Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość Carpe  diem
No i mamy ciąg dalszy. Nieznany wątek z taśmy Morawieckiego. Miał oferować "ciche" pieniądze dla byłego ministra z PO! x https://natemat.pl/250921,tasma-morawieckiego-oferta-dla-grada-z-po-i-praca-dla-syna-czarneckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Z netu: Kto chce wykończyć Morawieckiego? Sowa czy Przyjaciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj o godz. 20-tej w TVN24 gościem Olejnik będzie Sikorski Pewnie będzie rozmawia o dalszych "taśmach prawdy" dot. Morawieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Czwartkowe witam. Wybory coraz blizej. Obstawiam wygrana PISu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Czwartkowe witam. Wybory coraz blizej. Obstawiam wygrana PISu. x x Witam. Wybory coraz bliżej ale prognozy mam inne niż Ty. Chociaż pis bardzo chciałby wygrac te wybory ale chyba mu się to nie uda. A chciałby wygrać te wybory bo już chyba wie, że parlamentarne przegra i to nie tylko przez afery które się dzieją ale również bo jarosław k. będzie tego chciał. Nadchodzi kryzys, ceny nośników energii idą do góry a więc wszystko zdrożeje, kasy juz brakuje a będzie brakowało jeszcze bardziej a więc pis znowu do opozycji i będzie "punktował" tych co wygraja, że jak pis rządził to wszystko było a jak rządzi ten ... (tu wpisac odpowiednią partię czy koalicję) wszystko jest złe, ceny urosły, 500+_ ograniczono, nie ma rozdawania pieniędzy, itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie przedstawicieli Astaldi i podwykonawców, którzy domagają się od włoskiej spółki zapłaty za zaległe faktury, nie przyniosło żadnych efektów. Zdesperowani budowlani zapowiedzi protest - w środę 10 października zablokowane mają zostać dwie drogi ekspresowe: Zakopianka i warszawska inwestycja Astaldi. Podwykonawcy zrezygnują z protestu, jeśli Polskie Linie Kolejowe wyrównają zaległości. x x Czyli dzieje sie dokładnie to co działo się podczas budowy autostrad za PO. Ale wtedy pisiorstwo psy wieszało na PO z powodu braku zapłaty podwykonawcom przez głownego wykonawcę. A teraz? Cisza....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Zapominasz o jednym dosc waznym zjawisku. Wladza dla niektorych jest jak narkotyk. Po przekroczeniu pewnej granicy nie sposob z niej zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli spojrzeć na to, co stało się na giełdzie energii, to prąd dla gospodarstw domowych powinien być droższy o około 30 procent - uważa Dawid Czopek, zarządzający w funduszu Polaris. x Ceny energii elektrycznej dla firm i samorządów rosną dramatycznie. W niektórych przypadkach dostawcy chcą podnieść przedsiębiorcom rachunki o nawet 70 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Zapominasz o jednym dosc waznym zjawisku. Wladza dla niektorych jest jak narkotyk. Po przekroczeniu pewnej granicy nie sposob z niej zrezygnowac. x x Masz rację ale jarosław k. to wytrawny polityk. Już raz tak uciekł... On wie, że jeśli zostaną przy władzy to ich własny twardy elektorat wyniesie na kopach i to będzie koniec pisu. A tak... Znowu będą opozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Pojawiają się opinie, że przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi na podwyżki nikt się nie odważy. x - Trzeba zadbać o przedsiębiorstwa, które mogą być zmuszane, by nie przynosić wniosków o podwyżki taryf, co jest absurdalne - mówił niedawno prezes URE Maciej Bando w czasie Kongresu Energetycznego DISE we Wrocławiu. x Wcześniej "Dziennik Gazeta Prawna" donosił, że spółkom energetycznym zakazano wnioskowania o podwyżki dla gospodarstw domowych. /GW/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczekaj,szczekaj piesku,tylko tyle ci pozostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Skad te podwyzki cen pradu ? Czym sa spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwanie negocjacji w sprawie zakupu kilkudziesięciu francuskich śmigłowców H225M Caracal było najbardziej kontrowersyjną decyzją rządu PiS w temacie modernizacji wojska. Gdyby dwa lata temu jej nie podjęto, to dzisiaj w Polsce byłoby już 18 nowych śmigłowców. Nie ma jednak żadnego, nowe i znacznie ograniczone przetargi śmigłowcowe ugrzęzły, a stare radzieckie są odmładzane i mają służyć jeszcze wiele lat. x Kontrakt miał opiewać na 13,5 miliarda złotych za 50 śmigłowców, symulatory, szkolenia, dostawy części zamiennych i offset. Gdyby pod koniec 2016 roku został podpisany, to zgodnie z jego zapisami dzisiaj w Polsce powinno być 18 maszyn H225M. Trwałoby szkolenie pilotów i techników. Byłaby to epokowa zmiana we flocie śmigłowców polskiego wojska. x Całość: https://is.gd/L2MUXU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ceny wegla i ropy rosna od zawsze. Mniej lub wiecej ale rosna. Nic mi nie wiadomo zeby w ostatnim czasie wzrosly jakos specjalnie. Zreszta jesli nawet to z tego co wiem ceny ropy jakis czas temu spadly wiec obecna podwyzka to bardziej wyrownanie do poprzedniej stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Ceny wegla i ropy rosna od zawsze. Mniej lub wiecej ale rosna. Nic mi nie wiadomo zeby w ostatnim czasie wzrosly jakos specjalnie. Zreszta jesli nawet to z tego co wiem ceny ropy jakis czas temu spadly wiec obecna podwyzka to bardziej wyrownanie do poprzedniej stawki. x x Niekoniecznie. Ceny ropy były kiedyś bardzo wysokie i spadły o ponad 50%... Węgiel też taniał bo do gry weszły kopanie odkrywkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny ropy naftowej rosną, co oznacza, że czekają nas podwyżki paliwa. Już w tym tygodniu benzyna i olej napędowy mają być droższe o 3-5 groszy na litrze – przewidują analitycy BM Reflex, na których powołuje się "Gazeta Wyborcza". x W połowie sierpnia na giełdzie w Londynie baryłka europejskiej ropy Brent kosztowała 71,1 dol. A w poniedziałek wczesnym popołudniem – już 78,19 dol. To blisko rekordowych w tym roku notowań z końca maja, kiedy jej cena wynosiła 78,61 dol. x Całość: https://is.gd/zCwTlR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gej z dużym penisem
Shatyn dobrze jesteś ciasny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio płaciłem za benzynę na której jeżdżę w okolicach 6 złotych... A jeszcze niedawno była lekko ponad 5 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Masz gdzies moze jakies wykazy cen z ostatnich na przyklad 10 lat ? Ty lubisz wyszukiwac linki. Moze cos znajdziesz ? To by dalo lepszy obraz tych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
A ile placiles za benzyne rok temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś czytaj stary lapciu ze zrozumieniem i pisz" polonisto" po polsku i gramatycznie bo wychodzi jeden belkot z tych twoich wywodow, napisal na koncu wyraznie ze ma to w doopie nie dotarlo? xxxxx otulona_snem dziś dziad tu nie wpada, dziadyga tu non stop pelni dyzur na gosciu, jak gdzies sie ta menda zagniezdzi to ciezko sie wrzoda pozbyc-bedzie lazil do usrania za ludzmi xxxxx otulona_snem dziś gnije na kafe i leczy swoje kompleksy na gosciu, jak pojudzi, podokucza,poobraza damski bokser xxxxx otulona_snem dziś siedzisz tu od rana i judzisz nowohucki smieciu xxxxx otulona_snem dziś odezwal sie 60 letni mlodzieniaszek tfu parszywy natret rzygac sie chce - nie dziwie sie ze ta twoja sciera wolala kochankow xxxxx otulona_snem dziś dziad by wiedzial,bo napisalam mu ze mam ochote przyjechac do KrK i plunac mu w morde, wtedy on powiedzial ze kopnalby mnie tak zebym sie nogami zakryla, jakby mnie zobaczyl ,a ja bym wiedziala jak wyglada dziad, bo jego foty wyciagnal ktos z Sympatii, gdzie udajac na kafe wielce szczesliwego malzonka, podrywal jakies stare brzydkie baby i prawil im komplementy,wtedy pierwszy raz wylazly dziada klamstwa, bo stary debil dal sobie na sympatii taki sam nick jak na kafe i przy okazji stary idiot wrzucil swoje foty i tak dziad zostal zdemaskowany,a jego wizerunek ujawniny xxxxx otulona_snem dziś ja tez wiem jak sie nazywasz,a ty teraz nie wiesz jak ja sie nazywam po wyjsciu za maz, wiec sie tak nie rozpedzaj dziadygo xxxxx https://f.kafeteria.pl/temat/f4/napoleon-mysliwy-polonista-brunon-p_7301980/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Masz gdzies moze jakies wykazy cen z ostatnich na przyklad 10 lat ? Ty lubisz wyszukiwac linki. Moze cos znajdziesz ? To by dalo lepszy obraz tych cen. x x Nie. Nie mam. Ale benzyna podrożała mocno (bo ropa poszła do góry) przed poprzednim kryzysem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Myslisz , ze nalezy sie spodziewac kolejnego swiatowego kryzysu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Na ktorym topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Myslisz , ze nalezy sie spodziewac kolejnego swiatowego kryzysu ? x x To że bedzie kryzys jest pewne. Pytanie dotyczy raczej terminu. Czy to będzie już w przyszłym roku? Całkiem możliwe. Zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji ale sądząc po tym co wyczynia Trump, kryzys zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś na osiedlu Teatralnym 34 A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×