Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile maja wzrostu wasi mezowie,faceci i ile waza?moj wazy az 85 kilo ...

Polecane posty

Gość gość
Mój tez 86 ale uważam ze mógłby przytyć jeszcze z 10. Ma 190 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 103 ale jest wysoki. Ja za to waze 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie lapy, fuj , ale co kto lubi, ja wole ladne delikatne dlonie, zadbane, Zawsze kiedys jak bylam panna ( teraz mezatka od 14 lat ) to wlasnie z wracalam uwage na dlonie, wielkie lapy i facet byl spalony u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.45 A kogo obchodzą twoje upodobania? Kim ty jesteś żeby obrażać czyjegoś męża? Mnie się pedalskie rąsie twojego gacha też nie podobają ale skoro nie o tym jest post to nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak facet jest wysoki to jakie ma mieć ręce? Mój mąż 188 cm, ma 90 kg - najlepiej chyba wygląda przy 85 kg, ale lubi jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wielkie lapy, fuj , ale co kto lubi, ja wole ladne delikatne dlonie, zadbane, Zawsze kiedys jak bylam panna ( teraz mezatka od 14 lat ) to wlasnie z wracalam uwage na dlonie, wielkie lapy i facet byl spalony u mnie x Jprdl, jakby wielkie łapy nie mogą być zadbane. Weź się zastanów co? Ale chyba wiem o co ci chodzi. Pewnie myślisz, że jak facet ma wielkie dłonie, to robol na budowie, a to ci już nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz tez ma wielki lapy- nie jakeis mega umiesnione bo takci hni znosi ani on ani ja, ale ma bardzo duze dlonie po prostu, taka mocna budowe calych ramion, rak. od zawsze. poza tym jest bardzo sczuply, jest wysoki ma 187 cm a wazy jakos 78-max 80 kg. duzo biega. I troche plywa. a praca? zajmuje sie HTML.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też ma wielkie łapki i uwielbiam je w nim :). Duży dobrze zbudowany mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
185cm, 80kg Mlody bog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie , siedze wlasnie w metrze i az z ciekawosci zaczelam obserwowac dlonie mezczyzn i nie widze zadnego z lapami jak 'bochen chleba' Wszyscy maja normalne rece :o ( wiadome ze mezczymnigt maja troszke szersze dlonie ) Wiec nie wiem gdzie wy tych miskow z wielkimi lapami znajdujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma po prostu duże dłonie. Moja teściowa mówiła, że jak się urodził to od razu rzuciło się to jej w oczy. ma też duże stopy, no i jest wysoki, 189 cm ma , ja mam 170 ale "w kapeluszu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 185 a waga między 78 a 85. Niestety ma wystajacy brzuch co mi sie mega nie podoba. Ogolnie dobrze wygląda jest szczuply tylko ten brzuch. Wolalabym zeby byl umiesniony i mial kaloryfer a nie bojler no, ale nie za wyglad go kocham :) Ja za to nie mam cyckow co on tez akceptuje więc cóż...nikt idealny nie jest. Aczkolwiek o ile ja z płaska klata nic nie moge zrobic o tyle on ze swoim bebzolem już by mógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak facet jest wysoki to jakie ma mieć ręce? x normalne?? moj maz ma 191 i nie ma jakos specjalnie wielkich lap , ma normalne dlonie , oczywiscie ze szersze od moich i palce dluzsze ale ja mam 160 i jestem szczupla , pozatym mam watle dlonie moj ma normalne, jak stoi to dlonie niczym sie od reszty ciala nie wyrozniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 185 cm wzrostu i waży 118 kg, ale on ma mocną budowę, więc nawet gdy zachorował i wyglądał bardzo chudo to i tak ważył prawie 90 kg. Waży dużo, ale super wygląda, ma dużo, dużo mięśni, bo całe życie coś trenuje, jako dzieciak karate, do dzisiaj boks, pół życia ćwiczy na siłowni, prawie codziennie - siłownię mamy w domu. Bardzo dobrze pływa, już jako 15 latek uratował jakiegoś faceta. Na rowery z nim nie chodzę nawet, bo rekreacyjnie nawet się nie da, bo on zapie prza jak jakaś maszyna, a ja mało płuc nie wypluję. Zresztą on we wszystkim ma super formę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle napisałam. Mąż ma 189 cm. Ja mam 175 i może pomyliłam że sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzilabym sie miec meza ponizej 190cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja poniżej 220 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
174cm i 74kg. Szczupły. Nie może przytyć. Za to ja 1kg więcej i 10cm mniej ;) ale pracuje nad sobą i kg po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
176 cm i wazy ze 105kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż 185 i 97 kg wagi, chodzi na siłownię więc kawał byka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.45 wielkie dłonie u mężczyzny to ogromny atut. Małe delikatne dłonie mają mieć kobiety. Szeroki w barach mężczyzna, kobieta ma być wąska w barkach. Kobieta szerokie biodra i dyzy tyłek. Mężczyzna wąski i mały tyłek. To jest ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a facet 187 cm to już bardzo wysoki? Pytam, bo ostatnio podjechalam po meza po pracy i wychodzili w czworke faceci to moj wyglądał przy reszcie jak wielkolud:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 192 cm i 85-87 kg. Chciałby ważyć z 10 więcej, ale nie umie przytyć, chociaż mało nie je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromny atut buahahahaha ( chyba ze jest bramkarzem) Ja wole jak mezczyzna ma normalne dlonie , proporcjonalne do ciala a nie przerosniete pagaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
180 cm i 79 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja się pochwalę moim 187 cm wzrostu, 110 kg wagi. Wielki brzuch i fałda jak koło ratunkowe (31 l) Przy zwróceniu uwagi powtarza że jest piękny i seksowny a cię czepiam bo sama jestem gruba (167cm - 68kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę na temacie o kobietach jak ktoras napisze ma 160 i 60kg to jest wyzywana od grubych loch , tłuściochów itd . Tutaj większość facetów jest gruba i głupie baby cieszą sie "bo taki misiu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma 211/212 cm i ok 135 kg Nie, nie jest gruby. Po prostu ćwiczy Co zabawne waże 3 razy mniej od niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cackanie

Strasznie wyrośnięci ci wasi faceci. Mało facetow ma pow 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek

No właśnie. Normalny facet ma 180 i waży z te 75-80kg a tu sam wielkie koksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×