Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki PROBIOTYK podajecie swoim noworodkom, niemowlakom??

Polecane posty

Estabiom jest w formie kropelek? Też szukam czegoś dla mojego maluszka, a słyszałam, że tutaj poza probiotykami w składzie jest też witamina D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja daje multilac baby, to synbiotyk w kroplach, zawiera prebiotyk i probiotyk. Jest w kropelkach, wygodnie można podawać niemowlętom. Nadaje się też dla alergików, nie zawiera białek mleka krowiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam multilac baby, to synbiotyk, zawiera prebiotyk i probiotyk, od 2 miesiąca życia można go podawać. Dodatkowo nie zawiera laktozy ani kazeiny. W tej chwili jest promocja, widziałam takie dwupaki, gdzie druga buteleczka wychodzi za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asecurin baby. Podalam Asecurin po raz pierwszym swojemu dziecku podczas terapii antybiotykami. Sprawdzil sie bardzo dobrze. Nie miałam problemu z podaniem, córka łykała bez problemu (krople widocznie maja słodki smak, sama nie próbowałam). Pojemność niewielka, ale krople wystarczaja na długo. Aktualnie daję profilaktycznie na ewentualne problemy z brzuszkiem.
Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenie to aplikator, niekiedy się zacina i krople gorzej lecą z opakowania (trzeba wtedy wstrząsnąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas też regularnie podajemy kropelki Multilac Baby. Teraz jest fajna promocja, można kupić je w dwupaku i wychodzi sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas zdecydowanie Multilac Baby idealnie wspiera mikroflorę jelit, teraz można zakupić w zestawie 2 buteleczki kropelek, druga wychodzi 50% taniej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również udało mi się zakupić Multilac w tym promocyjnym opakowaniu, przy dwójce dzieci stosujemy zawsze przy antybiotykoterapii jak i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×