnie pani pielęgniarka, zrobiła podstawowe badania, osłuchała i potem przez skypa miałam konsultację z lekarzem i leżę na zwolnieniu teraz. Wszystko załatwiłam bez wychodzenia z domu, przez serwis lekarzobok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałam taka wizyta to koszt 130zł, więc jestem zaskoczona, bo to bardzo dobra cena. I jak coś, to jak najbardziej lekarz wystawi receptę bez problemu. Fajnie, że LekarzObok wprowadził taką innowację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Mobilna przychodnia to bardzo dobre i sensowne rozwiązanie, a te 130 zł które mamy zapłacić naprawdę warto bo to często oszczędność nerwów i czasu na stanie w kolejkach w przychodniach przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

po co 130 zł płacić, jak w Unimed nie masz kolejek, umawiasz się online, i na dodatek blisko miasteczka studenckiego (jeżeli oczywiscie tam mieszkasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greg

mnie też Unimed  wystarcza, bez kolejek,  student liczy się z kasą, wiec te 130 zł za mobilnego to jednak luksus, a na młodej polski na NFZ jestem obsłużony i uwazam, ze idealna przychodnia dla studenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×