Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMartyna

Co mam zrobić z tą twarzą???

Polecane posty

Gość Gosc

Tak olgatoja tez oglądam, ale zbieram się zeby zacząć robić te masaże. Dziewczyna fajnie pokazuje jak modelować twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Na lifting z użyciem nici zdecydowałam się dość szybko, po tym jak znalazłam odpowiadającą mi ofertę. Co ważne to naprawdę zabieg z fajnym efektem końcowym. Śmiałam się, że Pani doktor ujęła mi więcej lat niż chciałam. Efekt liftingu i to z pewnością i młodszy wygląd. Polecam ten rodzaj zabiegu u Pani dr Aldony Stachury  Krakowie   naprawdę wyjdziecie zadowoleni jak ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wolumetria twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaaa77

Na pewno na zmarszczki mimiczne super się sprawdzi botoks, sama miałam robiony ten zabieg i jestem bardzo zadowolona 🙂 Wolumetria ładnie poprawi owal twarzy z kolei. Najlepiej jest się zawsze skonsultować z lekarzem medycyny estetycznej, ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera, polecam z całego serca, doktor na pewno doradzi, na co postawić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Na poprawe owalu twarzy i uniesienie zrobiłam zabieg kwasem hialuronowych Rich w klinice MTT Estetica w Krakowie  Zabieg rewelacja, nawet nie myślałam , że tak dobre efekty po nim będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×